2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

selam kizlar  nasilsiniz gulsencim denizcim dunurum  :opucuk:  hepiniz iyisiniz insallah .

nagiss yaaa gercekten cok az kaldi bitanem iyiki evi gecen hafta temizletmissin canim   ;)  peki herseyi hazirmi prensesimin  :-*  sen nasilsin canim 

gulsencim bebisimiz canim canim sen nasilsin .

bende az once kizimi okuldan aldim yavrum hasta oluyor herhalde cok halsizdi dermani yoktu simdi koltukta yatiyor    :y25:   icim bir hos oluyor onu oyle gorunce   :y25:

(gülşen)

düşünsene narkozdan uyanmaya çalışıyorum gözüm açılıp kapanıyor o halimle kısık gözlerle   bebeğe bakmaya çalışıyordum kendime gelsemde onu bi koklasam diyorsun süper bi duyguya anlatılmaz yaşayınca anlarsın beni gelir bize anlatırsın  inşlallah  :amin:  :amin:

fıstık

hoşgeldin tülincim dünürüm biz iyiyiz çok şükür sen nasılsın damadım nasıl :opucuk:

havalar serinledi demiştin aleyna belkide ondan dolayı halsiz olmuştur şimdiden önlemini alda grip falan olmasın kuzucuk

fıstık

Alıntı yapılan: (gülşen) - 11 Mayıs , 2009, 09:02:23
düşünsene narkozdan uyanmaya çalışıyorum gözüm açılıp kapanıyor o halimle kısık gözlerle   bebeğe bakmaya çalışıyordum kendime gelsemde onu bi koklasam diyorsun süper bi duyguya anlatılmaz yaşayınca anlarsın beni gelir bize anlatırsın  inşlallah  :amin:  :amin:

inşallah canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

yüzünü çok merak ediyorum ya herkes benden önce görücek diyede kıskanıyorum biraz :y25:

(gülşen)

canım tülinim hoşgeldin  :opucuk: biz çok iyiyiz teyzesi sen nasılsın paşamız nasıl
aleynayada üzüldüm ya biliyosun emirde hastalık atlattı sizinde havalar değişti tabi yavrularımız hassas işte hemen etkileniyorlar büyük geçmiş olsun canım öp yerime annesi olurmu  :opucuk:

su

günaydın kızlar
nasılsınız ben iyiyim

nagihan  :opucuk: canım çok sevindim senin adına bir an önce kuzucuguna kavuşacan ayyyy 9 gün neki canım üzülme hakkında hayırlısı umarım herşey gönlünce olur

gülşencim  :opucuk:

tülin  :opucuk: canım aleynaya çok geçmiş olsun dikkat et kuzucuga
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

kizlar ben kizimi dra goturuyorum sicakligi cok yuksek 39 derece beni merak etmeyin     :crybaby2:

(gülşen)

tamam canımda keşke önce ılık bi duşa soksaydın

fıstık

evet ya ben temizlik temizlik diye tutturmuştum biran önce olsun içim rahat etsin diye

annemde olur niye acele ediyosun diyodu içime doğmuş demekki

kızımın herşeyi hazır sanırım ya bilmiyorumki umarım eksik bişi yoktur olursada alınır artık :icon_scratch:

dün şekerleri ısmarladık eşim sürpriz yaptı ismini IŞIL BEREN koyalım diyordum hep kurdelasına öyle yazdırdı prensesimin :love3:

fıstık

Alıntı yapılan: Angel - 11 Mayıs , 2009, 09:12:48
kizlar ben kizimi dra goturuyorum sicakligi cok yuksek 39 derece beni merak etmeyin     :crybaby2:

tamam canım gelince yaz bizi merakta bırakma

fıstık

Alıntı yapılan: su - 11 Mayıs , 2009, 09:11:06

günaydın kızlar
nasılsınız ben iyiyim

nagihan  :opucuk: canım çok sevindim senin adına bir an önce kuzucuguna kavuşacan ayyyy 9 gün neki canım üzülme hakkında hayırlısı umarım herşey gönlünce olur

gülşencim  :opucuk:

tülin  :opucuk: canım aleynaya çok geçmiş olsun dikkat et kuzucuga

sağol canım benim  :amin: :amin: :amin:

su

Alıntı yapılan: Angel - 11 Mayıs , 2009, 09:12:48

canım merakta bırakma

(gülşen)

su

hoşbulduk canım nasılsın emir nasıl bebişimiz nasıl

fıstık

kızlar ben buralardayım ama gözlerim kapanıyo uyuklayabilirim merak etmeyin olurmu :opucuk: