2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

haklısın  iyi fikir bende küçük sütlerden alim içim sağol canım ya hatta hemen  aldirim haftasonlarıda yumurta yerim zaten havalarda ısınıyor imkansız yumurta yiyemem sonra bebek artık beslenecek dedi senden çok dikkat etmeliymişiz 

tılsım

evet canım küçük sütler en iyisi işyerinde iyi oluyo oturduğun yerde iç yumurta sadece haftasonları yiyorum ben aslında alışkanlık yapmak lazım kahvaltıyı hafta içi ama üşengeçlik kötüüü  :suclu:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: su - 24 Nisan , 2009, 09:58:28
tülin çok sagol destegine inan ben sabahtan gözyaşlarımı tutamıyorum
işyerindeyim şuan igrenç bi patronumm var hayatta izin vermezki bana lekelenme felan veya kanamam olursa gidicem ama canı cehenneme hepsinin

sabah sabah senide üzdüm şimdi bak yapma lütfen yarabbim benim yavrumuda cümlemizinkinide

canım geçmiş olsun ama üzülme bişi olmaz inşallah.bak benim görümcedme 4-5 aylarda öle kanamsı olmuştuçyani seninji ne kadar bilmem ama o bacakalrımdan böle akıyordu demişti..dr.düşük riski var zadece wc gidiceksind emişti.sonra kendi dr.götürmüştüm hiçbişey yok sadece eşi yerinden oynamış dedi.gerçi bu yüzden sezeryan yaptırd ama olsun şimdi 3 yaşında çok sağlıklı bir kızı var.keşek neden olduğunu anlatsaydı dr.bölece için rahatlard belki.hem işte olmanda kötü olmuş ama sen yine pek yorma kendini kaytar boşver.
inşallah hiçbişey olmaz bebişine :amin:

oozge

oy oy oy nolmuş burası yawwwwwww okuyamadım walla heeeee çaktırmayın  :suclu:

tılsım

figencim hoşgeldin canım nasılsın

su arkadaşımızın düşük riski yok çünkü bebeği 6 aylık oldu ama önemli bişey olsaydı doktorlar git demezlerdi heralde inş.. bi daha yaşamaz böyle bişey hiç birimiz yaşamayız  :amin:

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: tılsım - 24 Nisan , 2009, 12:27:30
figencim hoşgeldin canım nasılsın

su arkadaşımızın düşük riski yok çünkü bebeği 6 aylık oldu ama önemli bişey olsaydı doktorlar git demezlerdi heralde inş.. bi daha yaşamaz böyle bişey hiç birimiz yaşamayız  :amin:

hoşbulduk canım biraz başım ağrıyor ama iyiyim sen nasılsın.
ya düşük olayını kanamaya örnek diye anlatmıştım :k06:6 aylık olduğunu biliyorum ama dediğin gibi önemli birşey olsa eve göndermezlerdi.

adess

slm kızlar 6 haftalık hamileyim kasık ve bel agrılarım var midemdede yanma sizce normal mi bunlar ?  :crybaby2:

neslihan

Normal güzelim kasık ve bel ağrıları şiddetlenirse doktoruna git bir görün ama.Mide yanması ve bulantısı benim 5 aya kadar devam etti.Şükür şuan yanma yaşamıyorum ama

tılsım

ben iyiyim canım çok şükür hee yok o açıdan demedim yaa yani bilmiyosundur diye dedim 6 aylık olduğunu evet önemli bişi oslaydı göndermezlerdi takip edicek bebeğin hareketlerini sürekli bizler nasıl tetikteyiz off ne zor bi süreç  :sad1:

neslihan

Gülşen ben hergün yumurta yiyorum.Mutlaka en az 1 kase yoğurt yerim.Sütten nefret ediyorum ama içmeye çalışıyorum.Eti pek sevmiyorum sadece kebap döner felan.Yemek içinde pek yemem yani.Aynı şekil balığıda sevmiyorum.Balık içinde günde 2 kez balık yağı hapı kullanıyorum.Çünkü bebişimizin zekası için gerekli olan omega 3 balık yağında var.

neslihan

Evet tetikteyiz ama 8.aydan itibaren hareketlerinin yavaşlaması çok normalmiş.Bunuda unutmayalım.Enaz 10 hareketi yakalarsak telaşlanmayacağız kızlar.

Ya bide 7 aydan sonra kanala doğru dönmesi gerekmiyor mu bebeklerin sanki bana aşağılardan tekme atıyor gibi geliyor.İnşallah ters durmuyordur.Çünkü vuruyor beni tuvalete koşturtuyor.

adess

saol neslihancım yaa çok korkuyorum 2 hafta sonu kalp atışlarını dinleyeceğim inş..allah herkese nasip etsinn

neslihan

6 haftada da duyulabilir kalp atışları güzelim,ama doktorun öyle dediyse bekle bakalım.Hakkınızda hayırlısı olsun

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: tılsım - 24 Nisan , 2009, 12:39:10
ben iyiyim canım çok şükür hee yok o açıdan demedim yaa yani bilmiyosundur diye dedim 6 aylık olduğunu evet önemli bişi oslaydı göndermezlerdi takip edicek bebeğin hareketlerini sürekli bizler nasıl tetikteyiz off ne zor bi süreç  :sad1:

off evet yaa keşke hergün bakma imkanımız olsaydı :dontknow:son aylarda yine tekmelerinde hareketinden iyi olduğu anlaşılıyor ama ilk aylar hiçbişey bilmiyorsun yaa :crybaby2:

burcum

yeşimcim maşallah bebişlerimize buarada sen neden kendini yoruyorsun bakayım  :caca: paşamızı üzmeee hımmm kızarız sonra sana :caca: