2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: Angel - 12 Mayıs , 2009, 12:06:08
okuma yazmasi var teyzesi masallah  simdi yanimda degil kovaladim  televizyonda oyun oynuyor  :k06: 

valla damadin capkin olabilir dunurum orasina ben karisamam zaten babiskosu simdi ogretiyor ona neler neler yapicaklarini    :ehi:   :nazar:  sus diyorum cocuna neler ogretiyorsun olsun diyor ben simdiden ogreteyim diyor.

mesela oglum  beraber araba surucez en pahali arabalardan alicam sana ,kiz tavlamaya gidicez beraber   :toothy10:   capkin olmasini ogreticem sanaa   :ehi:   boyle konusuyor babasi ogluyla ogluda bayiliyor tabiyi tepki verdikce veriyorr   :ehi:   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

senin kocan  epey hızlıymış.şimdiden bunu öğreten sonra ne öğretmezki  :cildir: :cildir:

fıstık

slm beyaz kelebek valla bahar geldi millet sokağa fırladı herhalde yaaaaaaaaaaa buralara uğrayan yok

Angel

Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 12 Mayıs , 2009, 12:11:30
okuma yazmasi var teyzesi masallah  simdi yanimda degil kovaladim  televizyonda oyun oynuyor  :k06: 

valla damadin capkin olabilir dunurum orasina ben karisamam zaten babiskosu simdi ogretiyor ona neler neler yapicaklarini    :ehi:   :nazar:  sus diyorum cocuna neler ogretiyorsun olsun diyor ben simdiden ogreteyim diyor.

mesela oglum  beraber araba surucez en pahali arabalardan alicam sana ,kiz tavlamaya gidicez beraber   :toothy10:   capkin olmasini ogreticem sanaa   :ehi:   boyle konusuyor babasi ogluyla ogluda bayiliyor tabiyi tepki verdikce veriyorr   :ehi:   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

senin kocan  epey hızlıymış.şimdiden bunu öğreten sonra ne öğretmezki  :cildir: :cildir:

yok canim yaa saka yapiyor iste  benimle kafa buluyor  oyle bir insan degil benim kocis   ;)  beni  guldurmek icin soyluyor bunlari   :love3:

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: Angel - 12 Mayıs , 2009, 12:14:00
Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 12 Mayıs , 2009, 12:11:30

tabi canım takılıyorum.onlarda bizim gibi sabırsızlanıyorlar ne yapsın işte

yok canim yaa saka yapiyor iste  benimle kafa buluyor  oyle bir insan degil benim kocis   ;)  beni  guldurmek icin soyluyor bunlari   :love3:

Angel

sekerleri hazirlanmis demek benim gelinimin   :nazar:  

biz EMRE  diye dusunuyoruz canim  :opucuk:

kelebegim hosgeldin canim

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: fıstık - 12 Mayıs , 2009, 12:12:25
slm beyaz kelebek valla bahar geldi millet sokağa fırladı herhalde yaaaaaaaaaaa buralara uğrayan yok

valla öle 2 gündür çok sessiz  :y25:

DİLVİN

mrb kızlarrr

yeşimle görüştüm çok çok iyimiş  :nazar: :nazar: :nazar:

hepinize selam söledi

bebeğide çokk iyimişşş  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:  :nazar: :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

fıstık

EMRE ve IŞIL BEREN  e yakıştı valla

gülşeeeeeeennnnnnn senin kızın ismi ne  :director:

nereye kayboluyo bilmiyorumki bu kız :caca:

fıstık

Alıntı yapılan: S E L C A N - 12 Mayıs , 2009, 12:18:32
mrb kızlarrr

yeşimle görüştüm çok çok iyimiş  :nazar: :nazar: :nazar:

hepinize selam söledi

bebeğide çokk iyimişşş  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:  :nazar: :nazar: :nazar:

çok sevindim yaaaaaa oh be  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

cok saol selcancim haber verdigin icin cok sukurki iyi     :nazar:  :nazar:    :amin:  yine konustugunda yine selamlarimizi soyle bitanem.buarada bebek 4 cm oldu demek yerim ben onuuu annesii  41 kere masallah mercimek kadar yavrum    :nazar: :nazar: :nazar:

nagiss   :love3:  cok yakisti isimleri deme canim .rabbim hayirli talihler versin butun yavrularimiza saglik dolu ,bereket ve mutlu huzur dolu hayat versin Allahim yavrularimiza   :amin: :amin:

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: Angel - 12 Mayıs , 2009, 12:15:54
sekerleri hazirlanmis demek benim gelinimin   :nazar:  

biz EMRE  diye dusunuyoruz canim  :opucuk:

kelebegim hosgeldin canim

hoşbulduk canım.

selcan hoşgeldin

(gülşen)

Alıntı yapılan: fıstık - 12 Mayıs , 2009, 12:19:09
EMRE ve IŞIL BEREN  e yakıştı valla

gülşeeeeeeennnnnnn senin kızın ismi ne  :director:

nereye kayboluyo bilmiyorumki bu kız :caca:
geldim bebem burdayım
benimkinin cinsiyetini bilmiyorumdaha tülinim gönlümü biliyorya ondan öyle söylüyor

BEYAZ_KELEBEK

senin oğlun var kız istiyorsun benim kızım var oğlan istiyorum. :k06: :k06:
farklı olursa güzel olucak tabi ama hayırlısıı tabii  :amin:

(gülşen)

evet canım ya allah gönümüze göre sağlıklı bebişler verir inşallah