2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

Bizde de oluyor canım aynı şeyler geçen gün nazanda bahsetmişti by durundan kan toplanıyor oralarda bu yüzden öyle oluyor

(gülşen)

kızlar günaydın güzel annişler  :opucuk:
siz şimdi mışıl mışl uyuyun bakalım  :sleepy1:

su

GÜNAYDIN GÜLŞENCİM

NASILSINIZ KIZLAR DÜN DOKTORA GİTTİK HERŞEY YOLUNDA OGLUM İYİYMİŞ BENDE ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM RAPORUMUDA ALDIM AYIN 1 DEN SONRA YOKUM İŞ HAYATINA ELVEDA ARTIK SADECE OGLUMLA İLGİLENİCEM ALLAH KISMET EDERSE
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

günaydın anneler ve bebişleri gününüz aydın olsun
gülşencim valla kalktım  :suclu:
su canım benim çok sevindim iyi olmanıza şükür
fıstıkcımm nerelerdesinnn dün de girmedinnn bak unutmadı bu sefer bu unutkan hamile seni  :k06:
angelim nerelerdesin sen de bugün girmemişsin
neslihancım nasılsın canım prenses nasıl çıkmaya niyeti var mı bugün  :muzz:
nazancım da daha girmemiş

neslihan

Günaydın hepinize kızlar.Ben 9 gibi uyanıktım gece 2 de felan uyuyabildim.Doktorlar dizisine daldım.Ağla ağla bir hal oldum.Acıklı bir bölümmüş.Evde tıkıldım kaldım.Yürüyünce belim kasığım ağrıyor hep.Ama sancım yok.

Hayırdır inşallah dün kapkara saçları olan bir kızım doğmuştu rüyamda.Hemde kendi yatağımda hiç acı duymaksızın sonra babasıyla yanıma yatırdım.Aklım fikrim orda olunca rüyalarımda artık böyle.Hayırlısıyla bir kuzuma kavuşsaydım inşallah.

neslihan

Alıntı yapılan: su - 18 Haziran , 2009, 10:09:36
GÜNAYDIN GÜLŞENCİM

NASILSINIZ KIZLAR DÜN DOKTORA GİTTİK HERŞEY YOLUNDA OGLUM İYİYMİŞ BENDE ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM RAPORUMUDA ALDIM AYIN 1 DEN SONRA YOKUM İŞ HAYATINA ELVEDA ARTIK SADECE OGLUMLA İLGİLENİCEM ALLAH KISMET EDERSE

İnşallah herşey gönlünce olur.İş hayatına veda etmek benim için çok uzak bir ihtimal şuan.Zaten yapamam gibi de geliyor.Hakkımızda hayırlısı  olsun

burcum

Alıntı yapılan: neslihan - 18 Haziran , 2009, 10:57:35
Günaydın hepinize kızlar.Ben 9 gibi uyanıktım gece 2 de felan uyuyabildim.Doktorlar dizisine daldım.Ağla ağla bir hal oldum.Acıklı bir bölümmüş.Evde tıkıldım kaldım.Yürüyünce belim kasığım ağrıyor hep.Ama sancım yok.

Hayırdır inşallah dün kapkara saçları olan bir kızım doğmuştu rüyamda.Hemde kendi yatağımda hiç acı duymaksızın sonra babasıyla yanıma yatırdım.Aklım fikrim orda olunca rüyalarımda artık böyle.Hayırlısıyla bir kuzuma kavuşsaydım inşallah.

neslihancım gene gece uyku tutmamış seni kıyamamm son günlerin artık prensesin keyfi hala yerinde sanırım orada çık kız artık  :k06:
rüyan da neye çıkacak bakalım ayy belki bugün doğurursun ona çıkmış olur hayırlısı olsun yere oturup o dediğim ayaklarını üstüste koyma hareketini yapabiliyormusun neslihan? diğer sitede bir arkadaşım var 39+4 oldu çok zor koyuyor daha önceden rahat rahat koyuyordu

neslihan

Yok yapmadım kız zaten yerden kalkması çok zor oluyor.Tek başımayken yapmayim şimdi.Yerden kalkamam gibi geliyor.Zaten bacaklarımda ağrı var.

Buarada sen magnesiumu sordun mu kesmek gerekiyor mu diye

burcum

yok canım yeni doktorumuzla ilk tanışmamızdı kadın gıcık birşeydi azarlar gibiydi doğru dürüst birşey soramadım ağzımı açsam hır hır cevap verdi

nazan

slm kızlar ben geldım nasılsnız bebısled nasıl bakalım

nazan

neslıhancım magnezyum doğumu gecıktırıyomus sen bırakmadınmı

burcum

hoşgeldin nazancım biz iyiyiz siz nasılsınız bugün?
magnezyum doğumu geciktiriyorsa doktorun bırak demez miydi neslihancım istersen bir ara sor doktoruna

neslihan

Ben doktoru arıyom hemşiresi çıkıyor.Güya özel poliklinikti.SSK yla anlaşma yapmış orası da ana baba günü olmuş.Ben doğumu geciktiriyor diye duydum duyalı kestim zaten.Kestiğim için kramplar giriyor gece,iyice sürahi nine gibi oldum.Öyle yürüyorum

burcum

kıyamam ya canım kesmeseydin nasıl olsa doğacak bu sıpalar sen ağrı çekiyorsun şimdi

neslihan

Canım inan ben ağrıda felan değilim hayırlısıyla sağlıkla doğsun başka birşey istemiyorum.