2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

su iyiyim canım sen nasılsın?
nereye gittin suuuuuuuuu  :director: :director: :director:

burcum

neslihan nerdesin bacım yahu doğumamı aldı doktorun ne yaptı  :honk:

neslihan

ne doğumu canım 1 temmuzu bekleyebilir dedi doktor ama bugünde doğsa herşey yolunda dedi çok şükür

Ben geldim kızlar iyiyiz çok şükür kızım 3 kiloyu geçmiş maşallah :nazar: ve kanala yerleşmiş durumda.Ama sancım felan yok kuzucum gününü bekliycek sanırım.15 gün sonra tekrar kontrole gidiyorum.Haftada 1 de nst için gidicem.Şimdilik bu kadar hepimizi öpüyorum.

burcum

maşallahhhhhhhh kızına neslihancım akıllı kız olucak ben diyorum

neslihan

Bir sıkıntın var mı diyor doktor birşeyim yok dedim kızım hiç zarar vermiyor.
Doktor senin dönemindek, annelerin nazından geçilmez diyor sen iyisin maşallah.

Dediğin gibi burcum benim kuzum akıllı maşallah.Ama dün uyutmadı hıçkırıklar tekmeler saat 2 ydi bana mısın demedi.Olsun sğlıklı olsun tepelesin anneyi dimi ama.

fıstık

kızlar mrb

dünürüm burcucum neslihancım nazancım gülşencim sucum  :opucuk:

hepinizde iyisiniz  :nazar:

tülincim çooooookkkkkk tatlı olmuşsunsun dünürüm yaa :nazar:

temizlik yaptık annemle o yüzden giremedim kızım bugün hiiç yaramazlık yapmadı teyzeleri  :nazar:

göğüsüm çok dolmuş taş gibi ağrım var biraz

sağdım ama yine doldu yine ağrıyo

fıstık

doktoruma sordum elinle sağ at pompa kullanma dedi

sağdım attım o sütü ılık duş aldım uyandırıp bol bol emzirdim geçti çok şükür oh valla yaaaaaaa :muzz: :muzz: :muzz:

burcu kız hergün foto mu çekip eklicem yeni koydum ya bikaç hafta geçsin büyüsün bakalım  :k06: :k06: :k06:

burcum

neslihancım olucak o kadar canım tepiklesin tabi daha kaç gün daha tepikleyebilicek anneyi tadını çıkarıyordur  :k06:

fıstığım merak anam merak sen ekle koy 2-3 hafta sonra da koyarsın  :k06: :k06: buarada o sağdığın sütleri her ihtimale karşı derin dondurucuna koysaydın ya canım lazım olur belki acil bir yere gitmen gerekir annen falan verebilir o sütü

burcum

kızlar buarada kelebeğimin yatağına karar verdik babası imalata sokucak resmini koyayım size

nazan

slm kızlar ben geldım doktora gıttık doktor sıslıklerımı gorunce cok korktu tansıyondan suphelendı hemen tansıyonumu olcto normal cıktı allahtan bebegım ıyıymıs 16 gunde 40 gr almıs 1540 gr olmus normal mı sızce boyuda 34  doktor bır suru tahlıl ıstedı doktor albımunden suphelenıyor yarın ac karnına test yaptırıcam ve moralım cok bozuk kendıne cok dıkkat et dedı tansıyonun cıkarsa cocuk  kurtaramayız sende olursun dedı :crybaby2: allah korursun ama suan hersey normal allahım sag saglım almak nasıp etsın elıme :amin: :nazar: kızlar benım ıcıcn dua edın ne olur

burcum

Alıntı yapılan: nazan - 09 Haziran , 2009, 21:20:03
slm kızlar ben geldım doktora gıttık doktor sıslıklerımı gorunce cok korktu tansıyondan suphelendı hemen tansıyonumu olcto normal cıktı allahtan bebegım ıyıymıs 16 gunde 40 gr almıs 1540 gr olmus normal mı sızce boyuda 34  doktor bır suru tahlıl ıstedı doktor albımunden suphelenıyor yarın ac karnına test yaptırıcam ve moralım cok bozuk kendıne cok dıkkat et dedı tansıyonun cıkarsa cocuk  kurtaramayız sende olursun dedı :crybaby2: allah korursun ama suan hersey normal allahım sag saglım almak nasıp etsın elıme :amin: :nazar: kızlar benım ıcıcn dua edın ne olur

nazancım geçmiş olsun canım bir de haftasonunu bekliyeyim falan diyordun ihmale gelmez dikkat et kendine yorma

fıstık

Alıntı yapılan: nazan - 09 Haziran , 2009, 21:20:03

canımmmm çok geçmiş olsun dikkat et kendine üzülme ve yorulma tamam mı bunlarda tansiyonu çıkartır

sağ salim kavuşucaz bebişimize hiç üzülme tamam mı canım :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :opucuk:

burcum

fıstıkcım kız maşallahhh annesi kocaman olmuş bu kız  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

su

Alıntı yapılan: burcum - 09 Haziran , 2009, 19:59:43
kızlar buarada kelebeğimin yatağına karar verdik babası imalata sokucak resmini koyayım size

burcu canım günaydın nasılsın

harika bişey bu yatak çok tatlı bende mi ogluşuma bundan yaptırsam veya hangi marka bu ben çok begendim bende bundan alırım olmazmı
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

neslihan

10 Haziran , 2009, 09:34:05 #5699 Son düzenlenme: 10 Haziran , 2009, 09:38:36 neslihan
Günaydın kızlar burcum hayırlı olsun gerçekten çok güzel bir oda.

Nazancım canım üzülme ama kendine dikkat et.Beni de 5.aydan beri albumin için takip ediyorlar.Biraz sert konuşmuş ama doktor doğru söylüyor,tehlikeli bir konu.Geçmiş olsun inşallah yoktur albumin

Nazan buarada boyu ve kilosu çok düşük değil.1700 felan olması gerekiyormuş kilosu.Sanırım sen 32 haftadasın