2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

NAZANCIM BENİMDE AŞIRI ŞİŞLİK VAR NASIL GEÇTİ SENİN
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

oyy ne güzel yaa onu yıkamak bile zevklidir  :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

kıyamam ya bari misafirlerin gidince ada yı yıka cumba da yatak yap yat kız uyu dinlen biraz aaa sen daha lohusasın lohusanın kusuru mu olurmuş gelen bir daha gelsin

tılsım

kızlar şişlik olması kötü değilmi ya tuzlamı alakalı su canım sen protein falan diyodun geçenlerde onunlamı ilgili acaba

nazan

su cnm doktorum bana tuzu yasakladı tuzdan dolayı oluyomus bırde ıvırzıvır yemekten ben de bıraktım ve bol bol su içiyorum

fıstık

Alıntı yapılan: (gülşen) - 07 Mayıs , 2009, 13:30:15
kız nagehan allah iyliğini versin kulaklarımı çınlatmışsınız yeni geldim şekerler işim vardı şimdi müsait oldum maşallah kaynatmışsınız yine
hastaneyide ayağa kaldırmışsınız vay be ben yokum ama  :toothy10:  :toothy10:
bide canım düzelttim bilmiyodum ayardan mış şimdi artık yoksam offlineyim canımcım  

eee çınlatırız işte biz öleeeeeeee :k06: nbr nasılsın gelmişken sorayım  :k06:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 07 Mayıs , 2009, 13:45:14
kıyamam ya bari misafirlerin gidince ada yı yıka cumba da yatak yap yat kız uyu dinlen biraz aaa sen daha lohusasın lohusanın kusuru mu olurmuş gelen bir daha gelsin

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: doğru söylüyorsun valla kız

tılsım

bende çok şükür şişlik falan olmadı inş.. ta olmaz bide onunla uğraşamam uykusuzluk yeter bana zaten  :y25:

su

NAZANCIM BENİM DOKTOR PROTEİN EKSİKLİĞİ DİYOR

YEŞİM VALLA ANLAMADIM GİTTİ BU DOKTORDAN
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

fıstık

ben kaçtım yeşimcim tülincim burcucum gülşencim nazancım sucum banucum

unuttuğum yok dimi    :k06:

duş alıp anneme gidicem kendinize ve bebişlere iyi bakın   :opucuk:

gürüşmek üzere   :wave:

burcum

ALLAH a çok şükür bende de şişlik olmadı ama tuz çok yemiyorum bi şu abur cuburu kessem bende kilo alışımı biraz önleyeceğim de nerdeee b ara doktor beni sinir etmişti 24.haftada 26 haftaya kadar dikkat ettim biraz yediklerime 1.3 kilo vermiştim ama şimdi gene koptummm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

(gülşen)

negehancım iyiyiz canım sen nasılsın prenses nasıl  :opucuk:  bu arada kilodan bahsediyo arkadaşlar takmayın ya bukadar verilir merak etmeyin allah sağlık versin bebişe süt olsun diyede yemek lazım sonrası allah kerim  

tılsım

su canım senin bu doktorda kesin bişey söylemiyo sana böyle ikilemde bırakıyo  :cussing:

nagehancım unuttuğun yok canım yoklamayı aldın  :ehi: tamamcanım sende kendine ve ışılımıza iyi bak  :opucuk: :wave:

fıstık

Alıntı yapılan: (gülşen) - 07 Mayıs , 2009, 13:55:27
negehancım iyiyiz canım sen nasılsın prenses nasıl  :opucuk:  bu arada kilodan bahsediyo arkadaşlar takmayın ya bukadar verilir merak etmeyin allah sağlık versin bebişe süt olsun diyede yemek lazım sonrası allah kerim  

iyiyim gülşensim prensesim de iyi  :nazar:

takmayın kiloları doğumdan sonra vericez

burcum

doğru söylüyorsun gülşencim bakalım hayırlısıyla bi geçirelim de şu geriye kalan haftalarımızı sağlıkla gelsin de yavrularımız
fıstığım kendine ve bebişimize iyi bak
ben de anneme gidicem yıkanıcam sular kesik duramam ben bu evde yarın akşam 23 de gelicekmiş ya inanabiliyormusunuz  :y25: :y25: kabussss :-ooo