2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

burcu sağol canım sizlere layık olmaya çalışıcam  :basardim: :basardim: :ehi: ne yemek yatın kıss kaşla göz arasında  :k06:

gülşencim seninkide ters sanırım kızınımı paylaşamıyor şaka gibi  :tongue3: kimiside böyle olyo demekki  :ehi: yazık o damada  :ehi: :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

oh oh gamse ne bu ıltıfatlar bakimmmmmmmmmmmmmm kıskandımmmmmmmm  :y25: :y25:

tılsım

Kıskanma bebem sen bianesin forumun gülüüüü geleceğin en güzel anne adayı

ah bide şu şafaklar bitse  :k06: :k06:

(gülşen)

sorma yeşimcim adam ağzıyla kuş tutsa yaranamıyo   :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:
neyse bu sayede biz yırtmış olduk dimi ama  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

burcum

kızlar buarada beste adayı buldu bizi unuttu  :caca: :caca:  :binkybaby: :binkybaby: ne yapıyorlar acaba ahhh ahhh ALLAHIM nasip ederse bizde o günleri görücez inşallahhh  :amin: :amin: kızlar ben bi komşuya kadar geçiyorum kesin gene 3 sayfa atlattırırsınız  :ehi: :ehi: anam yavaş yazın takip etmesi zor oluyor  :ehi: :ehi: şaka şaka öpüldünüz gelicem

tılsım

bencede gülşencimm  :ehi: :ehi: :ehi:

burcu çok geç kalma canım yavaş ilerleriz  :k06: :k06:

GAMZE&FIRAT

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 30 Nisan , 2009, 13:32:57
oh oh gamse ne bu ıltıfatlar bakimmmmmmmmmmmmmm kıskandımmmmmmmm  :y25: :y25:
AAAAA OLURMU ÖLE ŞEY.KIYAMAM.SENDE GELECEGİN EN GÜZEL ANNESİSİN.BEBEGİM
GAMZE

tılsım

GAMZE&FIRAT

GAMZE

tılsım

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 30 Nisan , 2009, 13:42:47
kızlar buarada beste adayı buldu bizi unuttu  :caca: :caca:  :binkybaby: :binkybaby: ne yapıyorlar acaba ahhh ahhh ALLAHIM nasip ederse bizde o günleri görücez inşallahhh  :amin: :amin: kızlar ben bi komşuya kadar geçiyorum kesin gene 3 sayfa atlattırırsınız  :ehi: :ehi: anam yavaş yazın takip etmesi zor oluyor  :ehi: :ehi: şaka şaka öpüldünüz gelicem

Canım benim ben sizi unutur muyum ayolll  :k06: :k06:
eee artık çok sık giremiyorum malum bebişimin ilgiye ihtiyacı var, nasılsın burcucum

tılsım

kıss banu aşk olsun bizi sormamış bileee  :y25: :y25:

hoşgeldin canım nasılsın kuzucuk çok güzel çok tatlı allahım bağışlasın bayıldım yaa akça pakça maşallah  :nazar: :nazar:

(gülşen)

banucum hoşgeldin bebeğim allah analı babalı büyütsün ada nasıl beste nasıl sen nasılsın ağrın sızın varmı

burcum

kızlar ben geldim bestem de gelmiş  :muzz: nasıl adamız bestecim anlaşıyormusunuz  :ehi: emiyor mu? kıyamam ben ona yaaa çok mu soru sordum acaba  :ehi:
yeşimcim canım benim valla bir sayfa bile ilerlememişsiniz herkes susmuş şaka yapmıştım ben  :ehi:

(gülşen)

hayatım bak sözünü dinledik biz akıllı anneleriz söz dinliyoz  :k06: