2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

Alıntı yapılan: neslihan - 01 Mayıs , 2009, 13:06:29
e ama biberona alışırsa emmeyi bırakır biberon daha rahat gelir diyorlar.

surekli biberonla vermiyceksinki gunde bir kez sadece alisabilmesi icin .evet daha rahat geliyor biberon yeni doganlara cunku yoruluyor emerken o yuzden biberonu istiyorlar  sutu daha kolay aktigi icin  .

Angel

neslihancim ben hic boyle  seylere inanmiyorum canim sacini kessene kiss rahat olursun  :k06:  hele bebek geldiginde sen nasil bakicaksinki okadar uzun saca birde benim bildigim sag insanin enerjisini ve vitaminlerini aliyormus  :dontknow:    nagis bu dogrumu gerci ben her sacimi kestirdigimde kendimi kus gibi hafifi ve cok rahat hissediyorum     :icon_thumright:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: nazan - 01 Mayıs , 2009, 12:55:26
kızlar aklıma bı sey takıldı sız bılıyomususnuz dogduktan sonra 40 cıkasıya kadar yıkarken yumurta ve tuz suruluyomus sız bılıyomusunuz

evet böyle bişey var ama 40 gün boyunca değil göbek düştükten sonra bir kereye magsusu yapıy6olar hatta banada yapmışlar  :igrenc:

ben dogum yapınca kaynanamda yapıcakk böyle şeylerii zaten bana bırakmaz kii sormaz bile kendi kafasına göre takılır napalımm yapsınlarr benide tuzlamıslar ama bi zarar vericeğini düşünmüyorum kokmasın diye tuzluyolar mış

Alıntı yapılan: nazan - 01 Mayıs , 2009, 13:08:05
aklım cok karıstı  bu arada dogumda yanınıza kım  kalıcak bebek dogduktan sonra

hamile değilim ama cvp  vermek istedim bende kaynanam kalıcak hemde 40 gün  :cildir:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

Angel

nazancim benim dogumdan sonra esim ve annem olucak yanimda .ama annemin gece kalmasini istemem acikcasi kendim bakmak istiyorum yavruma.kizimda daha 18 yasindaydim ve surekli annem bakiyordu kizima banyosunu altini degistirmeye felan ben alisana kadar o yuzden oglusuma ben bakmak istiyorum esimlere beraber ama dogumdan sonra nasil olurum bilemem   :dontknow:  

fıstık

canımbenim saç konusunda uzmanlığım yok ama elbette o da vücudumuzun bir parçası ve sağlıklı olup olmamasıda yediğimiz

içtiğimiz şeylerle alakalı

valla benim eşim saç hastası o yüzden benimkiler herzaman uzundular ve öyle kalacaklar daha belime gelemediler tabi arada uçlarından kesiyorum

çünki
:k06:

Angel

bende kendimi bildim bileli hep uzun sagliydim taa ki evlendikten sonra bir kestirdim ohh be dedim  dunya varmis simdi ise kisa sacliyim ama bende uzun saca merak saldim bu gunlerde birez uzatmak istiyorum artik    :k06:

fıstık

ya sorma ışıl hanımınkilerde uzayacakmış yandım ben valla hem kendim hem o nasıl olacak bakalım

Angel

gelinimin saclari uzayana kadar anca 2 yasini bulur insallah annesii dusundugun seye bakk  :ehi:

benim kizimin saclari  kalcasinda   :D  bende bir kere kestirdim oda ucundan azicikkk  kiyamiyorum kesmeye  :love3:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

fıstık

iyide güzelim benimkilerde belime gelmesine 4 parmak kaldı onunkilerde kalçasında olursa ev saçtan geçilmez  :k06:

fıstık

bende kaçtım kızlar canım kakaolu kek istiyo kaç gündür gidip yapıcam :hungry: göndermek mümkün olsaydı sizlerede gönderirdim ama

allahtan bulunması yapılması zor bişey değil canı isteyen yapsın yesin

Hadi afiyet olsunnnnn

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: fıstık - 01 Mayıs , 2009, 13:54:38
bende kaçtım kızlar canım kakaolu kek istiyo kaç gündür gidip yapıcam :hungry: göndermek mümkün olsaydı sizlerede gönderirdim ama

allahtan bulunması yapılması zor bişey değil canı isteyen yapsın yesin

Hadi afiyet olsunnnnn

:hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

canım yemek yemeye gitmiştim yeni gördüm mesajını nasılsın minik fıstık nasıl :k06: :k06:

şimdi yemekten bi kaç saat sonra bi dilim kakaolu kekte hiç fena olmazdı yanii. çok üşendim yoksa kalkıp yapıcam bende valla  :hungry: :hungry: :hungry:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

neslihan

Bende saçımın çok kısa olmasını istemiyorum ama bakımsız kaldılar.Enazından uçlarından felan aldırmak istiyorum.Ya bide görüntümden çok sıkıldığım için enazından bir değişiklik olur diye düşündüm.

Benim yanımda da annem kalacak ama canım benim onun pek yardımı olur mu bilmiyorum?Çünkü 62 yaşında ben annemin son çocuğuyum.Ama desteği,varlığı yeter.

Bu arada anneler günü geliyor bizde anneyiz ne güzel dimi  :hieyt: :nazar: :nazar:

su

SLM KIZLAR NASILSINIZ

BEN ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM AMA MORALİM ÇOK BOZUK YA İŞÇİ BAYRAMI RESMİ TATİL AMA MAALESEF BİZ ÇALIŞIYORUZ VE MESAİ ÜCRETİ DE ALMADAN  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM