2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: handan - 05 Mayıs , 2009, 15:42:22
banucum walla kimseye sormadım ki
ben mantığıma yatmayan şeyi pek yapmam da, gidip gömmek falan bana biraz mantıksız geldi.
ama nihat hatipoğlunu duyunca üzüldüm gerçekten geçen gün.

dedi ki;
göbek bağı da insanın bi uzuvu ve gömülmesi gerekir fakat nereye gömüldüğünün bi önemi yoktur dedi  :icon_thumright:

ama ben çöpe attım ya üzüldüm walla  :y25:

ayyyy üzülme bebem yaaaa artık olan olmuş takma kafana canım. Sen öykünün sağlığına şükret tatlım

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: su - 05 Mayıs , 2009, 15:47:48
BANU CANIM SSK LIMI GİTTİN NE KADAR ÜCRET ALIYOLAR VARMI BİLGİN

Ben SSK lı değilim canım Emekli Sandığı. Bizim kurumla anlaşması var Genesisin Ben 10 günde bir 9 milyon verip muayene oldum. Doğum parası 400 Milyon ödedik. sanırım 300 milyonu amaliyat için 100 milyonu yatak parası alıyorlar.

burcum

KIZLARRRRRRRRRRRRR BİZ GELDİKKKKKKKKKKKK
banucum  :nazar: :nazar: :nazar: maşallah kuzuma annesi göbeği düşmüş
kızlar buarada sağlam kaynatmışsınız he kaç dakikadır sayfalarınızı okumaya çalışıyorum ama heyecandan atladım biraz  :ehi: :ehi:

Ada-beste-banu

sağol bebem sende hoşgeldin. meleğimiz nasıl bakalım. evet düştü valla teyzesi büyüdü artık benim meleğim eeeeeee darısı sizlere artık  :ehi: :ehi: :ehi:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

kızlarrrrrrrr  :opucuk: :opucuk:

ya bişey sorcamm yaaaa benim içimde acaip bi his var hiç böle olmamıstımm sankii ben hamileyimm ya  bilmiyorum aslında olmam imkansız durun anlatımm

dün gece saat 2 de bi uyandımm karnımdaki sertlikle kenana diyorumm ama nasıl aglıyorum kenann içimde bişey varr içimde bişey var diyeee su andada cok korkuyorumm yaaaaa

her 15 dkda tuvalete gidiyorum
karnımda yinede bi sertlik var ki sormayın
kasıklarım yanmaya basladı
sol kasıgımda batma var
midem acaippp bulanıyooo ama cıkaramıyorumm  :igrenc: :igrenc:

cok acım yemek yiyemiyorum

ya ben nisanın 19 unda adet oldum 22 sinde kan testi yaptırdım bcg mi ondan gebelik
doktor ultrasyondada baktı yok dedi kesede yok kandadad yok dedi

ama bilmiyorum yaa acaba baska bi sorunmu var

cok korkuyorum yardım edinnnnnnnnnnn  :crybaby2:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

tılsım

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

fıstık

burcu hoşgeldin eeee kelebeğin nasıl bakalım :nazar:

su

BURCU HOŞGELDİN MİNİGİMİZ NASILDI HADİ ANLAT

DENİZ CANIM ADETİN BİR ÖNCE KİLERDEN FARKLIMIYDI
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

kızlarrr kilosu 1134 gram boyu 35 cm olmuşş kelebeğimin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: °♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ° - 05 Mayıs , 2009, 16:03:30
kızlarrrrrrrr  :opucuk: :opucuk:

ya bişey sorcamm yaaaa benim içimde acaip bi his var hiç böle olmamıstımm sankii ben hamileyimm ya  bilmiyorum aslında olmam imkansız durun anlatımm

dün gece saat 2 de bi uyandımm karnımdaki sertlikle kenana diyorumm ama nasıl aglıyorum kenann içimde bişey varr içimde bişey var diyeee su andada cok korkuyorumm yaaaaa

her 15 dkda tuvalete gidiyorum
karnımda yinede bi sertlik var ki sormayın
kasıklarım yanmaya basladı
sol kasıgımda batma var
midem acaippp bulanıyooo ama cıkaramıyorumm  :igrenc: :igrenc:

cok acım yemek yiyemiyorum

ya ben nisanın 19 unda adet oldum 22 sinde kan testi yaptırdım bcg mi ondan gebelik
doktor ultrasyondada baktı yok dedi kesede yok kandadad yok dedi

ama bilmiyorum yaa acaba baska bi sorunmu var

cok korkuyorum yardım edinnnnnnnnnnn  :crybaby2:

Deniz merhaba canım yaaa korkma. Bak bende 30 Temmuz da en son adet görmüştüm. ve 13 Ağustosta hamiş olduğumu öğrendim. Doktora gittim Ultrasyonda görünmedi çünkü çok erkendi. mide bulantın var karnında şişlik vaaaaaaaar ayyyyy ne güzel yaaa neden korkuyorsun ki. Korkma başka bir doktora daha git. Buna sevinmelisin yaaa korkacak bir şey yok umarım başka bir şey değildirde seninde hamiş haberini alırız.

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 05 Mayıs , 2009, 16:09:18
kızlarrr kilosu 1134 gram boyu 35 cm olmuşş kelebeğimin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

oh oh oh maşallah meleğimize aayyy yerim ben onu yaaa.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

cok farklıydıı cnmm evet ama ben hapla adet oldum o yüzden faklı oldum adetimin 1 hafta öncesi şüpheli ilişkim oldu adetimin 3. günüde testte cıkmadı ama bu ondan sonraki hamileleikte olabilir karnımda bişeyy varr hissediyorumm ama neee rahat edemiyorum yaaaaa sıkıstıı bişeyyy  :cildir: :cildir:

banummmmm  :opucuk:

agzın bal yesinn cnm yaaa inşşşş cok korkuyorum ama ben su anda içimde bişey var ben eminim ve ben cok aglıyorummmmmmmmmmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

içimdekinin bebek olup olmadıgını bilmiyorumm ama ne oldugunu merak ediyorum acaba üşüttümde iltihaptan mı oluyoo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

fıstık

burcum

deniz canım test alıp yapsana içini rahatlatmış olursun kaç gün geçti adetinin üzerinden şimdi
sağol banucummm

burcum

sağol fıstıkcım teşekkürler
kızlarrr buarada ben de almışım gene kiloları vallahi bakın diyorum ben doğuma yuvarlanarak gidicem  :ehi: :ehi: