2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

fıstık

KIZLAAAAAAAAAAARRRRRRR BİZ GELDİK EVİMİZE :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

İKİMİZDE İYİYİZ MERAK ETMEYİN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

GAZIM ÇIKMADI O YÜZDEN BUGÜNE KALDIK ÖĞLEYİN ÇIKTIK HASTANEDEN

HEPİNİZİ ÇOK ÖPTÜK IŞIL BEREN'LE  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

20 MAYIS 2009 TARİHİNDE 9:20 'DE SEZEYANLA DOĞDUK

İLK GÜN BAYAĞI SANCIM VARDI AMA ARTIK İYİYİM ÇOK ŞÜKÜR :nazar: :nazar: :nazar:

ÇOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKK GÜZEL Bİ DUYGU ALLAH HEPİNİZE BU DUYGUYU YAŞATSIN KARDEŞLERİM

KENDİNİZE İYİ BAKIN GÖRÜŞÜRÜZ

burcum

fıstıkcım ALLAH analı babalı büyütsün ALLAH nazarlardan korusun bu ne tatlılık annesi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 41 kere maşallah iyi olmanıza ve iyi haberlerinize sevindim canım benim  ay inanamıyorum ya kız bu melek senin karnındamıydı baya da topaç birşey nasıl taşıdın kız  :ehi: :ehi: kaç kilo doğdu boyu???

burcum

kızlar hepinizi öpüyorum
nazancım sen bence doktorunu değiştir o ne biçim özel doktormuş anlamadım
gülşencimm canım benim sen de başla artık pembiş pembiş ciciler almaya
angelim kızın iyileşmiştir inşallah paşaya iyi bak
su öptüm canım sende bebişe iyi bak
neslihan sende çık artık şu iznine doğurucan kız nerdeyse az kaldı bak buarada izne çıkınca bizi unutursun artık
yeşimden haber alan varmı?

Angel

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

SAYFAMIZA BIR MELEK GELMISSSSSSSSSSS   :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:   kisss nagissss 41 kere masallahhhh kuzumaaa annesiii bu ne guzellik yarabbimmmm   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  gelinim o benimmm canim gelinimmmmm yerim ben onuuuuuuuu   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

nagisim sancilarin nasil  sen iyimisin annelik nasil gidiyorr   :opucuk:    ay neyazacagima sasirdim heyecandan  :k06:  dikislerin aciyormu ,suan kac kilosun  ,  :k06: bebis kac kilo dogdu gelince mutlaka anlat bize bitanem sutun nasil  Allah yardimcin olsun kendine ve bebisimize cokkkkkkkkkkkkkkkkkkk ama cokkkkkk iyi bak annesiiii tabiyi sanada cok iyi baksinlar ordaa   :aferin:   :opucuk:  kocaman optum ikinizide  a.e.o

neslihan

Alıntı yapılan: fıstık - 23 Mayıs , 2009, 00:33:28

ÇOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKK GÜZEL Bİ DUYGU ALLAH HEPİNİZE BU DUYGUYU YAŞATSIN KARDEŞLERİM

Anam kurban olmuşum ben seni yaradana.BU ne tatlı bir bebek 41 kere maşallah.Canım benim çok mutlu oldum.Allah hayırlı evlat olmayı nasip etsin.Tüm sıkıntılara yaşananlara değdi çok şükür.Kuzucuğuna kavuştun.Artık darısı bizlere.Bu kadar tatlı kızın olmuş,benimki de tatlı olsun diye ışıl mı koysam ne yapsam ya.Rabbim nazarlardan gözlerden koru Yarabbim inşallah.

(gülşen)

Alıntı yapılan: fıstık - 23 Mayıs , 2009, 00:33:28

ışıl ışıl maşallah maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: nazarlardan koru allahım
negehancım allah sana ve babasına bağışlasın bu ne güzellik bune şirinlik  :nazar:  :amin: ne güzel bi haber  sabah sabah sizi gördüm ohhhhhhhh  :k06: prenses nasıl sen nasılsın emiyordur inşallah seni bak forma uğra bugün lütfen merak ediyorum duygularını  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

(gülşen)

söbeeeeeeeeee nagihancım hadi pirensesi uyutta cevap yaz nasıl çok ağlıyomu ışılımız

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

AHHH YAVRUUUM ÇOK ŞEKER ANALI BAALI BÜYÜSÜN HAYIRLI EVLAT OLSU DARISI  BAŞIMIZA :nazar: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

fıstık

iyi maşallah  kızlar emiyor çok şükür :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

biraz ağrım var pek oturamıyorum

3800 gram doğdu 52 cm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok güzel bi duygu bu meleğin benim olduğuna inanamıyorum rabbimin en büyük lütfu bana

allah hepimizinkini bağışlasın canlarım sonra görüşürüz kendinize iyi bakın :opucuk:

(gülşen)

maşallah çok güzel kilosuda kendi gibi bebeğim dikkat et kendine havalara aldanıpta üşütme bak bebişimizde hasta olmasın sonra onu kokla yerime annesi olurmu senide kocaman  :opucuk: kendinize dikkat edin iyleşince bol bol konuşuruz inşallah

nazan

slm kızlar doktordan geldım bebısım cok ıyı bo doktorumda cok ıı cok sevdım aklımda hıcbır soru kalmadı agustosun 1 veya2 gıbı dogucakmıs ve bebısımın kılosu1500 gram masallah benım kızıma :nazar: :nazar:

burcum

fıstıkcım dinlen canım ama bizi de merakta bırakma gir arada sırada  :opucuk:
nazancım sevindim yeni doktoruna kaç haftalık olduğunu söyledi ??? kızına da maşallahhh  :nazar: :nazar:
gülşencim ah canım çok yoğunum ancak mayıs ayı bitince rahat ederim paso koşturuyorum ama bir yandan da iyi oldu çok kilo almamış oldum koşuşturmacadan doktorum sevinicek  :ehi: çok gergin günler geçirdim düzeliyor çok şükür

zehraab

fıstıkcım maşallah bebeğin çok tatlı, allah analı babalı büyütsün, bahtını açık etsin.Bunca sıkıntılardan sonra böyle güzel bi hediye almak dünyanın en mutluluk veren olayı olsa gerek çok sevindim senin adına maşallah.
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

nazan

fıstıkcım masallah kızınada sanada kızın cok guzel allah saglıklı analı babalı buyutmek nasıp etsın :nazar: :amin: