2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

Kızlar bu arada benim 69 günüm kalmış ne kadar az kaldı yaa  :suclu: :k06: :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

ayyyy yeşimimm evet yaaaa 69 gün müüüü

masallahhhhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cok az kalmışş allahım saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşş  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

heycann bastırıyoo git gitee  :hieyt:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

tılsım

denizcim evet tatlım yaa o kadar gün geçti bu 69 gün bana hiç bişey gibi geliyo  :muzz: :muzz:

rabbim inş.. sağsalim kucağıma almayıda nasip etsin bebişimi hepimizi için geçerli bu sanada en kısa zamanda nasip etsin  :amin: :amin:

heyecan bastırıyo onu hiç sorma zaten doğum korkusuda var hafif gerçi tülinim sağolsun beni çok rahatlattı bu konuda geçenlerde

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

aminn cnm yaaaa  :amin: :amin: :amin:

gercekten cok az kaldııı yeşimim yaaaa 69 ne kiiii az kaldıı bebiişii alıp gelmene   :amin:  :nazar:  :binkybaby:

ya niye korkuyosun kii gerçii gün yaklastı birazda heycandan oluyo ama dogururken acı gibi hissetmede

anneeeeeee kasılma yaaaa cıkmaya calısıyorumm çok acıktımm gelimde emzir beniii diyoo olucak bebeğinnn

korkulcak ne var kiii dogurmadım ama bence böleee yanii yeşimimmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tılsım

aminnn  :amin: :amin:

az kaldı bebişimi getirmeme eşimde diyo öyle sana vericekler aşkım onu diyo hastanede al bu senin olsun güldürüyo beni  :ehi:

hem heyecan var hemde korku tuhaf bişey yani 2 ay öncesine kadar düşünyüodum bunları hiç

bebeğim öyle dicek evet anne geliyimde beni emzir acıktım ay canım yaa düşünmek bile güzel o anı aslında korku olsada  :binkybaby: :y25:

Angel

yesimimmmm hayirlisiyla cokk yakinda sende  tosunumuzu kucagina alicaksinn ingaaa sesiyleeeeeeee   oyyyyyy yerim ben onun aglamasiniii annesi  onun melek kokusunu meme emisini cakir cakirrrrrrr  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   :y25:  yavrum benim  rabbim hepimizede sanada hayirli dogumlar nasip eder insallahhhh kolaylignan doguru veririz meleklerimizii insallahhhhh  

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:     :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

DİLVİN

ya ben ağlamaya dayanamayıp başlarım bebişle ağlamaya

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tılsım

tülinim hayırlısıyla çok yakında bende anne olucam inş.. hala inanmıyorum bazen yani içimde kıpır kıpır olduğu halde   :y25: oyy nasıl kokuyolar melek kokulu süt kokulu oluyolar bide cak cak meme emişleri  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: oyy yerim onları ben yerim yerim kuzucuklar rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inş.. kolay doğumlar bi avazda  :amin: :amin:

:occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:

tılsım

selcancım bende öyle diyorum kesin bende ağlarım o ağladığı için  :y25: :y25:

sonra nasılsa alışıcaz ağlamalarına acıkıp ağlıcaklar altı pislenicek ağlıcaklar  :ehi: :ehi: :ehi:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

aminn kızlarr aminnnnn  :amin: :amin: :amin:

o günlerde gelicekk hele yeşimimmmmm az kaldıııı gelioooo paşamızzzz  :binkybaby:  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ya ben bile heycanlandımm kii sen napıyosun vallaaa  :k06:

selcanımmmm kaynananın haberi var edimi hamile oldugundannnn ne dediiii  :director: :director:

DİLVİN

Alıntı yapılan: tılsım - 06 Mayıs , 2009, 10:49:21
selcancım bende öyle diyorum kesin bende ağlarım o ağladığı için  :y25: :y25:

sonra nasılsa alışıcaz ağlamalarına acıkıp ağlıcaklar altı pislenicek ağlıcaklar  :ehi: :ehi: :ehi:

:k06: :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

fazla tepki vermedı

ınanmadı galiba hamiş olduğuma

bende zorlamadım

hem benım çocuğum

ona ne ki

15 gün geçmesı lazımmış test için

bende bişey demedım öle dıyınce

Angel

amin yesimcimmm   :amin:  :amin:

selcancim bende kizimi dogurduktan sonra oyleydim o agladikca bende agliyordum   :k06:  yavrum benim tecrubesizlik iste ama annemiz yanimizda oldugunda bize yardimci olacaktir  gostericektir su soyle bu boyle diye.

cok sukurki ogluma annecigime ihtiyacim olmiycak  herseyini ben yapmak istiyorum yavrumun  nasilsa  bir anne bebeginin aglama seklinden anlar aciktimi,altini kirlettiyse veya gazi varsa degisik sekillerde agladiginda anliyorsunuzzz annelik bu  itseeee   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

:caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

izin var mııı bunlar kaynanna içinnnn selcanımmm  :ehi:

tılsım

aman bu senin kaynananda valla tam sopalık  :caca: :caca:

adetin geçtikten sonra bi kaç gün sonra çıkıyo bu zaten 15 gün beklemenin ne anlamı var inanmamıştır kesin doktora gidince sen inanır  :caca: :caca: :caca: