2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

Gülşencim çok geçmiş oldun dilerim en kısa zamanda oğluşun iyileşir.Adana da havalar çok değişken bu sene Allah hayretsin.

Düşünce de mütevazi harekette ukala olmakta fayda var.Hadi ukala demiyelimde kendine güvenli olmak gerek,ezik göründün mü ezen ezene.

(gülşen)

neslihancım sağol canım benim  :opucuk: adanayı çok seviyorum ama yazıda çekilmiyo senin bebişte yaza geliyo kıyamam ona neyapacaksınız güzelim ya

tılsım

özgemm neslihancımmm

nasılsınız canlarım hepinize iyi haftalar  :muzz: :muzz:

bebişler iyi bizler iyiyiz inş.. bu hafta hep güzel geçer  :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

günaydın anneler ve bebişleri gününüz aydın olsun
gülşencim geçmiş olsun canım nazar değdi çocuğa  :nazar:
kızlar kahvaltı yapıp geliyorum hemen

tılsım

günaydın burcuuu  :muzz: :muzz:

hadi yap kahvaltını gel

(gülşen)

günaydın burcu  :opucuk: sağol canım ya havaların azizliğine uğradık bi soğuk bi sıcak
afiyet olsun yarasın bebişimize ve annesine iyi besle prensesi annesi

burcum

kızlar buarada burada kendime bir ticker yapmayı başaramadım ama diğer sitede var ve bugün 7.kutucuğa geçmişizzz  :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion14: :occasion5: :basardim: :nazar: :binkybaby:

oozge

suuuu :caca: bende uykusuzum ama bugn hfta bası nsl olursak ole bıtırırız cumayı da  :-\ (çaktırma gece cok gec uyudum)
ama yınede zzuperimmmmmmmmmmmmm  :muzz: :muzz:

gulsen gunaydın demiştim ama slm vermıştım hepınıse  :y25:

burcum

tılsım

:k06: :k06: :k06:

ee anlatın kızlar ne yaptınız hafta sonu

(gülşen)

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 04 Mayıs , 2009, 11:14:27
suuuu :caca: bende uykusuzum ama bugn hfta bası nsl olursak ole bıtırırız cumayı da  :-\ (çaktırma gece cok gec uyudum)

günaydın bebeğim  :opucuk:  :opucuk: nasılsın hayatım maaşallah herzamanki gibi enerji dolu dopdolu  :nazar:  :nazar:
kız bizede uçur şu enerjiden ama voltajı düşür ha bizi uçurur

su

BURCU CANIM HOŞGELDİN AFİYET OLSUN

YEŞİMCİM VALLA CUMA CUMARTESİ TAM GÜN ÇALIŞTIM :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: GERİYE Bİ PAZAR KALDI ODA TEMİZLİK YAPTIM DAHA SONRA ANNEME GİTTİM SIKICI Bİ HAFTA SONU İDİ SEN NE YAPTIN CANIM
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

su canım kötü geçmiş hafta sonun bişey anlamamışsın  :sad1: ahh şu patronlar yaa  :violent1:

canım bende cumartesi anneme gittim misafir geldi anneme yardım ettim biraz ona elimden geldiğince dünde kocişle alışverişe çıktık bu ayın 24 ünde düğünümüz var ayakkabı aldı kociş bana tayt aldım bide üst tabiki taytın üstüne düğünde öyle giyinicemde :tongue3: hiç kasamam kendimi dayımın oğlu evleniyo hem gezmiş olduk değişiklik oldu benimde böyle geçti işte bebem

burcum

su sağol canım özgecim merhaba canım
kızlar dün ödüm koptu kahvaltı dan sonra wc ye gittim küloduma toplasam 1 damla etmeyecek gibi kan gelmiş serpme şeklinde ödüm koptu hareketlerini falan takip ettim gayet iyi  :nazar: bi daha da gelmedi birşey aman gelmesinde zaten ödüm bardak oldu  :y25: yarın doktora gidicez zaten muayenemiz var doktora da bu sefer yüz vermeyeceğim  :ehi: asık suratlı birşey olucam görsün gününü

oozge

Alıntı yapılan: (gülşen) - 04 Mayıs , 2009, 11:24:00
Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 04 Mayıs , 2009, 11:14:27

günaydın bebeğim  :opucuk:  :opucuk: nasılsın hayatım maaşallah herzamanki gibi enerji dolu dopdolu  :nazar:  :nazar:
kız bizede uçur şu enerjiden ama voltajı düşür ha bizi uçurur

DU UÇURİİMMM BEBEMM SIKI TUTUNUNNNNNNN BEBISLERI KORUYUNNNNNNNNNN
KOPMA ZAMANI GELDİ HADE DERIN NEFES ALIN BAKEMMM SPOR VAKTIIIIIIIIIIII ŞİMDİİ
SALLAMAYIN GÖBÜŞLERİİİİİİ ÇOKK TAMAM MI