2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

nazan

nazan

koyucam  cnm bugun olmazsa yarın kesın koyucam soz

burcum

canım eğer ebenin dediği doğruysa 35 haftalık falan olucaksın bence doktoruna gözük eğer böyle bir ihtimal varsa ciğerlerin geliştirmek için iğne yapıyorlar diye biliyorum

bak söz verdin bekliyoruz artık göbişli resmini

nazan

sozumu tutucam cnm bellı zaten cnm karnım bayağı asağı ındı neslıhanın fotosunu gordum onunkınden felan asağıda benım karınım fotoyu koyuncada gorursunuz zaten cnm

adess

kızlar bende kahverengi akıntı geliyor normalmi acaba bebeğim 13+6 günlük

burcum

ades doktorunu ara canım ilaca başlaya bilir ilk 3 aylık dönem tehlikeli ama korkma hemen hemen her kadında ilk 3 aylık dönemde kanama oluyormuş ama ihmal etme ayaklarını yukarıya dik ve yat

neslihan

Alıntı yapılan: adess - 08 Haziran , 2009, 14:09:41
kızlar bende kahverengi akıntı geliyor normalmi acaba bebeğim 13+6 günlük

Hamileliğin dokuz ayı boyunca görülen her kanama değerlendirilmeli.Enazından benim doktorum böyle diyor.Mutlaka doktoruna danış adess.Hiç bekletme.

adess

yaa 2 günden beri başladı bu lekede çalışdııgm için öyle dinlenme ayaklarımı kaldırma gibi şansımda olmuyor neyse arayımm olmazsa doktorumu şimdi saolun kızlarr

neslihan

Burcucum merhaba canım sözlerin için teşekkürler.Benim canımda hiçbirşey yapmak istemiyor.Herzaman yakındığım gibi,hava çok sıcak.Baygınlık geçiriyorum.Yemek bile yapasım gelmiyor.

Nazan 34-35 haftada yine erken doğmuş olur.Kilosu da akciğerleri de önemli güzelim.İhmal etme sakın bu konu da ebelere felan güvenme uzman bir doktor görsün.Gerekirse hiç ayağa kalkma,bebek beklesin  diye uğraş

neslihan

Anam iki günden beri diyor.Ben bir damla kan gördüm.Oda bir sivilce kaynaklıymış sonra farkettim.İşyerini birbirine kattım,eşimi aradım.Zaten aynı işyerinde çalışıyoruz.Ben idari bina da o fabrika kısmında.

1 saat içinde doktordaydım.2 gün beklenir mi :caca:

su

BURCU HOŞGELDİN CANIM

NAZANCIM HOŞGELDİN BİR AN ÖNCE Bİ DOKTORA GİT SEN
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

adess

doktoru aradım kızlar 4 e randevu aldım olmazsa progestona tekrar başlayacagız dedi inş.kötü bişe yokturr

nazan

su

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

08 Haziran , 2009, 15:00:05 #5639 Son düzenlenme: 08 Haziran , 2009, 15:02:16 burcum
su sağol canım
neslihancım valla bende hafta da 1 yapıyorum temizliği ondan yaptım yoksa yapasım yoktu
ades hayırlı haberlerini bekliyoruz canım progestan a başlar kesin sıkma canını ama dinlenmen şart rapor al bari 3-5 gün dik ayaklarını yukarıya dinlen