2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

oyyyyyyyyyyyy banum gelmiş iyiyim canım paşam iyi çok şükür sen nasılsın adamız nasıl beste nasıl  :nazar: :nazar:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

Alıntı yapılan: Ada-beste-banu - 05 Mayıs , 2009, 15:10:21
kızlar nasılsınız bakiiiiiim. beni unutmadınız inşallah.
Yeşimim nasılsın balım. prensimiz nasıl

cnm hosgeldınnnnnnnnnn
biz cok ıyıyız bomba gıbıyız hattaaaaaaaaaaaaa
sen nasılsın ada'm nasılll keyıfler ıyımı

nazan

Ada-beste-banu

canııııııııııım benim sağol iyiyiz biz. Ayyyyyyy meleğimin bugün ilk banyosunu yaptırdık. Göbüşü düştü canımın.
Sen nasılsın bebem. prensimiz nasıl bakalım tabikide prensesimizi unutmayalım.

nazan

gobusu dusmeden once yıkamadınız mı hıç banucum

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 05 Mayıs , 2009, 15:13:44

cnm hosgeldınnnnnnnnnn

oy oy oy çıtırım benim biz iyiyiz bebem sen nasılsın. Ada cık da iyi keyfi yerinde altı kuru karnı tok birde üstüne banyosunu yaptı oooooooooooo ondan iyisi yoktur herhalde.  :k06: :k06: :k06: :k06:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: nazan - 05 Mayıs , 2009, 15:15:25
gobusu dusmeden once yıkamadınız mı hıç banucum
canım benim göbüş düşmeden yıkanmaz ki melekler. sen nasılsın nazancım

fıstık

banu hoşgeldin yaaaaaaa bikaç hafta önce senin 20 günün vardı şimdi benim  :honk:

rüya gibi allahım ne çabuk geçiyo günler

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 05 Mayıs , 2009, 15:13:15
oyyyyyyyyyyyy banum gelmiş iyiyim canım paşam iyi çok şükür sen nasılsın adamız nasıl beste nasıl  :nazar: :nazar:

bizde iyiyiz valla teyzesi ne yapalım uykusuz geceler geçiriyoruz ama olsun

Angel

Alıntı yapılan: Ada-beste-banu - 05 Mayıs , 2009, 15:14:23
canııııııııııım benim sağol iyiyiz biz. Ayyyyyyy meleğimin bugün ilk banyosunu yaptırdık. Göbüşü düştü canımın.
Sen nasılsın bebem. prensimiz nasıl bakalım tabikide prensesimizi unutmayalım.
[/quote

hadi hayirlisi canim demek gobegi dustu kuzumun ben aleynaninkini halen sakliyorum posetin icinde   :laughing7:   cok sukur pasam buyuyor teyzesi ilerdeki sayfalarda resim yukledim ozgem saolsun bak istersen vaktin varsa   :opucuk:  aleynada iyi cok sukur.

bestem nasil alistimi kardesine sutun nasil canim insallah bir sikintiniz yokktur   :amin:  op yavrularini benim yerimee   :opucuk:

nazan

iyiyim cnm bizde  yıkıyorlar onun için sordum cnm bu konuda kafam karısık benım ben naparım bılmıyorum yanı

oozge

Alıntı yapılan: Ada-beste-banu - 05 Mayıs , 2009, 15:15:47
Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 05 Mayıs , 2009, 15:13:44

cnm hosgeldınnnnnnnnnn

oy oy oy çıtırım benim biz iyiyiz bebem sen nasılsın. Ada cık da iyi keyfi yerinde altı kuru karnı tok birde üstüne banyosunu yaptı oooooooooooo ondan iyisi yoktur herhalde.  :k06: :k06: :k06: :k06:

oy maşallah yavruma göbegıde duşmuşş banyosunuda olmuş bnm tombişimmmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

bizde yikiyoruz banucum bebekleri dogruktan  2-3 gunde bir yikiyoruz    :binkybaby: 

Ada-beste-banu

canım ama biraz tehlikeli olabilir çünkü benim bildiğim göbek bağı düşmeden yıkanmaz. Su kaçabilir diye biliyorum. en sağlıklısı düştükten sonra yıkamak. Ben her gün vücudunu siliyordum göbüş düşüncede hemen yıkadık canım.

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 05 Mayıs , 2009, 15:20:35
bizde yikiyoruz banucum bebekleri dogruktan  2-3 gunde bir yikiyoruz    :binkybaby: 

canım bizde 2 güne bir yıkarız ama göbek bağı düştükten sonra. demek ki herkesin tarzı farklı. ama doktor özellikle söyledi bize.