2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

TÜLİNCİM ÇOK ŞÜKÜR BENDE İYİYİM KIZ VARYA SABAHTAN DURMADI BENİMKİ HAYIRDIR BUGÜN NORMALDE BU KADAR OYNAMAZDI
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

:nazar:  gun gectikce  hareketleri dahada artiyor canim    :D   :nazar:  masallah bebislerimize  bugun  benim pasamda oyle hic durmadi yerinde    :nazar:   :binkybaby:

(gülşen)

yok canım bellideğil daha  :sad1: bidahaki gidişimizde belli olur artık
prensinde iyiyymiş  negüzel  :nazar: aaa bide aleynayıda öp yerime  :opucuk:

tılsım

kızlarrrrrrrrrrr ay sinir oldum internet gidiyo sürekli  :cildir: :cildir:

tülincim hoşgeldin canım nasılsın aleyna nasıl paşamız nasıl 

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

operim canim sende yakisikli oglunu op benim yerime   :opucuk:

yesimcim tahmin ettim canim msnde surekli bir girip cikiyorsun    :k06:   pasamiz iyi cok sukur teyzesi senin pasa nasil buarada kilosu  cok iyi masallah tosunuma    :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

fıstık

Mrb kıslar nasılsınız

Tülincim  :opucuk: naber  ;)

Kızımız olmuş ha pekte tatlı maşallah :nazar:

tılsım

tülincim hiç sorma canım 2 gündür internet bi alem  :caca: :k06: sevindim canım paşamızın iyi olmasına :nazar: :nazar: benim paşamda iyi teyzesi tekmeliyo annesini :nazar: :nazar:  yakında yeri daralıcak iyicene bol bol tekmelesin  :k06: kilosu iyi dimi tülincim yaa yani doktorda iyi dedi ama korkuyorum küçücük bişey doar diye kilo olarak yani doktorumda dedi iri bi bebek değil dedi zaten sende iri değilsin normal dedi

tılsım

selam nagehan nasılsın canım kızımız nasıl şafaklara baktımda çok az kalmış seninde  :muzz: :muzz:

fıstık

İyiyim yeşimcim kızımda iyi maşaallah :nazar:

Evet az kaldı bende sağ salim kurtulsam kızıma kavuşsam başka bişey istemiyorum

tılsım

canım allahım sağsalim kavuştursun bebeğine allahın ziniyle kurtulursunuz sende bebeğinde  :amin: :amin:

ben doğumhaneyi gezdim valla pazartesi doktora gittiğimde en azından nasıl bi yerle karşılaşıcam gördüm  :tongue3:

fıstık

TÜLİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN  :director: :director: :director:

NERDESİNNNNNNNNNN

fıstık

Alıntı yapılan: tılsım - 29 Nisan , 2009, 12:24:32
canım allahım sağsalim kavuştursun bebeğine allahın ziniyle kurtulursunuz sende bebeğinde  :amin: :amin:

ben doğumhaneyi gezdim valla pazartesi doktora gittiğimde en azından nasıl bi yerle karşılaşıcam gördüm  :tongue3:

Ben evde olmayı çok isterdim ne rahat yatağımda ohhhh :k06:

tubali

neslihan

Maşallah hızınıza yetişilmiyor kızlar her açışta enaz 2-3 sayfa dolmuş oluyor.Hepiniz iyisiniz çok şükür.Artık kız bebekler ardı ardına gelecek bakalım.Sonra da erkeklere başlıycaz.
Hayırla sağlıkla gelsinler inşallah :amin:

Angel

nagiss hosgeldin canim yaa
kusura bakma yesimle msnde konusuyorduktaa   :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  catlatti beni guldurmekten    :ehi:  :ehi:  :ehi: 

nasilsin bitanem  gelinim nasil annesiii   :opucuk:    :muzz:  :muzz:  :muzz: