2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

neslihancım hızımıza yetişlmez maşallah ben bide akşamları girmiyorum girsem tam şamata olur burda  :muzz: :muzz:
kızlar çok evet erkekleri bekliyoruz  :binkybaby: :binkybaby:

tülincim gül kız allah neşeni bozmasın  :k06: :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

sizi msn güzelleri sizi burda şamata yapında gülelim bizde

tılsım

gülşencim yapalım canım yaa

geçenlerde kocişe gecenin bi yarısı yaptığım şeyi anlatıyodum tüline   :suclu:

Angel

neslihan

izin alınca bizlerde rahatlıkla muhabbet edebiliriz evde internetten hayırlısı olsun bakalım. :hieyt:

(gülşen)

anladım canlar tülin baya gülmüş demek adamcağıza neler ettin neler

tılsım

gülşencim sorma ben uyuyamıyorum artık eskisi gibi rahat değilim eşimde geçen gece horluyo ay bisinirim bozuldu nasıl bağırdım kalk dedim uyumıcaksın ben uyuyamıyorum bide nispet yapar gibi horluyosun yanımda dedim kalk oyarım seni gecenin saat 2 si kalktık tabiki 4 e kadar oturduk film izledik aşkımda ne oldunu şaşırdı bir anda uykudan uyanınca nasıl dürttüm ama cimcikledim uyandırmak için  :tongue3: :ehi: :ehi:

oozge

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
YAZIK ADAMA BE NÖBETÇİ GECELER BASLADI DESENE YEŞİMİMM :toothy10:
AMA SEN BISI YAPAMAYINCA NSL SİNİRİ BOZULUO INSANIN BSKASININ YPTGNI GORUNCEEEEEEE :BangHead:

(gülşen)

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: ohhh iyi etmişin canım buna bende çok sinir oluyom çünkü yazık bide kalmış senle filimmi izlemiş  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: yok öyle hazır çocuk sevmek

tılsım

özgemmm valla başladı nöbetçi geceler 24 saat açığız  :ehi: :ehi: :ehi:

ay evet yaa adam fosur fosur uyuyo yanımda sinirlerim bozuldu  :BangHead: :BangHead: kalksın oda uyumasın

gülşencim dediğin gibi hazır çocuk sevmek yok biraz çeksin oda  :ehi: :ehi: :love7: :love7: aşkım yaa kalktı film izledi ya diyo seni anlıyorumda bana bu işkence niyee  :suclu: dedim ne işkencesi daha dur bunlar bişi değil  :toothy10: :toothy10:

Angel

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:    yesimcim aklima neler getiriyorsun   kiss hep senin sucun    :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  esim yandi buaksam    :ehi:  :ehi:  :ehi:

nazan

slm kızlar  nasılsınz bebısler nasıl bakalım

tılsım

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:tülincim aklına kötü şeylermi getirdim  :suclu: bilerek yapmadım  :suclu: :ehi: :ehi: yansın kıss bişey olmaz arada yapın böyle şeyler işyi oluyo anlasınlar bazı zorlukları  :muzz: :muzz:

tülinn yaşasın kötülük  ;) :toothy10: :toothy10: :toothy10:

(gülşen)

kızlar benimki demesin daha dur yolun başındayız diye şimdi keyfini çıkarsın :sleepy1:  :sleepy1:  :sleepy1:  ben 25 haftalık felan olunca yaparım  :ehi:  :ehi:

nazan

kızlür bende horlümü oluyo sızdede oluyomu çok kotu ama tıkanıyorum :crybaby2: