2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

operim yesimcim yaa rahat kendine ozel koltuk aldik hanim efendiye de uyumak istemiyorrr  :k06:  uyukusu yokmus gibi davraniyor halbuki goz kapaklari sisti uyukusuzluktan   :k06:

tılsım

oyy canım yaa özel koltukta aldırmış anneye babaya aferin ona akıllı valla rahatına düşkün demekki dicez ozaman demekki uyumak istemiyo direniyo birazdan bayılır annesi merak etme ay göz kapaklarıda şişti dimi bak sen yaa ne inatçı oluyolar bizde böyleydik iştee  :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

fıstık

UYUSUNDA BÜYÜSÜN NİNNİ TIPIŞ TIPIŞ YÜRÜSÜN NİNNİİİİİİİİ

EEEEEE  EEEEE  EEEEE  EEE UYU BEBİŞİM EE EEEE EEEEE :k06:

fıstık

tılsım

ee eee eee eee onu uyuturken kendim uyumazsam iyi  :ehi:

Angel

evet yesimcim bizde boyleydik  :k06:  simdi hafta sonu olsa omurumolmiycakta yarin okul var sabah 7.30 da kalkmasi lazim o yuzden esneyip duruyor benide esnetiyorr     :ehi:  :ehi:    :sleepy1:  :sleepy1:  :sleepy1:

nagiss ben o niniyi cok soyledim kizimaa hatta 1 aylik ti eee eee derdim  oda eeeeee eeeeeee derdiii   :binkybaby:  canim kizim benim bitanem    :love3:  :love3:  

Angel

uyursun yesimcim benim kizim beni halen uyutuyorrrr   :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: 

fıstık

:icon_flower: :icon_flower: :occasion16: :icon_flower: :occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

YARIN 23 NİSAN BÜTÜN BEBİŞLERİN BAYRAMI KUTLU OLSUUUUUUUUNNNNNNNNN

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: Angel - 22 Nisan , 2009, 15:52:16
evet yesimcim bizde boyleydik  :k06:  simdi hafta sonu olsa omurumolmiycakta yarin okul var sabah 7.30 da kalkmasi lazim o yuzden esneyip duruyor benide esnetiyorr     :ehi:  :ehi:    :sleepy1:  :sleepy1:  :sleepy1:

nagiss ben o niniyi cok soyledim kizimaa hatta 1 aylik ti eee eee derdim  oda eeeeee eeeeeee derdiii   :binkybaby:  canim kizim benim bitanem    :love3:  :love3:  

canım kızın kreşe gidiyor dimi.7.30 çok erken geldide bana.gerçi türkiyede değilsin heralde onun farkı

Angel

figencim benim kizim ana okula gidiyor her gun haftada 5 gun gidiyor teyzesii   :nazar: 7.30 da kalkiyoruz anca 8.30 dan evden cikiyoruz ve sabah 9 da okul basliyor saat 3 dede okul bitiyor

fıstık

BEYAZ_KELEBEK

hımm doğro senin kız 5 yaşındaydı.yani benimki daha 4 buçuk oluyor.temmuzda tam 5 biticek.6 giricez işte.seneye anaokulu bizimki.bu yıl kreşe gidiyor ama yarım gün gönderdim onu.sabah erkenden gitmesine kıyamadım :dontknow:

Angel

ilk yarim gunler iyi geliyor cocuga canim butun gun cok zor oluyor alisana kadar iste .seneye alisir Allahin izniyel annesi hem sana kolaylik olur hemde kizina .bende yarim gunlerde gonderiyordum kizimi ama haftada 3 gun

nagiss a.e.o canim dikkat et kendine   :hello:   :opucuk: . benim kizim uyudu cok sukurr   :basardim:  cok zor uyudu buaksam  :honk:

tılsım

tülincim uyuruz canım bencede onalrı uyuturken

sevindim uyumasına sende uyu ozaman çok erken kalkıyosunuz sizde

nagehan görüşürüz canım  :wave: :wave:

BEYAZ_KELEBEK