2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

efsane

GUNAYDIN
CUMANIZ MUBAREK OLSUN HAMILSER RABBIM KOLAY DOGUM NASIP ETSIN :amin: :amin: :amin: :amin:TABI HAYIRLI SAGLIKLI EVALATALRDA :amin: :amin: :amin:

(gülşen)

:amin:  :amin:  :amin:  :amin: cnm darısıda senin başına inş.en kısa zamanda  :amin:  :amin:

efsane

SAGOL CNM AGZIN BAL OLSUN MUBAREK CUMA GUNU BAKLIM BIDE DUN BASLADIK SAYILIR CALISMALARA :suclu: :suclu: :suclu:KISMET ARTIK HAYIRLISI OLSUN  :amin: :amin: :amin:

su

Günaydın kızlar nasılsınız

Ben dün gece acile gittim kanamam oldu gece 12 ye kadar hastanedeydik şuan bişey yok ama çok korkuyorum yavrum beni bırakırmı onsuz yaşıyamam ki ben onu çok seviyorum yarabbim onu bana bagışla  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

su geçmiş olsun canımya çok üzüldüm peki nedenmiş kanaman bişe dedilermi doktorlar ya çok mu yoruyosun kendini yoksa

su

sagol canım
bişey demediler kalbini felan dinlediler şu nst diye bişey le ultrason baktılar eve gönderip dinlen dediler ne yapıcam bilmiyorum çok korkuyorum

efsane

gecmis olsun canim ya uzme kendini bukadar bak meleginde uzulur rabbim mubarek cumu gunun huremtine insallah bisi olm,az melegini bagislain sana ma ole yasayamm falan demem cnm dikkat et yat dinlen hic bisi yapma ev bilem temizleme bol bol dinlen hem bak kotu olsa dr eve yollamz seni cnm allahin izniyle bisi olmaz iyi dusun cnm benim :opucuk: :opucuk: :opucuk:

su

Angel

su canim cok gecmis olsun canim yaaa cok uzuldum peki nasil oldu kanaman simdi nasilsin   :sad1:   drlar ne dedi peki neden olmus oyle kanama bebek iyimi canim    :opucuk:

Angel

buarada hayirli cumaalar kizlar nasilsiniz lalemmm hayirlisi bitanem insallah  olur canim benim hayirli bir zamanda   :amin:

gulsencim nasilsin canim bebisimiz nasil annesi   :opucuk:

su

tulinim sagol canım akşam 8 gibi birden oldu dr lar nst ye baglıyıp kalbinin şeridini çektiler ultrason baktı şuan bi sorun yok tekrar kanaman olursa gel dedi şuan bişey yok ama aşırı akıntı var ve koyu renkli çok korkuyorum canım benim ne yapıcam bebegim beni bırakırsa ne yaparım ben yaşıyamam tülin ona okadar alıştım ki onu çok seviyorum

**yeliz**

Alıntı yapılan: su - 24 Nisan , 2009, 08:59:11
Günaydın kızlar nasılsınız

Ben dün gece acile gittim kanamam oldu gece 12 ye kadar hastanedeydik şuan bişey yok ama çok korkuyorum yavrum beni bırakırmı onsuz yaşıyamam ki ben onu çok seviyorum yarabbim onu bana bagışla  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:güzelm dualarımz sennle inşallah bi sorun çıkmaz hadi moralini bozma bu şekil bi durumla karşılaşan çok varbn dahil hadi kendinide üzme bizide :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Angel

uzme kendini bitanem madem drlar tamamdir dediyse uzulmemeye calis suan bebegin seni hissediyor  uzulme  :y25: .sana bunlari yazarken gozyeslarima hakim olamiyorum arkadasim  :crybaby2:  :crybaby2:  cok etkiledi beni bu durum seni cok iyi anliyorum sakin olmaya calis bebegin seni hissediyor suan isyerindemisin canim .aklina kotu seyler getirme ama hafif pembe lekelenme oldugunda veya bebekte degisik bir durum hissetiginde hemen acile git canim  hic bekletme    :opucuk:

oozge

gunaydın kızlarrr
suuuuuu cıddımısın sennnn ve hala oturup pc de sohbet edıosun bakkkk
kanaman var yatıp ayakalrını uzatıp dınlensene. senın hıc ama hıc kalkmaman gerekıyo wc harıcınde
lutfen dınlennn bak bebegıme cok alıstım onsuz yapamam dıosunnn oda tutunsunnn kı senı bırakmasınn lutfen bıtanem hadı dınlen ıstırahate çekil... :y25:
sakin ol panik yapmaaaa yavrun bole melek bı annesını bırakmazzz :amin:

oozge

banummmmm cumartesı demek. olsun kısmet degılmış 23 nısan 25 nısan olsun bızım bebegımız demiiiii ne fark varkii :k06: hayırlısıyla sağ salim dogsunda sende rahat acısız bı sekıdle atlatta bı baska bısıcık ıstemem ben :amin: