2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

gülşencim çok tatlı maşallah çok yakışıklı olmuş  :nazar: :nazar: partneriylede yakışmışlar yaniii  :nazar: :nazar: :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

Alıntı yapılan: su - 29 Nisan , 2009, 11:18:31
GÜLŞEN CANIM ÇOK TATLI LAR YA KIRK BİR KERE MAŞALLAH ALLAH SANA BAGIŞLASIN

amin canım cümlemizinkini  :amin:

(gülşen)

Alıntı yapılan: tılsım - 29 Nisan , 2009, 11:21:24
gülşencim çok tatlı maşallah çok yakışıklı olmuş  :nazar: :nazar: partneriylede yakışmışlar yaniii  :nazar: :nazar: :k06:

yeşim görseydin nerdeyse tören bitene kadar ağladım acayip duygulanmıştım ya

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

gülşenn bu neeeee masallahhhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: alah nazardan saklasınn ne kadar yakısıklıı bişeyyy buu yaaaaa kızımm olursaa senin oglana vericemm  :ehi: :ehi: :ehi: allahımm 41 kere masallah

yanii gelinindee ayrı bi güzell cnmm göz gözee falann  :love9: :love9:  :k06:

ne guru verici birseydir senin içinn ne güzelllll  :basardim:  :nazar:  :amin:  :aferin:  :opucuk:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

(gülşen)

sağol denizcim  hiç sorma benimkide ona karşı boş değil he öğretmenide karşılıklı cilveleşiyor bunlar diyor ama mesafelilermiş  :ehi:  :ehi:
alemler bunlar ya  :ehi:  :k06:

oozge

Alıntı yapılan: (gülşen) - 29 Nisan , 2009, 11:14:52

kızlar bakın prensime

bu fotoya bittim
bu ne yakısıklı bo çocuktur yaaaaaaaaaaaaaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yandın bacım sennnnn bu yakısıklı cocuklaaaaaa :k06:

su

ÖZGEME KATILIYORUM YANDIN SEN GÜLŞEN HERGÜN KAPIYA KIZLAR DAYANIR ARTIK :occasion5: :occasion14:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

eee özge madem beğendin artık gelir seni yusuftan isterir kızzzz verirmi acaba  :k06:

tılsım

gülşencim çok tatlı maşallah yaa çok tatlı çıkmışlar gelin adayıda güzel yani

yandın gülşencim çok yanlar yakar bu yakışıklı  :k06: :occasion5: :occasion5:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

artist yaaaaaaaaaaaaa

vermessede kaçarım bennnnnnnnnn :k06:

Angel

selam kizlarrr   :muzz:  :muzz: 

gulsencim ogluna bittim  masallah 41 keree   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  benim oglumda boyle yakisikli olucakmi kizlarrr yaaa icim bir hos oldu birannnn     :y25:   yavrum benim nasilda dans ediyor partneriylee    :y25:  benim oglusumda boylemi olucak     :love3:   yerim ben onlarii  Allahim yavrularimizi bizlere bagisla yarabbim    :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

su

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

cok sukur su'cum sen nasilsin pasamiz nasil.benim pasa oynuyor icerde  :nazar:

(gülşen)

hepinize ayrı ayrı teşekkürederim hepimizin yavruları güzeller  :opucuk:  :opucuk:   :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

tülincim hoşgeldin  :opucuk:

Angel

hosbulduk gulsencim yavrumuz nasil kiz olacagi kesinmi canim yoksa tam belli degilmi daha   :binkybaby:   :opucuk: