2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

banucum bende iyiyim paşamda iyi sanırım yeri daralıyo artık ama yinede sağ sol hareketler aynen devam bi sağa bi sola dönüyo kuzucum  :k06: ama şimdi uyuyo teyzeleri gece çok kudurduk dinleniyoruz şuanda  :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

tülinim maşallah ya göbiş kocaman olmuş çokta yakışmış  :nazar:  :nazar:

Ada-beste-banu

çok şükür canım haaaa şöyle yaaaa. Kendini iyi hissetmek için çık dolaş bugün seni ne mutlu ediyorsa onu yap bebem

tılsım

denizcim hayırlısı olsun canım  :'(

bu ay olmasada olucak önümüzdeki ay inş.. biz üzülüyoruz ama asıl sen üzülme bebişin gelmekte gecikmesin sana bizde seni seviyoruzzzz  :love9: :love9:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

size testin resmini bilee eklledimmmm

:wav:

ama olsun ya ben yinede mutluyummmm  :k06:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

oozge

BANUMMMMMMMMMMMMMMM
GUNLERDIR SORMAYI UNUTUYORUM YAAAAAAAAAAAAAAAA

BESTE NASILLL ADAYA KARSIIIIIIIIIIIIII :director:

Angel

gulsencim saol bitanem  koca gobuslu oldum artik    :k06:   :opucuk: 

melegimiz nasil gulsencim   :opucuk: sen nasilsin

denizcim adet gunune 15 gunun var demissin canim yaa cok erken  yaptin testini   :sad1:   15 gun sonra yap ozaman cikar insallah hayirlisiyla  :opucuk:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

tülinimm evet 15 gün var daha

merak işteee  :cildir:

evet adet olmazsam tekrar yapıcam  :amin:

tılsım

deniz ben adetin geçti sanıyorum allah seni bildiği gibi yapsın kızz daha kaç gün var olsada çıkmazkiii  :k06: :k06:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bu kadar meraklıyım işte yeşimimmm  :ehi:

ama sonunda testte 2. kırmızı çizgiyi görmek nasip oldu  :amin:

aldım elime kırmızı kalemi 2. çizgiyi ben çizdim teste  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

ay canim benim yaa henuz daha cok erken bitanem kendini bosa uzuyorsun boyleee    :sad1:   gunun gelsin ozaman yap testini bitanem   :opucuk:  :opucuk:    rabbim tum isteyenlere hayirli zamanda hayirli evlat verir insallah   :amin:  :amin:  

(gülşen)

Alıntı yapılan: °♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ° - 06 Mayıs , 2009, 10:19:05

bu kadar meraklıyım işte yeşimimmm  :ehi:

ama sonunda testte 2. kırmızı çizgiyi görmek nasip oldu  :amin:

aldım elime kırmızı kalemi 2. çizgiyi ben çizdim teste  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Angel

kiz denizzz cok guldum yaaa Allahta seni guldursunnnn     :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

tılsım

Olsun denizcim oda güsel kendin çizmişsin çizgiyi  :ehi: :ehi: :ehi:

en azından selcan gibi testi yıkamamışsın  :toothy10: :toothy10: :toothy10: