2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

oozge

cevabı cok cabuk gelıoda senden gelmek blmıo gamsemmm

GAMZE&FIRAT

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 24 Nisan , 2009, 15:24:00
YAZIYOTUM TATLIM YAZIYORUM GİTMİYO AAAAAAAAAAAAA
GAMZE

neslihan

Valla işyerinde sürekli oturmak zorunda kalıyorum çok kötü sanki kemiklerim popoma batıyor gibi oluyor.Bide sırtım ağrıyor.Mecburen yürüyorum oda içinde koridorlarda felan.Bu seferde genel müdürle karşılaşıyorum.Gerçi saolsun bişey demiyor.

Benim kramplarla başım belada kızlar.Bu seferde soldan darbe yedim.Ama hiç ayağımı oynatmadım hafif geçirdim çok şükür.

Valla ben 31.haftaya geldim sürekli karnımda yer değiştiriyor.Çünkü karnımın şeklinden belli oluyor.Ama en son doktora gittiğimde başaşağı duruyordu kızım

GAMZE&FIRAT

Alıntı yapılan: tılsım - 24 Nisan , 2009, 14:57:09
burcum bende öyleyim canım yaa uyku kalmadı valla son 1 aydır gecede kaç kere uyanıyorum oturma desen zaten bende ayrı bi problem

gamzecim hoşgeldin canım nasılsın

özge beni dövüyodu da  :suclu: :suclu: :ehi: :ehi:
YEŞİM ABLAM SİNİRLERİM ÇOK BOZUK.GEÇEN SENDEN YARDIM İSTEDİM.DEDİGİM GİBİ ÇALIŞMALAR FUL DEVAM ETTİK.ÇARŞAMBA TEST YAPTIM.NEGATİF :cussing:KAN TESTİ YAPTIRMADIM KORKUYORUM YA KÖTÜ BİŞİ ÇIKAR DİYE.HERŞEY A DAN Z YE YAPIYORUM.SONUÇ ALAMIYORUM
GAMZE

GAMZE&FIRAT

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 24 Nisan , 2009, 15:24:00
ÖZGEM SEN EVLİMİSİN TALIM.BENDE KAÇ GÜNDÜR NETE BAGLANAMIYORUM.SONUNDA BUGÜN GİRMEK NASİP OLDU.CANIM ÇOK SIKKIN YA
GAMZE

burcum

gamze kaç gün geçti ki test alıp yaptın hemen çıkmaz ben de ilk yaptığımda çıkmadı 5 gün sonra bir daha yapmıştım hayal meyal çıktı 2. çizgi bende dayanamadım gittim kesin sonuç diye kan testi yaptırdım ama gel sen bana sor sonuç çıkasıya kadar nasıl vakit geçirdiğimi  :ehi:

GAMZE&FIRAT

Alıntı yapılan: burcum - 24 Nisan , 2009, 15:37:02
gamze kaç gün geçti ki test alıp yaptın hemen çıkmaz ben de ilk yaptığımda çıkmadı 5 gün sonra bir daha yapmıştım hayal meyal çıktı 2. çizgi bende dayanamadım gittim kesin sonuç diye kan testi yaptırdım ama gel sen bana sor sonuç çıkasıya kadar nasıl vakit geçirdiğimi  :ehi:
10 GÜN GEÇTİ YAPTIM HEMEN.BENDE DAYANAMIYORUM.GELDE SEN BANA SOR.KAÇINCI TEST BU.YEMEK YEMEDEN FALAN YAPIN DİYOLAR.NASIL YAPMAM GEREKİYO.ŞİMDİ YAPSAM ÇIKARMI ACABA
GAMZE

burcum

canım kesin öğrenmek istiyorsan kan tahlili yaptır idrar tahlili herkese göre değişiyor ama çok erken ise göstermez

tılsım

gamzecim ama uzun bi süre oldu senin adetin olmayalı bi doktora görün canım onu ihmal etme sakın hiç olmadı bi kan tahlili ver ondada gebelik çıkmazsa mutlaka doktora danış çünkü uzun bi süre  :sad1: canım sabah ilk idrarla diyolar ama olsaydı çıkardı buda var sen bence bi doktora görün en iyisi o aklına takılana kadar  

neslihancım benimkide habire yer değiştiriyo ama poposunu sürekli yukarda hissediyorum dönnücede poponun yerini değiştiriyo böyle komik oluyor kavis oluyo  :ehi: :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

GAMZEM BEN BEKARIM CNM
TESTTEDE SONUÇ VERENLER VAR %90 FILAN ETKILI OLANLAR
AMA EN IYISI TABIKI KAN TAHLILI.

GAMZE&FIRAT

Alıntı yapılan: burcum - 24 Nisan , 2009, 15:37:02
Alıntı yapılan: burcum - 24 Nisan , 2009, 15:46:15
canım kesin öğrenmek istiyorsan kan tahlili yaptır idrar tahlili herkese göre değişiyor ama çok erken ise göstermez
ADETİMİ NİSANIN 8 ZİNDE OLDUM 13 DE BİTTİ.ÇALIŞMALARDAN SONRA.ARADAN 10 GÜN GEÇTİ YAPTIM ÇARŞAMBA GÜNÜ BOŞ ÇIKTI.SABAH İDRARIYLA YAPTIM ÇIKMADI.BENİM SORUNUM ADET GÖRÜYORUM AMA ÇOK AZ GELİYO ESKİSİ GİBİ DEGİL  BİR HAFTA OLUYODUM 5 GÜN OLUYORUM RAHİM BÖLGEM ŞİŞ GEBELİGE HERŞEYİM UYUYO.ŞİMDİ BEN TEST ALSAM ÇIKARMI ACABA KARNIM TOK AÇ DİYOLAR AMA.SİZLER NASIL YAPTINIZ
GAMZE

GAMZE&FIRAT

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 24 Nisan , 2009, 15:47:29
GAMZEM BEN BEKARIM CNM

EVET TATLIM KAN TESTİ YAPTIRICAM ARTIK TEK ÇAREMM O.ŞU TESTLERİDE UYGUN BİR ŞEKİLDE YAPIYORUM SABAH KALKIP BİŞİY YEMEDEN YAPIYORUM AMA SONUÇ YOK
GAMZE

burcum

ben tokken yaptım canım ama ilk test yaptığımda daha erkendi bana da çıkmadı aradan birkaç gün geçti yaptım hayal meyal çıktı senin daha erken idrar tahlili için bence kan tahlili yaptır

tılsım

canım gamzecim bencede sen kan tahlili yaptır eğer ondad çıkmazsa son çare doktor böyle düşünene kadar en azından bi bakar neyin olduğuna

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

Alıntı yapılan: GAMZE&FIRAT - 24 Nisan , 2009, 15:53:58
Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 24 Nisan , 2009, 15:47:29
GAMZEM BEN BEKARIM CNM

EVET TATLIM KAN TESTİ YAPTIRICAM ARTIK TEK ÇAREMM O.ŞU TESTLERİDE UYGUN BİR ŞEKİLDE YAPIYORUM SABAH KALKIP BİŞİY YEMEDEN YAPIYORUM AMA SONUÇ YOK

bncde cnm en dogrusu kan testı yaptırmak. yrn dedıgın gbı sbh kalk gıt bakalm ne sonuc cıkıcak
kendını olumsuz cevaba hazırla ama bakkk dha yolun basındasınız cnmmmm elbet olucak bebegınız ama herseye hazırlıklı ol bu ay olmaz bıdhakı ay olur siz ıyı olun saglıklı olunda önce
gerısı ztn gelır