2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

benim daha 4 haftam var kesin bende böle olcam tombiş fıstık olcam :k06:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 05 Mayıs , 2009, 16:24:08
banummm bitanem cokk tatlisin hayatimmmm  ne gulmesi yaaaa icim bir hos oldu simdii cok tatli bir annesin sennnnnnn kiyamam ben sanaaaaa    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   :love3:  :love3:  
Ayyyy canımsın yaaa kızım senin için güzel ben napayım yaaa. doğru söyle kızzzzz dana gibiyim dimi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Su canım 74 kilo ile hamişliği sonlandırdım şu anda malesef 65 kiloyum bebem.

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

yaaa banummmm alakasıı bilemmm yokkkk o kadar güzelll cıkmıssın kiii gözlerinden o mutluluk belii oluyoo zatenn

harikasın yaaa anlatamammmm valla dogurasımm geldii seni öyle görüncee

o kadar tatlısın kiiiii  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :opucuk:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

su

CANIM BENCEDE KASMA KENDİNİ 65 NEKİ HEMENCİCİK VERİRSİN
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

fıstık

banucum 1 haftada 9 kilo gitmiş daha ne istiyosun yaaaaaaaaaaaaaaaa

Ada-beste-banu

Oy oy oy oy kız valla şimdi havaya girdim. Hadi kızzzz inşallah hamişsindir. bak bize hemen yazzz unutma.

Ada-beste-banu

canım kasmıyorum ki kendimi hatta kendimle dalga bile geçiyorum. eşim başka bir kadın olsaydı oturur ağlardı sen nasıl böyle davranabiliyorsun şaşırıyorum valla diyor. Amaaaaaaaaaaaaaaaan kızlar kşlo ne ki yaaaa yeterki bebişlerimiz sağlıklı olsun. Bizi alan almış kime beğendireceğiz kendimizi.
Ya amaa benim karnımdaki şişlik daha inmedi. Şu anda 5-6 aylık hamile gibiyim valla.  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Doktorum sezeryandan sonra karın hemen inmez dedi.

tılsım

banucum çok tatlı çıkmışsın canım benim yaa  :nazar: :nazar:

fıstık gibi bi anne iştee

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

ayy banumm inşş yaaa inşşşş ilk işimmmm size haber vermekk olucakk zaten cıglıklarımııı duyarsınn ta ordannnn  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  :amin: :amin:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

Ada-beste-banu

teşekkür ederim tatlım benim. Umarım sende öylesindir. Bak doğuma girmeden önce fotonu çektir bizde görelim. ben doğum anınıda çektirdim. ama doktorum doğum yaptırırken çekilmesine izin vermedi. Allah korusun ters bir şey gider moral bozukluğu olur diye. bebişimin çıkış anı ve ondan sonrası herşey çekildi ama.

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: °♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ° - 05 Mayıs , 2009, 16:33:43
ayy banumm inşş yaaa inşşşş ilk işimmmm size haber vermekk olucakk zaten cıglıklarımııı duyarsınn ta ordannnn  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: fıstık - 05 Mayıs , 2009, 16:28:26
banucum 1 haftada 9 kilo gitmiş daha ne istiyosun yaaaaaaaaaaaaaaaa

fıstığım hakkaten daha ne olsun yaniii. Ama emzirmenin faydaları bunlar işte.

burcum

sağolun kızlar banucum gönder bakayım moral olsun valla

Ada-beste-banu

kııııııııııııız sen uyuoryor musun gönderdim ya

Ada-beste-banu