2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Alıntı yapılan: Angel - 13 Mayıs , 2009, 10:49:48
evet selcancim 7 haftaliksin.adet tarihinle hesaplaniyor sen nisan 1de adet olmustun simdi  13 mayis yani tam 7 haftalik sayilirsin canim   :icon_thumright:

7 haftalıksın selcan bize güven tecrübe konuşuyor :k06:

Karcicegi

Angelim hosgeldin,...

Nasilsin canim, bebisler nasil, kuzucugun iyidir insallah Antibiotik onu ayaga kaldirmistir,... :k06:

nazan

benım mıde bulantım fazla olmadı nasılsın gorusmeyeli tulınım

fıstık

Dünürüm hoşgeldinnnnnnn  :opucuk:

Nasılsın yakışıklı damadım nasıl

Angel

karcicegi hosbulduk canim kizim suan yanimda herseyime karisiyor yavrum cok iyi cok sukur antibiyotik cok yara9di yavruma Allaha sukur.sen nasilsin canim

nazlicim nerdesin kuzum yaa kac gundur yoksun iyimisin melegimiz iyimi annesi :opucuk:

dunurum   :opucuk:  damadin at kosturtuyor. canim cok sukur iyiyiz  ben uyudugumda o.da uyuyor ben uandigimda oda uyaniyor yavrum .simdi iyice buyudu  masallah kaburgalarima tekme atiyor yavrum    :love3:   :binkybaby:   :nazar: :nazar: :nazar:

DİLVİN

BEBEMIN RESMINDE 4 CM YAZIYOR AMA  :k06: :k06: :k06:

BENIMN KAYNANAM ÖLE DİYO 2-3 HAFTALIKSIN DİYEE

KISKANÇÇ KADINN  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nazan

tulınım bebısım cok ıyı uykusuzluk cekıyorum burası cok sıcak gecelerı uyuyamıyorum sınır oluyorum kendımı temızlıge vurdum cnm ya

Karcicegi

Alıntı yapılan: S E L C A N - 13 Mayıs , 2009, 11:03:34
BEBEMIN RESMINDE 4 CM YAZIYOR AMA  :k06: :k06: :k06:

BENIMN KAYNANAM ÖLE DİYO 2-3 HAFTALIKSIN DİYEE

KISKANÇÇ KADINN  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Selcanim banami diiyorsun?

canin sag olsun! Ben sana bildiklerimi okuduklarimi duyduklarimi anlatmaya calistim, senin Bebegini neden kiskanayimkii, Allaha sükür sende olan bendede var,.... :'(
Saklaniyor ama var :laughing7:

fıstık

karçiçeği selcan sanırım kayınvalidesine kıskanç kadın dedi sen yanlış anladın canımcım

DİLVİN

CANIM YAZIYI İYİ OKURSAN SANA DEMEDİĞİMİ ANLARSINN

BEN KAYNANAMA DİYORUM

KISKANÇ KADIN DİYE

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nazan

Karcicegi

Ya Dogrudur bir an tereddütte kaldim, ama bebeisinin 4 cm degilde 4 mm olabilecegini  ben yazmistim, o yüzden alindim. Kusura bakma selcancigim,..... :love3:

Ama Kayinvalidenede kizma, cünkü onlarin yani eski zaman takvimine göre yine sen 2-3 haftaliksin, onlar adetin gelemsi gereken son günden itibaren hesapliyorlar, eee senin adetinin gelmesi gereken gün kac hafta gecti? :dontknow:

fıstık

fıstık

tülin kız nereye gittin insan bi çıkıyorum der

DİLVİN

önemli değil canım  :opucuk:

benım normalde tekrar 1 mayısta hasta olmam lazımdı