2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

kesinlikle özgeye katılıyorum daha bide yeni evlisiniz nasılsa olucak allahın izniyle  :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

GAMZE&FIRAT

Alıntı yapılan: GAMZE&FIRAT - 24 Nisan , 2009, 15:53:58
Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 24 Nisan , 2009, 15:47:29
GAMZEM BEN BEKARIM CNM
TESTTEDE SONUÇ VERENLER VAR %90 FILAN ETKILI OLANLAR
AMA EN IYISI TABIKI KAN TAHLILI.

EVET TATLIM KAN TESTİ YAPTIRICAM ARTIK TEK ÇAREMM O.ŞU TESTLERİDE UYGUN BİR ŞEKİLDE YAPIYORUM SABAH KALKIP BİŞİY YEMEDEN YAPIYORUM AMA SONUÇ YOK
ŞU GEBELİK TESTİNİ SİZLER NASIL YAPTINIZ.TOK KARNINA YAPAN VARMI SONUÇ VEREN.KUDURDUM BEN ŞİMDİ YAPMAM LAZIM HEMEN :hieyt:
Alıntı yapılan: burcum - 24 Nisan , 2009, 15:55:23
ben tokken yaptım canım ama ilk test yaptığımda daha erkendi bana da çıkmadı aradan birkaç gün geçti yaptım hayal meyal çıktı senin daha erken idrar tahlili için bence kan tahlili yaptır
BİR KAÇ GÜN GEÇTİ YAPTIN ÇIKTI HARELDE BURCU ABLACIM.BENİM ADETİM BİTELİ ÇOK OLDU.ÇARŞAMBA YAPTIM.ŞİMDİ YAPSAM ÇIKARMI ACABA
Alıntı yapılan: tılsım - 24 Nisan , 2009, 15:56:43
canım gamzecim bencede sen kan tahlili yaptır eğer ondad çıkmazsa son çare doktor böyle düşünene kadar en azından bi bakar neyin olduğuna
EVET YEŞİM ABLACIM ÖLE YAPICAM.YEŞİM ABLAN  ADETİM BİTELİ ÇOK OLDU.İLİŞKİDEN SONRA  ARADAN 10 GÜN GEÇTİ YAPTIM HEMEN.ÇIKMADI.BENMİ BECEREMİYORUM ACABA TESTİ.NASIL YAPMAM GEREKİO
Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 24 Nisan , 2009, 15:58:12

Alıntı yapılan: GAMZE&FIRAT - 24 Nisan , 2009, 15:53:58
Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 24 Nisan , 2009, 15:47:29
GAMZEM BEN BEKARIM CNM
TESTTEDE SONUÇ VERENLER VAR %90 FILAN ETKILI OLANLAR
AMA EN IYISI TABIKI KAN TAHLILI.

EVET TATLIM KAN TESTİ YAPTIRICAM ARTIK TEK ÇAREMM O.ŞU TESTLERİDE UYGUN BİR ŞEKİLDE YAPIYORUM SABAH KALKIP BİŞİY YEMEDEN YAPIYORUM AMA SONUÇ YOK

bncde cnm en dogrusu kan testı yaptırmak. yrn dedıgın gbı sbh kalk gıt bakalm ne sonuc cıkıcak
kendını olumsuz cevaba hazırla ama bakkk dha yolun basındasınız cnmmmm elbet olucak bebegınız ama herseye hazırlıklı ol bu ay olmaz bıdhakı ay olur siz ıyı olun saglıklı olunda önce
gerısı ztn gelır

EVET ÖZGECİM ÖLE OLUCAK.ALIŞTIM BEN YA ZATEN.OLUMSUZ ŞEYLERE MUTSUZ OLMAYA.HAYATIN TÜM KÖTÜ YÖNLERİ BANA İŞLİYO ZATEN.SİNİRLERİM ÇOK BOZUK
GAMZE

oozge

gamzeeeeeeeeeee
boyle konusma ama bak sanada gelrı oklavalar haaaaaaaaaaa :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
nedemek bana işlıyo ısyan etme bakimmmmm sus sabret. böle dersen o bebek sana ebedıyen gelmezzzzz
blıosun demi.
olumsuz dusunme bıttı gıttı hersey önune bakkkkk sen artıkkkk mutlu olucaksınız bebegın olcan kendı yuvanızda super bı hayat ysıcaksınız.
ama bole karamsar olmak yokkkkk
herzaman pozıtıf olllllllll lutfen
ancak öle asabılırsın herseyııııııııııı  :icon_thumright:

tılsım

gamzecim testi yaparsın o çok kolay bişey senden kaynaklı değil yanee

ama öyle olumsuz düşünme henüz çok erken sen şimdiden böyle pes edersen ki yaşında daha küçük hayata karşı dimdik dur ne olursa olsun daha nelerle karşılaşıcaz kimbilir öyle herşeye isyan edersek pozitif düşün hep olumsuzlukları getirme aklına tatlımm

burcum

hemen böyle karamsarlığa düşme canım bebek yapma aşaması da keyiflidir her ay uğraş didin bence keyifli oluyordu sen bırak idrar tahlilini git özel e kan tahlili yaptır 1-2 saat sonra sonucunu alırsın ilişkinin üzerinden 10 gün geçince çıkmazz idrar tahlilinde onu anlatmaya çalışıyorum sana gene de sen bilirsin eczane yakınsa git al gel bende merak ettim şimdi hakkınızda hayırlısıysa olsun canım şartlandırma kendini hayatın sonu değil dışarıda neleri var halimize şükretmeliyiz  :amin:

GAMZE&FIRAT

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 24 Nisan , 2009, 16:08:50
gamzeeeeeeeeeee
boyle konusma ama bak sanada gelrı oklavalar haaaaaaaaaaa :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
nedemek bana işlıyo ısyan etme bakimmmmm sus sabret. böle dersen o bebek sana ebedıyen gelmezzzzz
blıosun demi.
olumsuz dusunme bıttı gıttı hersey önune bakkkkk sen artıkkkk mutlu olucaksınız bebegın olcan kendı yuvanızda super bı hayat ysıcaksınız.
ama bole karamsar olmak yokkkkk
herzaman pozıtıf olllllllll lutfen
ancak öle asabılırsın herseyııııııııııı  :icon_thumright:

ÖZGECİM ÖLEDE BEN NE YAPAYIM.BİTTİM ARTIK.DAHA BEŞ DAKKA ÖNCE KARDEŞİM GELDİ.ARAMA ARTIK BENİ DEDİ GİTTİ BEN NE YAPAYI Kİ .TEK İSTEDİGİM BİR BEBK O OLSUN ŞU  HAYATIM TEK ONA  
Alıntı yapılan: burcum - 24 Nisan , 2009, 16:14:20
hemen böyle karamsarlığa düşme canım bebek yapma aşaması da keyiflidir her ay uğraş didin bence keyifli oluyordu sen bırak idrar tahlilini git özel e kan tahlili yaptır 1-2 saat sonra sonucunu alırsın ilişkinin üzerinden 10 gün geçince çıkmazz idrar tahlilinde onu anlatmaya çalışıyorum sana gene de sen bilirsin eczane yakınsa git al gel bende merak ettim şimdi hakkınızda hayırlısıysa olsun canım şartlandırma kendini hayatın sonu değil dışarıda neleri var halimize şükretmeliyiz  :amin:
EVET TATLIM AYNEN ÖLE YAPMASI KEYİFLİ DOGURMASI ZORUNLU.ŞİMDİ YAPICAM BANA DUA EDİN KIZLAR :ehi:
GAMZE

burcum

hadi bakalım hakkınızda hayırlısı olsunnn bekliyoruz biz seniii :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

tılsım

(gülşen)

kızlar banu yarın doğuma mı gidecek haberi olan var mı?

burcum

evet gülşencimm banu yarın doğuma giriyor  :hello2: :hello2:

tılsım

hadi hayırlısı olsun banucum sağsalim kurtulsun bebişini kucağına alsın inş..  :amin: :amin: :muzz:

darısı başımıza inş..  :amin: :amin: :amin:

oozge

bugun yok hıc belkıde hastanededır sancısı fılan vardır
hayırlı haberlerle gelır inşallahh yaaaaa :amin: :amin: :amin: :amin:

(gülşen)

:amin:  :amin:  :amin:  :amin:   :amin:  :amin:  :amin:   :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: inşallh valla çok merak ediyorum

oozge

bendeeeee :y25: :y25: :y25: :y25:
bı haber vermek ıcın gelmiş kıyamammmmmm :love9:
ama bıdaha gelmedı gelse oyunlardada karsılasırdıkk yaaaa

of dogursun artık wallaaaaa kavussunlar bebıslerıneeeee :amin: :amin:

Ada-beste-banu

Canlar slm
bugün doktorum tahlil yaptı ve doğumu pazartesi sabah 7.30 da gideceğim 07.45 de amaliyata alacak. Yaaa kızlar valla yılan hikayesine döndü benim doğum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Çarşamba günü kontrole gittiğimde idrar tahlilimde protein çok yüksek çıktı. Bu proteinin yüksek olması gebelik zehirlenmesine yol açıyormuş. bu yüzden doktorum cumartesi günü alalım dedi. Ama yine de cuma günü tekrar tahlil yapalım kesinleştirelim dedi. bugün tekrar tahlil yaptı çok şükür tahlillerim temiz çıktı. Bu durumda bebeğin 2 gün daha beklesin ne kadar beklerse o kadar iyi dedi ve pazartesiye erteledi. Ben kendimi cumartesiye hazırlamıştım  :crybaby2: :crybaby2: ama olsun yaa bebişimin sağlığı için 2 gün daha bekleyeceğiz.

EEEEEE sizler nasılsınız bakiiiim. Çıtırlarım benim  :k06: :k06: :k06: