2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

eşimde sektör değiştirdi de öyle rahat ettik  :k06: :k06: :k06:

tılsım

inş.. düzelir yaa gerçi düzeliyo ama ne bileyim yinede ülkenini durumu malum güvenemiyo insan bu ekonomik durumlara

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

fıstık

Haklısın canım para nerdeyse herşey oldu ya insan zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamıyor yaşamıyoruz para kazanmaya çalışıyoruz o kadar

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: tılsım - 22 Nisan , 2009, 13:16:15
muhasebe sorumlusuyum canım

kendi işyerinizse gidiş gelişini bebişe göre ayarlarsın dicektim ama pek öle olmuycak heralde :dontknow:

Angel

evet robot gibi calisiyoruz yani calisiyordum .bende 15 yasindan berli calisiyordum   7 yildan berli calisiyorum simdi ise 2 yildir evdeyim kizimla yeterince ilgilenemedim  simdi bol bol acisini cikartiyorum    :love3: .bende esimi sadece gunde 1 saat  goruyprdum iste para yuzunden insanin hayati robotlasiyor ayni saatte git basla ayni saate bitir her gun oyle.

su

kızlar bende dertliyim eşim 15 gün gece 15 gün gündüz çalışıyor ve ben gecede olunca hiç görmüyorum onu çok kötü bişey imkan varsa çalışmamak en iyisi hele çocuktan sonra
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

figencim ne yazıkki kendi işyerim değil eşimin kendi yeri ama ben başka bi firmada çalışıyorum

robot gibi oluyoruz valla nagehancım kendimize vakit ayıramıyoruz bi para kazanma derdine düşmüşüz monotonlaşmışız artık

su canım bencede imkanın varsa çalışma boşver otur bebeğinle ve eşinle ilgilen

BEYAZ_KELEBEK

evet çocuk olduktan sonra gerçekten zor.ben hiç çalışmadım evdeyim.ALLAH yardımcınız olsun ne dim. :amin:

nazan

slm kızlar ben geldım keyıfler nasıl bebısler nasıl bakalım :opucuk:

fıstık

Valla eşimde 4-5 seneye kadar kendi işyerini açmayı planlıyor bende çok istiyorum inşallah olurda beraber çalışırız

başkasının kahrını çekmek daha zor

Angel

hayirli olur nagehancim cok cok iyi olur ucunuz icin

nazlim hosgeldin guzelimm    :flowers:  :flowers:

Ada-beste-banu

yavru kuşum sen daha yatmadın mı gııı, saat kaç oldu ki orda 11 miii

tılsım

hoşgeldin nazancımm nasılsın ben iyiym bebişte iyi 7 aylık olduk  :muzz:

nagehancım inş.. hayırlısı olsun canım gerçekten zor oluyor başkasının kahrını çekmek belki bende eşimin yanına geçerim bi süre sonra ama önce kaynanamın oraya gelmemesi lazım  :tongue3:

fıstık

Alıntı yapılan: Angel - 22 Nisan , 2009, 14:03:41
hayirli olur nagehancim cok cok iyi olur ucunuz icin

nazlim hosgeldin guzelimm    :flowers:  :flowers:

sağol canımmmmmmm  :opucuk:

nazan

cok ıyıyız bebısımle doktora gıttık bebısımı gordum sonunda gosterdı kendını kızım olucak allah nazarlardan saklasın bebıslerımızı :nazar: :muzz: :hello2: :hieyt: :hieyt: