2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

rabbim gonlunuze gore verir insallah hayirlisiyla   :amin:  sizi cok iyi anliyorum   :opucuk:  kelebegim ismin figen di herhalde demi  canim kusura bakma cok unutkan oldum ben    :-\  

senin yavrular nasil canim karnindaki nekadar olsu annesi    :nazar:  kizin nasil   :opucuk:

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: Angel - 12 Mayıs , 2009, 12:34:58
rabbim gonlunuze gore verir insallah hayirlisiyla   :amin:  sizi cok iyi anliyorum   :opucuk:  kelebegim ismin figen di herhalde demi  canim kusura bakma cok unutkan oldum ben    :-\  

senin yavrular nasil canim karnindaki nekadar olsu annesi    :nazar:  kizin nasil   :opucuk:

evet canım ismim figen.kıs sorma yakında bunuyacam diyorum ben artık kendime.çok fenayım.

ikiside iyi çok şükür kızım okulda.bebişte iyi heralde buaylarda her hareketini farketmek zor oluyor ama arada msj yolluuyor anneye iyiyim diye  :ehi: :ehi:
bu arada 19+3 olduk canım. :occasion5: :occasion5:

senin kızın nasıl oldu gerçi okudum daah iyiymiş.demek bu anne pc başındayken rahat bırakmama huyu kızıma özgü değilmiş :ehi: :ehi:

neslihan

Tekrar merhaba kızlar iyisiniz maşallah.Bende iyiyim çok şükür izin almama az kaldı.18 gün çok mutluyum.

Fıstık nasılsın heyecan var mı?

neslihan

Buarada kızlar doktorlarınız size fazla kilo almanızın normal doğum yapmanızı engelleyeceği gibi birşey söylendi mi?

Ben çok kilo aldım ama doktorum diyoki çatı genişliği yeterli.Sizin doktorlar bişey söylüyo mu acaba?

fıstık

Angel

figencim   :opucuk:  masallah 5 ayliga yaklastiniz    :nazar: :nazar:  zaman su gibi akip  geciyor  deme.bizde 6 aylik olduk teyzesi   :nazar:  

kizim bugun daha iyi cok sukur teyzesi    :opucuk:

neslihan

Peki herhangi bir problem yoksa iyi.Hala normal doğum diye tutturim ben bakayım ne olacak.Kızım iri bebek değil,anne iri ona bişey olmayacaksa ben normal doğumla doğurim hem bu daha sağlıklı olacak inşallah.

(gülşen)

figencim seninde mi cinsiyeti belli değil daha

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 12 Mayıs , 2009, 12:56:48
Peki herhangi bir problem yoksa iyi.Hala normal doğum diye tutturim ben bakayım ne olacak.Kızım iri bebek değil,anne iri ona bişey olmayacaksa ben normal doğumla doğurim hem bu daha sağlıklı olacak inşallah.

canım benim çatım dar bebeğin kafa yapısıda biraz büyükmüş bide aşağıya inmemiş normalde bu haftaya inmesi gerekiyomuş

belki kordon engelliyor olabilir dedi yapamazsın diye bişey yok ama çok zor bi doğum olacak dedi

açıkçası ben riske girmek istemedim doktorumda risk almayalım dedi çünki o acıyı çekip olmayıp sonradan sezeryan olmak daha kötü

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: (gülşen) - 12 Mayıs , 2009, 12:58:30
figencim seninde mi cinsiyeti belli değil daha

yok canım göstermiyor bizim bebiş nazlanıyor. :dontknow:

fıstık

eğer normal diye diretirsem ve bebeğime bişi olursa diye korktum allah korusun

fıstık

ben kaçtım kızlar sonra görüşürüz dünürüm gülşenim neslihanım kelebek :opucuk: kendinize iyi bakın kuzularada tabi

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: neslihan - 12 Mayıs , 2009, 12:56:48

canım aşırı kilo olduğunda etkilediği doğru ama benim bildiğim çatıda önemli ki sen öel aşırı kilolu değilsin heralde.aşırıd erken100 üstündne bahsediyorum.yaa dr.son sölüyeceği önemli sonuşta işin uzmanı o :icon_thumright:
Alıntı yapılan: fıstık - 12 Mayıs , 2009, 13:07:29
eğer normal diye diretirsem ve bebeğime bişi olursa diye korktum allah korusun

iyi yapmışsın canım.bile bile riske atmak olmaz.önemli olan senin ve bebişin sağlığı. :icon_thumright:

(gülşen)

sağol canım by  :opucuk: bende yemek yiyecem zaten

BEYAZ_KELEBEK

kızlar bende kaçıyorum.kızkardeşiem gidicem görüşüz akşam  :love3: