2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

eeee ben artık hamiş değilim eskisi gibi çok vaktim olmuyo :k06:

ya benim kız çok yaramaz ben yanında olmayınca uyumuyo şuan kucağımda uyuyo bırakamıyorum

sabahın 7 sinden beri ayakta yaaaaa yeni uyudu

neslihan

Tatlı uykular ışıla.Öyle şimdi sana bağımlı.Bizde görürüz o günleri inşallah.Yarın doktora gidiyorum.Bakalım ne diycek son olarak sezeryan mı normal mi?

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hakkında hayırlısı olsun neslihancım  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:

fıstık

görürsünüz canım az kaldı :nazar: :nazar: :nazar:

karnın yukarıda inmemiş daha 36. haftada inmesi gerekiyo diyolar bakalım senin doktor ne dicek

hayırlısı neyse o olsun canım :amin: :amin: :amin:

neslihan

neslihan

Alıntı yapılan: EyLüL84 - 08 Haziran , 2009, 12:51:42
hakkında hayırlısı olsun neslihancım  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:

Hepimiz için hayırlısı olsun bitanem

fıstık

biliyosun bende 37 deydim sezeryan dedi doktorum ama belli olmaz tabi

sen belki normal doğuma hazırladın kendini ama sezeryan dersede üzülme yani pek zorluğu yok bikaçgün sadece

cocuksa

neslihan adananın neresindesin hangi doktora gidiyosun.bende adanadayım.23 haftalık hamileyim

neslihan

Yok fıstıkcım üzülmem.Yeterki kızım sağlıkla gelsin.

cocuksa hoşgeldin mavi bulvar civarında oturuyorum.Doktorum özgür kayaselçuk.

neslihan

ben biraz uzanmaya gidiyorum.Şu sıcak öğleni belki uykuda atlatabilirim. :hieyt:

fıstık

Bende biraz uzanıcam umarım kuzucum uyanmadan biraz olsun uyuyabilirim :sleepy1:

dün 1 saatliğine eşimle dışarı çıktık çok bunalmıştım 3 saat uyanmadan uyuyan çocuk biz çıkar çıkmaz uyanmış başlamış ağlamaya :crybaby2:

annemle babam durutamayıp telefon açtılar çabuk gelin diye :sad1:

ooooooooooooffffff oooooooffffff çok çektiricek bu ufaklık bize

su

NAGEHANCIM NASILSIN IŞILIMIZ NASIL OLSUN YARAMAZ OLSUN NE OLUCAKKİ ANNESİ

BENDE BİR AN ÖNCE BU ZAMAN BİTSİN İSTİYORUM
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

nazan

kızlar 10 15 gun sonra benım bebis doğacak sanırım bitane ebe baktı o dedı soyledığıde cıkıyo ama  biran once doktoramı gitsem acaba uffffff yaaa

burcum

selam kızlarrr nasılsınız bakalım bebişlerde iyidir inşallah
neslihancım valla çok kilo aldım deyip duruyordur bence gayet güzel olmuşsun  :nazar: :nazar:
fıstığım ışılımı kokla yerime
nazancım nasılsınız?
güleşncim nasılsınız?
su canım nasılsınız?
angelim yok girmemiş foruma?
beste gene yok zaten küstüm ona artık  :honk:
bende sabah kalktım kahvaltı yaptım sonra temizliğe başladım az önce yoruldum süt koydum kendime dinleniyorum z işim kaldı ama artık eskisi gibi değilim zorlanıyorum iş yaparken ve yapasım da gelmiyor şuan 31+6 günlüğüz 7 gün sonra kontrolümüz var 32+6 günlük olucaz merak ediyorum çok kelebeğim nasıl

burcum

Alıntı yapılan: nazan - 08 Haziran , 2009, 13:55:01
kızlar 10 15 gun sonra benım bebis doğacak sanırım bitane ebe baktı o dedı soyledığıde cıkıyo ama  biran once doktoramı gitsem acaba uffffff yaaa

nazancım kaç haftalık oldun canım sen buarada bence doktoruna bir görün ve doğurucan neredeyse resimmmm eklemedin daha kıs  :caca: :caca: :caca: :caca: