2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

CANIM BİZİM PATRON AYIN 1 NE KADAR ÇALIŞMAMI İSTEDİ AYI KAPATIP GİDİCEM ANLIYACAGINIZ 13 GÜN DAHA BURDAYIM

EVDE NETİM YOK YAZAMAM SİZE ANNEMLERDE VAR ANCA ORAYA GİDİNCE YAZARIM SİZE
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

neslihan

Burcum www.kucukinsan.com diye site var orada baya iyi bilgi veriyorlar normal doğumla ilgili.

Ben heyecanlı değilim sadece bekliyorum.Her arayana kızımdan haber yok sancı yapmıyor hala diyorum içimde bir korku da yok.Sadece her tuvalete gittiğimde kan felan var mı diye kontrol ediyorum.Bebeğimin hareketlerini dinliyorum.Bu haftadan sonra daha fazla uyumaya başlıyorlarmış zaten.

Bende çok kilolu olmasını istemiyorum normal doğumu riskli hale getirebilir.Doğarken omuzu felan takılıyormuş.Ama 36 haftadaki kilosuna baktığımda gününü de beklerse tombiş olucak galiba  :nazar:

Hayırlısı olsun.Ama ya 40 haftayı bekleyip hadi sezeryana giriyoruz derse doktor onun saçını başını yolucam.

Yengemle konuştum yiğenim için 3500 civarı doğar demişler 4500 kilo doğdu kuzucuk.Bu kadar yanlış ölçerlerse napıcaz bilmiyorum

Sucum vaktin oldukça yaz bize

burcum

Alıntı yapılan: neslihan - 17 Haziran , 2009, 13:58:59
Burcum www.kucukinsan.com diye site var orada baya iyi bilgi veriyorlar normal doğumla ilgili.

Ben heyecanlı değilim sadece bekliyorum.Her arayana kızımdan haber yok sancı yapmıyor hala diyorum içimde bir korku da yok.Sadece her tuvalete gittiğimde kan felan var mı diye kontrol ediyorum.Bebeğimin hareketlerini dinliyorum.Bu haftadan sonra daha fazla uyumaya başlıyorlarmış zaten.

Bende çok kilolu olmasını istemiyorum normal doğumu riskli hale getirebilir.Doğarken omuzu felan takılıyormuş.Ama 36 haftadaki kilosuna baktığımda gününü de beklerse tombiş olucak galiba  :nazar:

Hayırlısı olsun.Ama ya 40 haftayı bekleyip hadi sezeryana giriyoruz derse doktor onun saçını başını yolucam.

Yengemle konuştum yiğenim için 3500 civarı doğar demişler 4500 kilo doğdu kuzucuk.Bu kadar yanlış ölçerlerse napıcaz bilmiyorum

Sucum vaktin oldukça yaz bize

ilahi neslihancım hiç güleceğim yoktu hayırlısı olsun canım

su annene gittikçe yaz habersiz bırakma bizi gerçi daha 13 gün bizimleymişsin ama olsun şimdiden söyliyeyim ben

Angel

neslihancim  benimde en buyuk korkum karnimin ustune dusmek yaa Allah korusun ama aklima geliyor bazen ayyy cok kotu oluyorum    :crybaby2: :crybaby2:

kizima hamileyken ben 2 kes dusmustum bir kez 5 aylik hamileydim banyoyu temizleyim derken elim kaydi karnim banyonun kenarina carpti yere dusmustum

hemen acile gitmistik bebek Allahtan iyimis  :y25:

birde 8 aylik hamileydin  merdinenden inerken bilegim burkulmustu   :ehi: :ehi:  nasil aglamistim  ayagim mosmor olmustu yine acile gittik

koltuk deynekleriyle yuruye bilmistim 2 hafta    :k06: :k06: 

(gülşen)

ay canım kıyamam allah korusun tülincim inşallah artık daha dikkatlisindir
bende uyurken hafif üstüne yatarmışım farkettiğimde düzeltiyorum ama sonra yine aynı nasıl alışacam ben ya

neslihan

Tülincim elimizden geleni yapıyoruz.Bundan sonrası Allah a emanet güzelim.Duayla giriyorum duayla çıkıyorum ne edim.Hayırlısı olsun hepimizin yavrularını korusun inşallah.

nazan

nasılsınız kızlar bebısler nasıl bakalımmm

(gülşen)

Angel

gulsenim bende senin gibiydim  5 aylikken felan , simdi ya saga,sola yada sirt ustu  buluyorum kendimi sabahlari  .  simdiden keyfini cikart ben agirlastim artik ,oturup kalkarken ahh uhh off anam diyorum    :ehi:  farkina varmadan koca gobuslu ama cokta guzel  anneleriz artik     :muzz: :muzz:  

amin neslihancim  cok dikkat istiyor bu tur seyler.gecen gun dus alirken ayagim bir kaydi bacaklarim ikiye ayrildi , kalca kemigim cat dedi oyle kortum ki cok sukurki birsey olmadi    :honk:

nazan

Angel

nazan

hb cnm bebısım ıyı cok sukur benım tanımlayamadım sancımı desem agrımı desem devam adıyo cnm sen nasılsın pasamız nasıl bakalım

Angel

baska yerinde sanci varmi canim yoksa gecen gunku sancinmi  :icon_scratch:

birde sancin cok uzun suruyormu  yoksa gelip gidiyormu   :opucuk:

pasam iyi cok sukur teyzesi oynuyor icerde

nazan

odedıgım yerde oluyo cnm bazen bır gırıyo oluyorum znnedıyorum uykumdan falan uyandırıyor yurumemıde acayıp etkılıyo alttan bısı cıkıcak gıbı oluyo :crybaby2:

Angel

madem oyle  druna gitsenee   :caca:  bak cok kiziyorum sana druna git baksin   :caca: