2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

Zorlama felan olmuştur herhalde bebeğin plasentası bebekten ayrılmadığı sürece kanamayı önemsemiyor doktorlar kızlar.Çok geçmiş olsun yeşimciğe

Angel

selcan cok uzuldum yaa cok sukurki bebekle alakali degilmis cok yoruyor kendini bu kizz  hic dinlenmiyorr   :y25:  cok sukur ikiside cok iyi .selcancim cok selam soyle konustugunda cok cok gecmis olsun yesimime   :'(

bizde yeni geldik kizlar drdan  kizimin cigerlerinde iltihap varmis  cigerlerini filim cektiler antibiyotik verdi dr .i hafta okula gitmiycek yavrum   :'(  simdi iyi cok sukur kendine geldi antibiyotikten sonra cok sukurr   :amin: :amin: :amin:   

cok salun kizlar tesekkur ederim   :opucuk: 

DİLVİN

SAĞOLUN KIZLAR

ALLAH RAZI OLSUN

YARIN KONUŞCAĞIM TEKRAR

SÖLERİM CANIM SELAMINI BAŞ ÜSTÜNE
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

selcanımm demek yeşimin kanaması olmuş ha  :sad1:

allah korusun yaa   :amin:  :nazar:

çok çok geçmiş olsunn arayınca bendende selam söle  :sad1:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

DİLVİN

SAĞOL CANIM

DENIZCİĞİM SÖLERİM SENIN SELAMINIDA

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

(gülşen)

çok üzüldüm ya tüh yeşimcim allah acil şifalar versin canım selcan sağol bizdende selam söyle olurmu

(gülşen)

tülincim aleynayada allahım acil şifalar versin  :opucuk: onu

DİLVİN

Alıntı yapılan: (gülşen) - 11 Mayıs , 2009, 11:51:26
çok üzüldüm ya tüh yeşimcim allah acil şifalar versin canım selcan sağol bizdende selam söyle olurmu

TAMAM CANIMMM SÖLERİM YARIN

Angel

Allah razi olsun gelsenim cok saol    :amin: :amin:  simdi  biraz kendine geldi yavrum cok sukurr emirimiz nasil canim tamemen iyilestimi    :opucuk:

(gülşen)

çok şükür ateş kalmadı ama burun akıntısı burun tıkanıklığı var kuzumda hala  inşallah oda geçer yakında evimizin neşelri onlar hasta oldumu bizimde huzurumuz olmuyo

Angel

insallah onlarda gecer canim yakinda   :amin:  .dogru diyorsun gulsenim yavrularimiz hasta oldumu bizimde huzurumuz olmuyor heleki hamileyizya cok etkileniyoruz bu duruma  :'(  .cocuk iste bizde boyle buyuduk ama insanin yavrusu hasta olunca ici aciyor o annenin ve babanin   :y25:

su

SELCAN CANIM BENDEN DE SELAM SÖYLE VE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLET

TULİN CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİNLENSİN İLAÇLARINI VER UMARIM HEMENCİCİK İYLEŞİR KUZUM BENİM  :amin: :amin: :amin:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

su canim cok saol bitanem dinleniyor yetzesi i hafta evde dinlenicek kuzum   :opucuk:   sen nasilsin canim pasamiz nasil annesi   :opucuk: 

burcum nerdesin kizzz   

Karcicegi

Oy Oy Oy,...

Allahim güzel Allahim bütün anneleri ve yavrularini koru Allahim,

Yesimcigime cok cok cok büyük gecmis olsun, ...
Angel senin yavrunada cok büyük gecmis olsun, dikkat et kuzuna,.. öpüve benim icin :opucuk:

su

CANIM BEN İYİYİM MİDE YANMAM DIŞINDA BİŞEY YOK

PAŞAMIZ ÇOK ŞÜKÜR İİ BU SABAH BAYA Bİ TEKMELEDİ ŞİMDİ UYUYO SES SEDA YOK ANLIYACAGIN BEYİMİZDEN :nazar: :nazar:

SENİN PAŞA NASIL

KIZLAR BEN Bİ YEMEGE İNİP GELİYORUM MALUM YEMEK SAATİ GELDİ  :hungry:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM