2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

kızlar hiç sormayın bendede ağrı başladı bu aralar hemde pöçük derlerye orası ağrıyor neden olabilir acaba bileniniz var mı

Angel

yok kiss yazdigini gordumde oyle cevap verdim   :ehi: :ehi:  

burcum braxton kicks deniliyor bitanem dogum yaklasinca rahim hazirlik yapiyor doguma   :opucuk:  normaldir banada oluyor arasira  

Angel

burcum

Angel

Alıntı yapılan: (gülşen) - 01 Haziran , 2009, 14:32:53
kızlar hiç sormayın bendede ağrı başladı bu aralar hemde pöçük derlerye orası ağrıyor neden olabilir acaba bileniniz var mı

gulsenim pocuk ne canim   :icon_scratch:

burcum   :ehi: :ehi:  bak kis bakta ingilizce soyluyor bunlar turkcesini bulamadim bulursam hemen ekliycem sizlere    :icon_thumright:

burcum

(gülşen)

izleyin kızlar faydalı olacak sizlere biz nede olsa tecrübeliyiz
pöçük nasıl diyim kız bellle poponun birleştiği yer kemik  anlatabildimmi ya olmadıysa anlatın  

nazan

bendede oldu gulsencım bellı bı sure sonra gecıyo kendını yormaktan oluyo

Angel

burcum

yalancı doğum sancıları kızlar vücut doğuma hazırlıyor artık yavaştan yavaştan ALLAH a binlerce şükür 30+6 günlük olduk bakalım ne zaman bize süpriz yapacak bizim prenses

Angel

01 Haziran , 2009, 14:56:14 #5350 Son düzenlenme: 01 Haziran , 2009, 14:57:54 Angel
burcum bende acildi canim birdaha tikla   :opucuk:

gulsenim evet o nerden oluyor biliyormusun canim cati aciliyor yavas yavas yani catimizin kemikleri aciliyor doguma yavas yavas hazirlaniyor.senin haftalardeyken bendede yeni basladiydi geceleri  inliyordum resmen agridan.

burcum

ikinci linki açtı angelim ama ilkini defalarca tıkladım bekledim açılmıyor neyse ikinci link teki bebek gibi mi olucak anamm bizimkilerde  :y25: :y25: :y25: :y25: ayyyyyyyyy maşallahhhhhhhh

Angel

:love3: yavrularimiz  dunya guzeli olucak Allahin izniyle annesiiii   :nazar: :nazar: :nazar:  rabbim saglik hayirli ve uzun omurler versin tum yavrularimiza  :amin: :amin:

burcum

aminnnnnnnnn angelim kızlar resimlerinizi ne zaman ekleyeceksiniz yahu  :honk: doğuracaksınız neredeyse hala resim yükleyeceksiniz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

ben kactim kizlar kizimi yatiricam uyutunca gelirim  :k06:  tabiyi once beni uyutmassa    :ehi: :ehi:   

optum hepinizide   :opucuk:  :hello: