2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

gözün aydın neslihancım ne zaman bırakıyorsun şimdi işi buarada işi bırakınca senden de haber alamayacakmıyız ??

neslihan

evden daha rahat yazarım  şekerim evde de internetim var.Bilgi paylaşımı yaparız

burcum

neslihan

Burcucum bende koyucam resmimi eve gidim bir.

Fıstıkcım güzellik alt yapı olayı makyaj ve bakım sadece ufak bir düzenleme yapıyor o kadar.Yani güzel herzaman güzel bakımsız bile olsa.Uykusuzda güzelsin maşallah.Allah ım esirgesin

burcum

Alıntı yapılan: fıstık - 03 Haziran , 2009, 13:10:43
burcucum eşimin kucağındaki resim yeni zaten benim resmim ise çok kötü görünüyorum uykusuz bir gecenin ardından çekildi

ama yinede koyayım bari daha kendime gelemedim valla süslenecek halim yok kızlar

kız fıstığımmmm maşallahhhhh valla  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH nazarlardan saklasın canım benim ikinizde çok güzel görünüyorsunuz ALLAH ım bize de bu günleri nasip etsinnnn  :amin: :amin: :amin: :amin:

neslihancım sabırsızlıkla bekliyoruz canım resimlerinizi

fıstık

sağol neslihancım hamilelik annelik yarıyo insana hepimiz tombiş yanaklıyız ne güzel

ama ışıl beni son bikaç gündür mahvediyo dün akşam o kucağımda mutfakta durdu bende solak solak yemek yedim düşünün artık

saat 20:30 dan 24:00'e kadar beni esir aldı mahvoldum eşim diyoki savaştan çıkmış gibisin aynaya bi baktım saçlar havaya kalkmış elimde

bi süpürgem eksik cadı gibiyim :toothy10: :toothy10: :toothy10:

(gülşen)

bebişim maşallah size  :nazar: ikinizde süper görünüyorsunuz vay be sağlık ocağı konusunda  bi ben paris kalmışım desenize  :ehi:  :ehi: neyse bende öğrendim  :basardim:

fıstık

sağol burcucum ama fotoları koyun lütfen daha kimse hamile resmi koyan olmadı sen ve tülin hariç

neslihanda doğurdu doğuracak hala koycam diyo :caca: :k06: sanada lafım tabiiiiiiiiiii gülşen hanım

burcum

Alıntı yapılan: fıstık - 03 Haziran , 2009, 13:27:20
sağol neslihancım hamilelik annelik yarıyo insana hepimiz tombiş yanaklıyız ne güzel

ama ışıl beni son bikaç gündür mahvediyo dün akşam o kucağımda mutfakta durdu bende solak solak yemek yedim düşünün artık

saat 20:30 dan 24:00'e kadar beni esir aldı mahvoldum eşim diyoki savaştan çıkmış gibisin aynaya bi baktım saçlar havaya kalkmış elimde

bi süpürgem eksik cadı gibiyim :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kız koptum gülmektennn ilahiii

buarada bence d ekoyun artık şu resimleriii aaaaaaaa kızıyoruzzz bakın aaaaaaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :caca: :caca: :caca: :caca: :cildir: :cildir: :cildir:

fıstık

yaaaaaaa öyle işte kucağımda fazla emziremiyorum karnım acıyo normal dedi doktorum zaman zaman ilerde de olucakmış

o yüzden uzandığımız yerden emiyo hanımefendi ve beni bırakmak istemiyo

dikişleri aldırmak için doktora gittiğimiz gün oldu ne olduysa geç kalmıştık randevuya emmek istemişti bende 15 dakika emzirip çıkmıştım

gelinceye kadar yıkmış ortalığı ufacık şey beni bırakıp gidicek diye bi gözü açık kontrolllü emiyo hep yanında olmam hoşuna gidiyo

işte akşamları bırakmıyo nolucak bilmiyorum

nazan

fıstık

forum çok yavaş ya kızlar nereye kayboldunuz bi anda nazan hoşgeldin :opucuk:

fıstık

çıkıyorum bende biraz dinleneyim bari zaten kimse yok

Angel

kiss nagiss fistik gibi hatunsun masallahhhhh oyyy kuzumada yavrum yaaa annesini koynunda  uyuyorrr     :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  nagisim isilim sana simdiden alisti desene ilerde cekecegin var   :laughing7: 

annelik iste ilk dogum yaptigimiz zaman kendimize bakamiyoruz dogal olarak uykusuz geceler vs ama inan nagisim cok guzelsin boylede    :nazar: :nazar: 

kizimin resimlerini gormedin herhalde canim benim ve oglusumun resminide    :sad1:  arka sayfalarda kaldi   

Angel