2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

nazancım tülinle yeşim dolduruyormuş forumu tabi bide özge.Ben sürekli forumun başında olamıyorum çünkü işyerindeyim.Ama izin alınca yazarım herhalde foruma sürekli

cerenceren

merhaba arkadaşlar

Bu siteyi yeni keşfettim.Doğumuma çok az kaldı,17 haziranda doluyor vakit.O ana kadar hayırlısıyla normal birşekilde oğlumu kucağıma almak istiyorum..

neslihan

hoşgeldin cerenceren Allah kurtarsın inşallah.Ne durumdasın kasılma felan başladı mı ufaktan.Sezeryanlamı normal doğumla mı doğuracaksın?Buarada anlat bakalım kendini.

(gülşen)

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrr  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:
doktordan geldim yeni ve kızım olacakmışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
çok mutluyum ama formda kimsecikler yok
formda kafayı yemiş buarada

neslihan

Allah gönlüne göre verdi ne kadar güzel hayırlısıyla prensesine kavuşursun inşallah gülşencim

(gülşen)

neslihancım çok sağol canım evet allahıma şükürler olsun duamı kabul etti hemde sağlıda iyiymiş  :amin:  :amin:  :amin:

neslihan

Maşallah maşallah 41 kere maşallah  :nazar: :nazar:

Buarada fıstık gelemedi hala.2 gün sezeryand yatırıyolar dimi inşallah ikisi de çok iyidir

(gülşen)

nagişim nerdesin canım inşallah sende bebişte iyisinizdir
bi cik de çık merak ettik özledikte
burcu nerelerdesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

burcum

gülşencimmmmmmm çok sevindim canım benim bi prenses daha geliyor  :basardim:
ben bitmiş durumdayım annemin evi taşıdık ama gelin bana sorun manevi ve fiziki olarak bittim daha da bitmedi annemle zaten anlaşamayız kavga stres moral bozukluğu maddi manevi çöktüm 2-3 gün daha sürer
hepinizi öpüyorum

**yeliz**

Angel

yelizim hosgeldim canim  :opucuk:  nasilsin prensesim nasil annesii op benim yerime fistigimi

selam kizlar   :hello:  nazancim kafanin karismasina izin verme bitanem yaa anlamadigin birsey varsa git baska dra anlatsin sana. istedigin butun sorulari sor aklinda hic soru isareti kalmasin .eger unutuyorsan bir kagida yaz ve gittiginde oku druna cevaplasin sana sonucta herseyini bilmek istiyor insan ufacik suphe birakma kafanda canim icini ferah tut :opucuk:

gulsennnnnnnnnn  :wav: :wav:   ben sana demedimmi anacim kizin okulcak diyeeeee Allahim sukurler olsun rabbim hayirli bir evlat olur insallah saglikli sekilde kucagina alirsin prensesimiziii   :occasion14: :occasion14: :occasion14: 

neslihancim nasilsin canim prenses nasil annesi
burcum cok yorulma bebem yaaaa Allah korusun bebege birsey olmasin  cok dikkat et kendine
su canim pasamiz nasil annesi

nagisssss halen gelmedinmi dunurum yaaaa cok ozledim siziiiiiiii  :director:    resim istiyorum hani resimlerrrrrrrrrrrrr :director: :director:
insallah iyisindir bitanemmmmm hadi hastahaneden cikta gelll yaz bizeeeeeee   :director: 

hepinizi cok cok opuyorum kizlarrrrr   :opucuk:  :hello:

neslihan

Günaydın şekercim ben iyiyim çok şükür.Kuzumda Allah a çok şükür iyi.Hepinize hayırlı cumalar olsun.Gerçi senin oralarda farklı birgün olabilir emin değilim.

Sen nasıl oldun hastalığı atlattın inşallah.Kendine dikkat et et.Allah a emanet ol

**yeliz**

biz iyiyiz ama senn uzun zamandr uğramadığın belli bi ara kızın sonrada sen hastalanmıştın inşallah tamamiyle düzelmişsindr dünyann öteki ucundasın ama bn senn bana desteğini hiç unutmam lütfen bi daha böyle ara verme çok merak ettim seni hadi canım yavrularınla sana  :opucuk: :opucuk: :opucuk:benim çıtırm
kucağmda bana bişiy yazdrmıyo klavyeye  vurup duruyo teyzesi bide hoşuna gidiyo sorma :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

neslihan

Allah bağışlasın bizde kucağımıza alsakda Allah ın izniyle klavyelere vursa inşallah

**yeliz**

Alıntı yapılan: neslihan - 22 Mayıs , 2009, 08:12:31
Allah bağışlasın bizde kucağımıza alsakda Allah ın izniyle klavyelere vursa inşallah
vuracak inşallah  her gün yeni bi marifet eline geçirdiğini sıkıca tutuyor akşam kucağıma aldımki saçlarımı resmen yondu valla eşim kurtardı beni şu hale bak annelik 26 yaşındayken 4 aylık zibididen dayak yemekmiş acıdım resmen gülmekten çatladım teyzesi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:hadi bakalım sennde hayırlı haberlerinizi alırız inşallah kendinize ve yeğenlerime iyi bakın