2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: tılsım - 29 Nisan , 2009, 10:03:18
su canım valla benimde doğurasım geldi ama oğlum kilo alsın öyle zamanında doğsun şimdi daha 1.200 gr teyzesi  :nazar: :k06:

denizz evet canım bafrada yaşıyolar inş.. gelmeyi düşünüyoruz sanada haber veririm uğrarım valla geldiğimde aslında bu sene gelicektik ama doğum yaza geliyo bakalım

gülşenim günaydınn tatlımm nasılsın güzel anniş
yeşimim gel valla bebemmm yaaaa ne ii olurrr   :muzz: :muzz: :muzz: ama bu sene geldin geldin gelemedin ben yokum malumm tasıncaz yaa  :crybaby2:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

tılsım

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

günaydın anneler ve bebişleri gününüz aydın olsun nasıl ama teyzeleri banunun adası  :nazar: dün bekledim girer diye ben ütü yapmaya başladım girmiş ben sonra gördüm banu çıkmıştı olsun dinlensin böyle tatlı bir kuzucuk doğurdu hakkı  :muzz:

su

burcu canım günaydın evet çok tatlı bizede verir inşallah allah böyle tatlı kuzucuk
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

tılsım

burcum selam canım nasılsın

denizcim üzüldüm canım yaa hayırlısı olsun  :'(

su

denizcim benim eşimde çok ısrar ediyo yurt dışı diye ama ben gidemem  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

burcum

günaydın su günaydın yeşim nasılsınız bebişler nasıl ay benim kız artık hi uslu durmuyor teyzeleri sabahı sabah ettim rahatımı bulamıyorum artık defalarca uyandığım için de şebek gibiyim şuan  :ehi: çok dönüyorum rahat poziyon bulabilmek için ama 2 seçenekten başka seçenek olmadığı için sağa dön sola dön  :ehi: :ehi: epey zorlanıyorum dönerken birşey olucak diye korkuyorum  :y25:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: tılsım - 29 Nisan , 2009, 10:38:37
burcum selam canım nasılsın

denizcim üzüldüm canım yaa hayırlısı olsun  :'(
saol cnmmm bende üzüldüm ama napalım  :crybaby2:

Alıntı yapılan: su - 29 Nisan , 2009, 10:45:21
denizcim benim eşimde çok ısrar ediyo yurt dışı diye ama ben gidemem  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
evet cnmm en iiii gitmemek benimkii ta nişanlıykenden berii bi istek bi istekk işinin ord cok ii oldugunu kendimiz için gitmesek bile dogucak bebeğimizin geleceği için gitmek istiyo ben yine gitmezdimdee kaynanamdan uzak olucaam burda ayda 1 kere görüyodumm orda senede 1 görcem  :k06:

tılsım

burcu ben iyiyim canım oğlumda iyi çok çok şükür  :nazar: :amin: keyfi yerinde  :k06: bu kadar korkma bence bişey olmaz bebeğine neden olsun sonra kendini germe boş yere bence biraz raht olun tabiki düşünüyoruz ama çokta germenin anlamı yok inadına allah korusun aksi gider bazı şeyler

deniz hayırlısı olsun canım yaa herşeyde bi hayır vardır hee sen kaynanandan kurtulucağın için seviniyosun  :ehi: :ehi:

DİLVİN

CANIMMMM SIKILIYOR HAAA HERŞEYE BUGÜNDEEE

ÇOK KEYİFSİZİMMMMM  :honk: :honk: :honk: :honk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tılsım

canımm kıyamam sıkma canını boşverrrrrrr  :'(

(gülşen)

su

GÜLŞEN CANIM ÇOK TATLI LAR YA KIRK BİR KERE MAŞALLAH ALLAH SANA BAGIŞLASIN

(gülşen)