2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

ohhhhhhhhhhhhhhhhhh ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh  :muzz: :muzz: :muzz: :occasion14: :occasion14:

ama kimisine gerçekten hamişlik yakışıyo bizede yakıştı  :occasion5: :occasion5:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

nazan

ay canlarım banım sizi sevıyorum çok gzl motive edıyorsunuz :opucuk: :opucuk: :opucuk:

DİLVİN

AYY BUGÜN ATLAMADIĞIM SAYFA KALMADI

ARKADAŞIMIN SAYFASINADA URUMMM DEDİMM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SELAM YAVRUUU KUŞLARRRRRRRRRR   :occasion5: :occasion5:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Angel

hosgeldin yeniii aniissss adayimizzzzz     :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: 

tılsım

hoşgeldinnnn güsel anne aadayı sayfamıza takıl sayfamda yaa selcan bak artık bebişte var bilgilenirsin bizden bol bol  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Angel - 05 Mayıs , 2009, 15:00:35
hosgeldin yeniii aniissss adayimizzzzz     :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: 

HOŞ BULDUKK KIZLARRRR

YA KIZLAR SİZE SEFİOMM YAA BENNNNNNNNNNN
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tılsım

bende bende seni seviyorum hepinizi seviyorum bazı kendini bilmezler hariç tabiki  :tongue3:

Angel

bizde seni sefiyozz gulummmmm hele bu muthis haberi duyunca  kanim fokur fokur kayniyor sanaaa bitanemmm    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   Allahim hayirlisiyla sag salim kucaginada almayi nasip eder insallahhhh   :amin: :amin:  

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

oozge

Ada-beste-banu

kızlar nasılsınız bakiiiiiim. beni unutmadınız inşallah.
Yeşimim nasılsın balım. prensimiz nasıl

neslihan

Kızlar benim fotom yanda gözüküyor zaten ben baya bir tombişim ama olsun yine de mutluyum ve kendimi şirin hissediyorum.Allah hepimizi minişlerimize kavuştursun inşallah :suclu:

DİLVİN

fıstık

neslihan orda bişi seçilmiyo canım ya büyük koy biraz

selcan tebrik ederim allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :amin:

Angel

Amin neslihancim  ama sende ekleyi ver muzum resmini bi gorelimm uzaktan olmuyorki oyleee    :y25:

banumm hosgeldin canim melegimiz nasil annesi sen nasilsinnn  unuturmuyuz seniiiii   :opucuk:   canim benimmm   :flowers:  :flowers:  :flowers:

DİLVİN

Alıntı yapılan: fıstık - 05 Mayıs , 2009, 15:12:13
neslihan orda bişi seçilmiyo canım ya büyük koy biraz

selcan tebrik ederim allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :amin:

SAĞOLL CANIMMMMM TŞK EDERİMMMMM AMINNNNNNNNNN  :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: