2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

:ehi: :ehi: :ehi: allah yardımcımız olsun
verir kolaylığını

nagehancım akıllı olmazmı ışıl yaa uyur tabiki  :suclu: :suclu: benimkide öyle olucak mışıl mışıl uyucaklar sesleri çıkmıcak  :suclu: en azından bez yıkamak yok kesinlikle ne zormuş eskiden annelerimiz bide onlarla uğraşmışlar kıyamam yaa  :y25:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: fıstık - 22 Nisan , 2009, 12:53:45
hoşgeldin kelebek banuyla ben nisan ve mayısta doğum yapıcaz biz araya kaynak yaptık canım :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hoşbulduk.çok güzel ya hep baharda doğurmak istemişimdir.tabi benim gibi hamiş olmayı aylarca bekleyince istediğin aya gelmeside zor oluyor :dontknow:
yaa ben antepte oturuyorum.bilmiyorum hiç geldinizmi ama burası çok sıcakk.kızıma hamileyken bir namaz kılıyordum böle sular akıyordu üstümden.neyse hayırlısı ne edelim.

fıstık

Valla neslihancım tecrübeli olanlar şimdi içlerinden kıs kıs gülüyo bize  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

İstersen bu konuda fazla yorum yapmayalım
:ehi:

tılsım

figencim olsun canım yaa biraz yazın sıcağına katlanıcaksın işte okadar bende temmuzun göbeğinde yatakta ve evde olucam düşünemiyorum yatağa terden ypışırım heralde zaten ben yatamam bu sene uyku hiç yok bana

aman kurabiyem sağlıklı olsunda rtazıyım ben uykusuzluğa  :sleepy1:

neslihan

Gülsünler boşver :ehi:Ben yavrumu zaten bir geceleri görebilicem.Çalışıyor olucam sadece 3 ay yanında olucam.Gece de ilgilenim ne olacak.Zor olacak kesin ama Rabbim dayanma gücü verir inşallah. :flowers:

Ada-beste-banu

evet tülinim her şey çok güzel olacak inşallah   :amin: :amin: :amin: :amin:

Angel

merak etme nagehancim gulmeyiz bende oyle dusunuyordum kizimla hamileyken .simdi bolca keyfini cikartin  fazla uzun surmiyecek bu rahatlikkkk   :laughing7:

tılsım

bende çalışıcağım için akşamdan akşama görücem kuzumu  :y25: :y25: ay yine kötü oldum yaa izin çok az  :crybaby2: :crybaby2:  :BangHead: :BangHead:

BEYAZ_KELEBEK

valla kızlar ben bunları düşünmüyorum.az çok tecrübeli sayılırım.her çocuk aynı değildir ki benim kızım bebekken çok sakindi ama olsunya bebek bakmayı özledim ben.tek derdim süt emmesi.kızım hiç emmek istemezdi.sütümde çoktu öle boşa akardı bende delirirdim.5 ay zorla emdi.

tabi birde kızımın tepkisi var.şuan çok seviniyor aa sonrasını bilemiycem.beni babasını geçtim anneanne babaannne hatta teyzeleri halalalrı bile başka çocukla ilgilense hemen aksiyona başlıyor bizimki ilgi çekmek için.yani normalde bana çocuğun olursa ne yapıcaksın derler bende herkes bakıcı tutuyor bende koruma tutarım diye gülüyorum ama gerçekten çok dikkat etmem gerekiyor.
yiğenimi çok seviyor sürekli sarılmak istiyor çocuk artık köşe bucak akçıyor ondan :ehi: :ehi:

bebişide taşımaya çalışırsa ne yapcaz acaba :dontknow:

fıstık

evet sizin o açıdan zor tabi ben evdeyim hep yanımda olacak ama zaten eşim istemiyodu çalışmamı

çocuğumuz bakıcılarda büyümesin diyodu yani ışıl 4 yaşına gelinceye kadar bana da çalışma yasağı var kızlar

tılsım

ne güzel yaa imkanınız varsa çalışmayın bencede off offf bi zor ki keşke bende yanında olabilsem ben razıyım 2 sene yanında olsam ona bile ama şuan imkansız görünüyor eşimin işleri düzelirse anca ozaman

BEYAZ_KELEBEK

tılsım

(gülşen)

slm kızlar nasılsınız  :love9: bir cik diyim dedim  :opucuk: 

fıstık

canım inşallah düzelir aslında bizimde eh işte düzeyde ben çalışsam dahada rahat oluruz ama benim mesaim hakikaten belli olmuyo

yani gıda sektörü farklı çünki üretim uzayabiliyor.Herkes bayramda tatil yapar biz yapamayız ben kaç yılbaşına fabrikada girdiğimi bilirim

Yani benim mesleğim zor biraz o yönden doktorlardan pekbi farkımız yok onlar insan kurtarır biz süt :k06:

Biz evlendik 15 gün sonra çalışmaya başladım hatta herkes ne bu acelen dedi :k06:

Sabah 6:30 da evden çıkyorum akşam 22:00 de geliyorum bakıyorum eşim yok sabah 5 de geliyo meslektaşız bide yani

böyle tam 3 hafta sürdü ya birbirimizin yüzünü göremiyoduk ben bıraktım sonra bikaç defa daha başladım olmadı zaten bebek için bırakmam

gerekiyodu bırakış o bırakış işte