2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

Alıntı yapılan: (gülşen) - 15 Haziran , 2009, 12:43:28
tüline katılıyorum canım nekadar kalırsa okadar beslenir zamanı gelince sağlıkla doğar inşallah üzme kendini bitanem sitres hiç iyi değil ne sana ne prensese

:opucuk: :opucuk:

nazan

haklısınız kızlar ama eklemlerım sısıyor benım annem çalısıyor kaynanam desem onu gorunce dahada fenalasıyorum napıcam bılmıyorum

Angel

peki dr ne dedi sislikler ve eklermlerin icin birsey verdimi ne onerdi   :icon_scratch:

(gülşen)

ay canım ya kıyamam ya zaten teksen fazla işinde olmaz yormadan yap işini yada eşin gelince ağır işleri ona yaptır dinlene dinlene yap kimse seni yadırgamaz zaten hem herkez kendine baksın değilmi ama

nazan

oda cok endıselı cnm bunun tedavısı yok dedı bı ılacı olsada versem dedı tansıyonum yukselıcek dıede korkuyor bu gidisle oda erken doğum yapalım der gibime gelıyor

Angel

canim benim hic ugrasma evde  rahatina bak ilik duslar al bol bol su ic seni uzecek seylerden uzak dur  bebeginle konus hafif muzik dinleyin rahat olun   :opucuk:

kislar ben az sonra yine gelicem   sicak bir dus aliyim kizimi yedireyim yine gelirim   :hello:

(gülşen)

olsun canım sağlığı yerindeyse varsın erken doğsun yani onun içinde üzülme herşeyde hayır vardır sen olumsuz düşünme
tamam canım dikkat et kendine aleynayıda öp yerime  :opucuk:

fıstık

kızlar ben geldim

ya altını değiştirirken tam yenisini koyucam çişini yapıyo sabahta aynısını yaptı üzerini değiştirdim 

şimdi yine yaptı :toothy10: :toothy10: :toothy10:

nazan

neslihan

Nazan ev temizliği felan önemli değil.Mecbur kalmadıkça hiçbir doktor bebeği erken doğurtalım demez.Sende bir anne olarak deme.Benim elimi ayağımı gören seni havayla mı şişirdiler diyor ve bende 5.aydan beri böyleyim.Şu sinirlenmeyi stresi bırak artık.Geçicek mecbur kalmadıkça 36 yı doldurmadan bebeği aldırmayı düşünme.

Tülin,gülşen,fıstık hepinize merhaba.Benim son 17 günüm.Dün nst de biraz kasılma çıktı bunun dışında ne aşağı indi ne bişey.Biraz da belim ağrıyor bugün.

Bir bilginiz var mı nst de sanı göründükten sonra ne kadar sürer acaba benim doğurmam.

nazan

neslihan

İnşallah canım ama seninkini bekletiyoruz unutma içinde tutmaya çalış.Küçük doğmuş bebeğe bakmak bile zor eline almaya korkarsın.

nazan

haklısın cnm bakı asağı tarafımda sancı oluyo normalmı yururken falanda zorlanıyorum ve doktora nasıl anlatcağımı bılmıyorum

neslihan

Alıntı yapılan: nazan - 15 Haziran , 2009, 13:39:46
haklısın cnm bakı asağı tarafımda sancı oluyo normalmı yururken falanda zorlanıyorum ve doktora nasıl anlatcağımı bılmıyorum

Kasıklarında ağrı olması normal sen 32 haftayı buldun dimi.Yalancı kasılmalar ağrılardır onlar
Doktoruna niye anlatamıyorsun onu anlamadım.Ne derdin ne sıkıntın varsa hepsini anlatıcanki derman olsunlar

nazan