2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

nazan iyiyiz canım sen nasılsın

gülşencim 25 haftalıkken başla bencede  :suclu: :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

yesimmimmm yasasin kotulukkk     :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

zaten yatakta yer kalmiyor bana karnim buyudukce kocisi her gece iteliyorum  azicik cekilsin diye adamcagaz az daha yere yuvarliycam gece yarisi birez daha itersemm    :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:    

su

KISS YEŞİM YAZIK BU KOCİŞE TULİŞ SEN UYMA BUNA KISSS
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

su

Alıntı yapılan: nazan - 29 Nisan , 2009, 13:28:44
kızlür bende horlümü oluyo sızdede oluyomu çok kotu ama tıkanıyorum :crybaby2:

SLM NAZANCIM NASILSIN KÖTÜ BİŞEY YA  BENDE DE ARA ARA OLUYOR HAMİLELİKTEN KAYNAKLI DİYOLAR

Angel

su canim oyle hazir cocuk sevmek yokkk    :occasion5:  :occasion5:  biz ne eziyetlerle karsilasiyoruz birezcik ucundan bir tattiricam okadarcik yanii      :suclu:  :suclu:  :suclu:  :suclu:

nazancim hosgeldin canim  

nazan

iyiyim cnm evet çok fecı  ve ne yırsem asırı derecede mıdem yanıo :crybaby2:

su

VALLA BEN KIYAMAM KOCİŞİME  :love3: :love8:GERÇİ DAHA BENDE UYKU PROBLEMİ YOK GECE UYUYORUM MIŞIL MIŞIL

NAZANCIM BENDE MİDEDEN ÇEKİYORUM ŞURUP VAR BENDE GAVISCON DİYE VE ÇOK İİ TAVSİYE EDERİM SANA

nazan

bi zararı yok dımı kocıse solıyımde alsın

su

CANIM BEN 2 AY FELAN OLDU İÇİYORUM HİÇ Bİ ZARARI YOK YEŞİMDE KULLANIYO DOKTORUMUZ VERDİ ZATEN CANIM SEN KAÇ HAFTA OLDUNKİ

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: (gülşen) - 29 Nisan , 2009, 11:20:40

kıs oğlun çok uakışıklıymış.kızımamı istesek :toothy10: :toothy10:ters oldu ama neysee.zaten kızımın kreşteki aşkkına benziyor.buyaişta utanmadan evlenme teklif etti diye anlatıyorduda bana :k06: :ehi:bu yaşta bölelerse 15 de kesin kaçıcak bu kız :icon_pale: :-ooo

benim kızımında gösterisi var mayısta resmini koyucam kıskandım :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

nazan

tılsım

tülinim azıkta olsa çektir valla  :suclu: acımayın kızlar fazla kocişlerinize tabiki bizde seviyoruz kocişlerimizi ama arada yapmak lazım  :ehi: :ehi: benimkide gece üstüme geliyo yatakta diyorum uyan uyuyamıyorum aşkım uykum kaçtı üstümede çıkma lütfen daral geliyo  :ehi: :ehi:

nazancım gaviscon iç canım

Angel

:k06:  :k06:  benim kociste ustume  ustume geliyor sakin o hamileymis gibi   :k06:  :k06:  elimin tersiyle itiyorum cogu zaman  :ehi:

su

NAZANCIM BEN 25 HAFTALIK OLDUM  BİR AN ÖNCE ALDIR BU İŞKENCEYİ ÇEKMENE DEGMEZ HİÇ BİR ZARARI YOK BİTANEM BEN AYDA 2 ŞİŞE İÇİYORUM KORKMANA GEREK YOK

tılsım

:ehi: :ehi: heh işte bak bide üstüne geliyolar insanın uykusuzluk zaten yetiyo bide böyle üstümüze çıkıyolar uyurken kendileri hamile gibi bende itiyorum valla  :ehi: :ehi: :ehi:

nazancım bende çok inat ettim içmemek için ama geçmiyo canım en güzeli al ilacı iç bi zararı yok doktor yazdı banada