2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

gulsencim  havalardandir canim  hadi gobek atalim kiizlarrr nerdesinizz yaaaaaahuuuuu    :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

su

KIZLAR ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM BİŞEY YOK OGLUŞUMDA KIPIR KIPIR

EVET YA BURDADA HAVA ÇOK KÖTÜ DÜN ÇAMUR YAGDI
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

kız senin o göbişini sevim  :opucuk:
hadi kızlar  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:   :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:

Angel

seninde gobusun benimki gibi olucak yakinda insallah    :opucuk:

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: 

kizlar nerdesini yawww

tılsım

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tılsım

DİLVİN

benımkı bulansın

canımda değişik değişik şeyler istesın  :tongue3: :tongue3:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Angel

:igrenc:  :igrenc:  :igrenc:  nee miydenmi bulaniyorr hadi hayirlisi selcancim ben artik  cok biktim bulantilardan benim tamamen gecti ama bazen sabahlari oluyor     :igrenc:  :igrenc:  :igrenc:    

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

DİLVİN

Angel

tılsım

efsane

Alıntı yapılan: S E L C A N - 06 Mayıs , 2009, 12:10:01
benımkı bulansın

canımda değişik değişik şeyler istesın  :tongue3: :tongue3:
SELAM KILZAR AY SELCAN SEN INSANI OLDURURSUN BALIM HE CANIMSIN CANIM INSEALLAH KOLAY BI HAMISLIK DONEMI GECIRISIN CANIM BENIM TABI SIZDE KIZALAR SIZLERIDE UNUTMIYIM :opucuk: :opucuk:

tılsım

sağol lalecim hoşgeldin bu arada  :ehi: :ehi:

selcana gülmekten koptum yine bugün  :toothy10: :toothy10:

efsane