2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

ayyy sorma geçç yetiştimm yaa ama çogunlugu gördümm kaşar maşarrrr götoşlarr falan demişşşş

:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

uyuzz oldumm yaaa bi yandanda hep sizi düşündümmm yazık bebişlerde huzursuz olduuuu

zaten selcanımındaa ilk günü garibimm neye ugradını şaşırdı  :k06:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

burcum

iyi ki ben kaçırmışım hiç dayanamam öyle şeye elim ayağım titrerdi siz de girmeseydiniz ya boşuna bebişleri üzeceksiniz

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

burcum iiki yoktun yaaa bendede panik atak varrrr fazla girmemeye çalıstımm karıssam burda allah korusun bana bişey olcakk  :amin:

offff kabus gibi bir gündü yaaaaaaa  :cildir:

neydii öleeeeeeeee  :cildir:

amannn geçti allahtanda  :amin:

burcum

kızlar bugün hıdırellez dilekler tutucaz ateşlerin üzerinden atlamak yasak küçük ateş olursa olur  :ehi:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

ciddi mii yaaaa bugü,ün hıdırellez miiiiii durrr ben hemen bi ateş yakımmm kenarınada bebek resmii çizimmm  :aferin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: burcum - 05 Mayıs , 2009, 18:10:32
kızlar bugün hıdırellez dilekler tutucaz ateşlerin üzerinden atlamak yasak küçük ateş olursa olur  :ehi:

yarın değilmı yaaa
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nazan

slm kızlar ben geldım neler olmus ben yokken

(gülşen)

selam kızlar ne oldu ya benim nette sorun vardı giremedim bi türlü neden moralleriniz bozuldu geri sayfalarıda okumadım ama

nazan

burcum

burcum

(gülşen)

burcum burdayım canım nette sorun vardı giremedim sonrada eşimle ev bakmaya gittik sen neyaptın doktorda prensesimiz nasılmış

fıstık

(gülşen)

fıstık