2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

Angel

geldim geldim hakkaten yaa herkes kaybolmus  burcum patikler harikaa canim  kim islediyse leerine saglik cok guzel bayildim  gule gule giysin iyi gunlerde kullansin kelebegin   :binkybaby:   :nazar: :nazar:

su

burcum patikler harika ya nasıl bişey bu böyle çok tatlı başladınmı sen hazırlıklara ben daha hiç bişey almadım

eee burcu anlat bakalım dogum günün nasıl geçti kociş nasıl bir süpriz yaptı
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

sağolun su angelim eltim aldı kelebeğime
vallahi orkide almış gelmiş  :flowers: yemeğe çıktık öyle işte  :muzz: :hello2:

Angel

evet burcu yaa hic anlatmadin.

buarada kizlar ozgem iyi cok sukur simdi msnde konusuyoruz selami var sizlere   :flowers:

(gülşen)

Alıntı yapılan: burcum - 11 Mayıs , 2009, 15:10:53
kızlarrr kelebeğimin patikleri nasıl???

harika işleyenin ellerine sağlık allahım nasılda yakışacak prensese

su

canım güzel geçmesine sevindim

tülin özgenin neyi vardıki canım
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

su canım ben birçok eşyasını aldım kelebeğimin babası yatağını yapıcak yatağına karar verdim en sonunda park yataktan vazgeçtim babası mobilyacıyken her istediğim modeli yaptırabilecekken ne gerek var park yatağa arabasına da karar verdim mayıs ayı çıksın arabasını da alıcaz nasipse ufak tefek şeyler kaldı kusmuk bezi  :ehi: :ehi: önlük eldiven bana gecelik sebamedin setini alıcam kelebeğime 1 paket prima yeni doğan buna benzer ufak şeyler kaldı

burcum

sağol gülşencim
su sağol canım
özge neden girmiyor siteye??  :honk:

(gülşen)

tülincim sen niye uyumadın hala bebem aleynayımı bekliyorsun yoksa

Angel

uyumadi gulsenim uyumasini bekliyorum bende   :sleepy1:  nerdeyse kocis gelicek kizimda tik yok    :laughing7:   saate gece 11 oldu    :sleepy1: :sleepy1:

burcum

temizlikten sonra benim de uykum geldi gerç daha banyo var ütü var yıkanıcam  :honk: uyumasam mı acaba  :ehi:

Karcicegi

Burcum, bebisin patileri bir harika,
Allahim insallah ona onlari güle güle, en iyi neseli mutlu günlerinde giymeyi nasip etsin....

burcum

sağol canım neslihan dı demi teşekkür ettik teyzesi

neslihan

Günaydın kızlar pazartesiyi atlattık haftanın yarısı gitmiş gibi mutlu ve huzurluyum çok şükür.Darısı haftanın diğer günlerine inşallah.