2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

DER!N

Bizim bölümde takılan kimse yok   :dontknow:

Ben de size katılsam olmaz mı :)

(gülşen)

olur tabi canım neden olmasın ama önce tanıt istersen kendini

Angel

tabiyiki olur canim sorucak lafmi bu Allah askina herkese acik bizim sayfa nasilsin ismin derinmi canim .ben tulin 29 haftalik hamileyim aramiza hosgeldin   :opucuk:

burcum

aaaaaaaa ama küserim yaaaaa bende hamileyim ben kime alınayım zaten kocayla konuşmuyorum gene alla alla ama ya  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

derinnn hoşgeldinnnn benim kelebeğimin adı nasipse DERİN olucak  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion5: :hieyt:

(gülşen)

hiç sorma burcu bizimde yeni düzeldi zaten ondan her istediğimi yapıyorya  :ehi:  :ehi:

Angel

kiss burcu   :ehi: :ehi:  yine ne yapti kocisin yazik adama yaa    :suclu:   :toothy10: :toothy10:

fıstık

Alınırım ben öleeeeeeeeeeeee :k06:

ışıl dün 4 te uyandı akşam saat 10 a kadar burnumdan getirdi 6 saat uyumadan emilir mi ya göğüslerim kopacak sandım içime sıkıntılar girdi

sıcak bastı kafayı yicektim ya

tam uykuya dalıyo bırakıyorum tık uyanıp ağlamaya başlıyo

markete gazete almaya gittim hem hava alayım diye yorgunluktan düşüp bayılacaktım eve zor geldim yedi bitirdi beni

bide doğru dürüst emmiyo ağzında durutuyo hanfendi asılıyo bişiler amaaaaaaaannn

çok yaramaz ya şimdiden ben bitmişim haberim yok

emziğide almadı ağzına o kadar uğraştım

amma dolmuşum haaaaaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

DER!N

Hoşgördüm maşaALLAHınız var  :opucuk: :opucuk:

İsmim Gülfer, 25 yaşından azcık fazlayım  :k06: yarıladım 25i.

Yaklaşık 4 yıllık evliyim ve 16 haftalık da hamileyim.  :nazar: :nazar:

DER!N

Alıntı yapılan: burcum - 16 Haziran , 2009, 12:09:04
aaaaaaaa ama küserim yaaaaa bende hamileyim ben kime alınayım zaten kocayla konuşmuyorum gene alla alla ama ya  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

derinnn hoşgeldinnnn benim kelebeğimin adı nasipse DERİN olucak  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion5: :hieyt:

ayy ne güzel kızın olacak demek, hayırlarla gelsin ismiyle yaşasın inş.  :amin:

fıstık

(gülşen)

yokmu arttıran hadi bakim  :ehi: :ehi: :ehi:
gülfercim hayırlı olsun bebişin canım ilk bebek mi

Angel

nagisss kissss ben gelinime laf soyletmem  :aferin:  akilli benim isilimmm

canim odasina hafif muzik koy onun sesiyle uyur belki. giydigin elbiseni koy yatagina kokunu alabilmesi icin belki ise yararda onunla avunur   :sad1:

emzigini almadiysa yine dene ve sonra yine dene bebek anlamaz sen surekli dene alir insallah sonunda   :aferin:

DER!N

Alıntı yapılan: (gülşen) - 16 Haziran , 2009, 12:18:09
yokmu arttıran hadi bakim  :ehi: :ehi: :ehi:
gülfercim hayırlı olsun bebişin canım ilk bebek mi

Sağol canım, Rabbim isteyen herkese nasib eylesin.  :amin:

Hım hım ilk bizim.

Çatlıycam herkes cinsiyetini biliyor bir ben kalmışım.

Bir an önce kontrol günümüz gelsede öğrensek inş.

(gülşen)

ben 19 haftalıktım öğrendiğimde az sabret sende
bak bak gelininede laf söyletmezmiş amanda aman