2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 09 Haziran , 2009, 23:56:25
fıstıkcım kız maşallahhh annesi kocaman olmuş bu kız  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

oldu valla burcu teyzesi :nazar: :nazar: :nazar:

bu arada kelebeğinin yatağı süper  :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

10 Haziran , 2009, 09:53:16 #5701 Son düzenlenme: 10 Haziran , 2009, 10:57:16 fıstık
büyüdüde annesini uyutmuyo o kadar yani

bugün hiç uyutmadı beni çarşıya gidecektim herhalde gidemicem hiç halim yok çünki

Angel

selam kislarr nagiss yavrumun dudaklari buzulmus gibi profilinde yoksa banami oyle geldi yerim ben onun dudaklarini    :hungry:   kocaman oldu tabiyi kimin gelini 41 kere masallahhhh sutun yariyor nagisimmm   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcumm odaniz cok tatli bitanemmm cok ciciiii gule gule kullansin kelebegin   :nazar: 

nazancim cok gecmis olsun canim bol bol istirahat et canim

neslii   :nazar: :nazar:  masallah size prensesin kilosu cok iyi annesi    :nazar:

gulsenim nerelerdesin yaaaa  :opucuk:

suuu  pasam nasil annesii  :opucuk:

fıstık

dünürüm günaydınnnnnn :opucuk:

damadım nasıl aleyna nasıl öp onları benim yerime

çok yakından çekiliyo fotolar o yüzden öyle tombik çıkıyo  :k06:

Angel

:nazar: :nazar:masallh yavrumaa

biz cok sukur iyiyiz canim aleyna icerde zip zip zipliyorr   :ehi:  pasam iyi cok sukur kac  gundur hic durmuyor dun hic uyumadi yavrum bugunde oylee   :k06:  bugun hastehaneye gittim bizde kan uyusmazligi var onun iynesini salindim  kan tahlili yaptirdim .

burda havalar coooookk sogukkkk  burdaki soguk havadan size gondereyimmi  :tongue3:    :k06:

fıstık

bizim buralar şimdilik iyi ama sen yinede yolla ilerleyen günlerde kullanırız :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

kızlar sağolun
su canım tabi ki yaptırabilirsin internet adresini de vereyim sana inci tunçel yaz google
32+1 iz bugün raporumuzu aldık bugün eşime veririm yarın götürsün işyerinde ki muhasebeci halledicek gerisini
5 gün sonra kontrolümüz var çok merak ediyorummm
hastane işini hala halletmiş değilim sanırım egepol de karar kılıcam randevu almam lazım oraya da 1 hafta sonraya gün veriyorlarmış
yapılacak çok iş var çok
fıstığım ışıl uyuduğu zaman sende yat uyu canım dinlen
angelim  :opucuk:
nazancım  :opucuk:
gülşencim  :opucuk:
beste  :caca:
neslihancım  :opucuk:

neslihan

iş yap yap bitmiyor.Annem geldi ama insan ona da acıyor ben hamileyim o yaşlı.Ben bilmem çocuklarınızı tek bırakmayın.Hele kızınız varsa birtane daha kızınız olsun.Ben bir kızkardeşimin olmamasının sıkıntısını hep yaşadım.Keşke bir tane ablam ya da kız kardeşim olsaydı.

burcum

haklısın neslihancım benim ablam trafik kazasında vefat etti 2001 de ve o zaman dan beri tek çocuk olmanın bütün zorluklarını çektim hala da çekiyorum

Angel

burcum basiniz saolsun canim   :y25: 

bende oyleyim neslihancim sadece ben ve agbim var benden 9 yas buyuk o yuzden tek cocuk gibiyim .bende surekli derdim anneme keske bir kizkardesim olsaydi neguzel olurdu diye .

ben o yuzden kizima bir kizkardes istiyorum bakalim hayirlisi pg;usum sagsalim dogsunda rabbim ucuncuyede nasip eder insallah ilerleyen zamanda   :amin:

burcum

Alıntı yapılan: Angel - 10 Haziran , 2009, 13:15:37
burcum basiniz saolsun canim   :y25: 

bende oyleyim neslihancim sadece ben ve agbim var benden 9 yas buyuk o yuzden tek cocuk gibiyim .bende surekli derdim anneme keske bir kizkardesim olsaydi neguzel olurdu diye .

ben o yuzden kizima bir kizkardes istiyorum bakalim hayirlisi pg;usum sagsalim dogsunda rabbim ucuncuyede nasip eder insallah ilerleyen zamanda   :amin:

sağol angelim

fıstık

başın sağolsun canım

maalesef benimde kızkardeşim yok erkek kardeşim var o da askerde yalnızım bende

burcum

Alıntı yapılan: fıstık - 10 Haziran , 2009, 13:56:15
başın sağolsun canım

maalesef benimde kızkardeşim yok erkek kardeşim var o da askerde yalnızım bende

sağol canımmm

neslihan

Anam hepimiz dertliymişiz bu konuda.Burcum başın saolsun.

Allah acılarını vermesin benim de 2 tane abim var.Arada bir ararlarsa ararlar o kadar.3 tane görümcem var ama ben çağırmadan gelen yok.Bende kimseye minnet etmek istemiyorum.Sonuçta herkesin kendi hayatı işleri var.

Allah a şükür anacım var.Geldi elinden gelen ne varsa yapıyor.Allah razı olsun.

burcum

Alıntı yapılan: neslihan - 10 Haziran , 2009, 14:21:12
Anam hepimiz dertliymişiz bu konuda.Burcum başın saolsun.

Allah acılarını vermesin benim de 2 tane abim var.Arada bir ararlarsa ararlar o kadar.3 tane görümcem var ama ben çağırmadan gelen yok.Bende kimseye minnet etmek istemiyorum.Sonuçta herkesin kendi hayatı işleri var.

Allah a şükür anacım var.Geldi elinden gelen ne varsa yapıyor.Allah razı olsun.

sağol canım öyle bu dünya da tırnağın varsa başını kaşırsın yoksa onun bunun gönlü olucak diye bekleriz