2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

sağol gülşencim canım benim teşekkürler vallahi moral verdiniz  :basardim: :hello2: :muzz: canlarım sizde resim ekleyin sizin göbişleri de görelim ben bugün yeni çekilirsem koyarım yarın  :ehi: fotomodel olucak benim kız şimdiden alıştırıyorum  :ehi: :ehi:

Zeynep_Sena

arkadaslar slm bende yeni hamileyimde sizde doktorla hamileliginizi nasil hesapliyor bn viyanadayim en son adet gunumden hesapliyorlar 15 marttan itibaren siyde nasil hesapliyorlar turkiyede acaba o guzel bilgileriniyi paylasabilirmisiniz... cok tskler insallah kucaginiza alirsiniz bebekleinizi hayirlisiyla

(gülşen)

kızlaarrrrrrrr çok sevinçli bi haber aldım sizinlede paylaşmak istedim
çok sevdiğim bi ablam hamileymiş neden bukadar sevinç derseniz 1 yıl önce bebişini kaybetti hemde onu dowun  sendromu olup bilerek doğurmuştu fakat 6 ay yaşadı bebişi ve yeni hamile kalabildi çooookkkk sevinçliyimmmm :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :hieyt:   :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

Zeynep_Sena

Alıntı yapılan: (gülşen) - 30 Nisan , 2009, 17:16:41
kızlaarrrrrrrr çok sevinçli bi haber aldım sizinlede paylaşmak istedim
çok sevdiğim bi ablam hamileymiş neden bukadar sevinç derseniz 1 yıl önce bebişini kaybetti hemde onu dowun  sendromu olup bilerek doğurmuştu fakat 6 ay yaşadı bebişi ve yeni hamile kalabildi çooookkkk sevinçliyimmmm :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :hieyt:   :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

benim sorumu okuyan varmi

(gülşen)

30 Nisan , 2009, 17:20:16 #3574 Son düzenlenme: 30 Nisan , 2009, 17:22:34 (gülşen)
Alıntı yapılan: sulugöz - 30 Nisan , 2009, 16:57:48
arkadaslar slm bende yeni hamileyimde sizde doktorla hamileliginizi nasil hesapliyor bn viyanadayim en son adet gunumden hesapliyorlar 15 marttan itibaren siyde nasil hesapliyorlar turkiyede acaba o guzel bilgileriniyi paylasabilirmisiniz... cok tskler insallah kucaginiza alirsiniz bebekleinizi hayirlisiyla
pardon canım ya bizdede öyle hesaplıyorlar  6 hafta 4 günlük olman lazım doğrumu canım

burcum

gülşencimmm canım benim çok sevindim ALLAH tamamına erdirsin canım benim
sulugöz aynı şekilde hesaplıyorlar canım

(gülşen)

Zeynep_Sena

cok tsk ederim arkadaslr bian kimse bisey yazmayinca meraklandim 6 hafta 4 gun evet doktorda randevum 11 maiste onun icin fazla soru soramadim randevum yoktu onun icin neyyse simdi ne zaman dogum yapcam ben

burcum

canım benim ya misafirlerim yolu bulamadı yol tarif ediyordum vaz geçtiler gelmekten ben de kalktım üstümü değiştirdim battaniyemi aldım uzandım şimdi uzandığım yerden bakıyorum siteye her zaman ki gibi hep böyleydim ay ben çok seviyorum uzanmayı annem ben evli değilken bile lohusa derdi şimdi tam lohusa oldum  :ehi: :ehi: :ehi:

(gülşen)

ricaederim canım aralığın sonuna doğru inşallah

burcum

20 aralık da doğum yapıcan canım hayırlı olsun

(gülşen)

Alıntı yapılan: burcum - 30 Nisan , 2009, 17:32:14
canım benim ya misafirlerim yolu bulamadı yol tarif ediyordum vaz geçtiler gelmekten ben de kalktım üstümü değiştirdim battaniyemi aldım uzandım şimdi uzandığım yerden bakıyorum siteye her zaman ki gibi hep böyleydim ay ben çok seviyorum uzanmayı annem ben evli değilken bile lohusa derdi şimdi tam lohusa oldum  :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:
kız desene sen doğumdan sonra şöyle 1 2 ay yatarsın nazlı seniiiiiiiiiiiii  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

burcum

ayyyy bugün kızlar iyice boşladı sayfayı  :caca: :caca: :caca:

(gülşen)

nerdesiniz kızlar  :caca:  :caca:  :caca:  :caca:  :caca:  :caca:  :caca:
yeşim
özge
su
deniz
neslihan
:caca:  :caca:  :caca:  :caca:  :caca:

burcum

yok be gülşencim ne nazı sen beni bi görsen at koşturuyorum bütün gün herkes yavaşla biraz artık kaçıncı aya geldin çok yoruyorsun kendini diyor öyle nazlı falan da değilim dün akşam eşim misafirler sorunca ALLAH a çok şükür çok güzel bir hamilelik geçiriyor dedi  :muzz: :hello2: :hieyt: :k06: :basardim: ben evde tek başıma olmayı seviyorum işlerimi bitirdikten sonra da keyif yapmayı oturamıyorum zaten artık kelebeğim rahat etmiyor oturunca bende de uzanırken bilgisayarla oyalanmak gibi de bir yetenek var  :ehi: :ehi: