2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

ayy minicik oluyolar yaa altını değiştiririm ama banyo annemden iyicene öğrenmem lazım çok güzel günlerdir tabiki ama çok çabuk geçiyo zaman yaa büyüyolar bizlerde değişiyoruz

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

fıstık

mrb kıslar muhabbet koyu yine bugünki konu banyo yaptırma emzirme ve altını değiştirmemi  :k06:

Angel

:laughing7:  evet nagisss hosgeldin guzelim  isilim nasil annesi  yer kalmamistir simdi  yuvasinda sigmiyordur prensesimiii   :binkybaby:    :nazar:  :nazar:  :nazar:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 22 Nisan , 2009, 10:40:27
banumun 2.ci dogumu ya ztn
ınş ılk i gibi heyecan yapmıodur :honk:

kuzummm aklına kotu kotu syler getırmeyı bırak tamammı hayırlısı neyse o olsun bakkkkkk
nekadar kotu dusunursennn hersey okadar ters gıder relax olmaya calıs lutfen

bugnde gorucen bebısınııııı son kez karnındaaaaaaaaaa
sonraaaaaaaaaa gelsin kucağaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

banum buaradaaaa sakın untma ılk gundennnn besteye karsı tavır davranıslarınızıııııııııı :opucuk:

tamam birtanem zaten stresimin yarısıda bestem nasıl davranacak olayı. onun psikolojisi beizim için çok önemli bebem. ayyy evet yaa haftaya bugün Allah izin verirse bebeğimle birlikte yazarız size  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

hoşbulduk tülincim evet ya karnım büyüdü yine neyse 2 gün sonra görücem kızımı bakalım kaç kilo oldu ama sığmıyo artık dar geliyo buralar :k06:

geceleri uyuyamıyorum soluma yatmaktan bacağım fena ağrıyo birde bugünlerde ne yesem gaz yapıyo ya çıkartıncaya kadar evde dolaş

babam dolaş yürüyüşe bile gidemiyorum rüzgardan bile alıyorum düşün artık

sizler nasılsınız prensler nasıl

fıstık

banucum dün seni çok merak ettik doğuma gittin zannettik tam olarak kaç haftalıksın canım

Ada-beste-banu

canım benim yaaa çok sağolun hepiniz merak içinde kaldınız. Dün evde derin temizlik vardı açamadım. tatlım benim 38 haftaya girdik. dediğin gibi artık bebeğimin kımıldası için yeri kalmadı. hareketleri çok yavaşladı yaaa. daha önce ne güzeldi tak tak diye tekmelerdi şimdi daha az hissediyorum. Benimde sola yatmaktan sol kalçam ve belim müthiş ağrıyor.
Sen kaç haftalık oldum tatlım.

Angel

banucum cok haklisin canim bestenin pisikolojisi icin  ama inanki korktugun gibi olmiycak emin ol canim  :opucuk:

nagisss bende herseyden  gazlaniyorum yaaa azicik yere bastigimda hemen karnim sisiyor  butun gun cikmiyorda gazim .esim gece geldiginde yatakta kivraniyorum sancidan birez eliyle ovdugunda hemen geciyorr    :love3:   gercekten uc kez yasadim ben bunu ne yaptiysam gecmiyordu gazim  esim eliyle bir masaj yapti hafiften  hemen gecti karnim     :D    :love3:  canim kocisim benim    :love9:  :love9:   :nazar:

fıstık

Yarın 36. haftaya giricem hayatım ha gayret arkandan geliyorum :k06:

Artık çok çabuk yoruluyorum ya inanılmaz kendimi öyle bitkin hissediyorumki.

Birde ya erken doğarsa korkusu başladı

tılsım

banucum inş.. canım bebişinle yazıcaksın bize ne güzellll  :muzz:

nagehan hoşgeldin nasılsın bebek nasıl

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 22 Nisan , 2009, 12:21:15
banucum cok haklisin canim bestenin pisikolojisi icin  ama inanki korktugun gibi olmiycak emin ol canim  :opucuk:

nagisss bende herseyden  gazlaniyorum yaaa azicik yere bastigimda hemen karnim sisiyor  butun gun cikmiyorda gazim .esim gece geldiginde yatakta kivraniyorum sancidan birez eliyle ovdugunda hemen geciyorr    :love3:   gercekten uc kez yasadim ben bunu ne yaptiysam gecmiyordu gazim  esim eliyle bir masaj yapti hafiften  hemen gecti karnim     :D    :love3:  canim kocisim benim    :love9:  :love9:   :nazar:

eeeeeeeee bebem geçmez mi hiç kocişin masaj yapmıııış kocişlerin elinin değdiği her yer geçer  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: fıstık - 22 Nisan , 2009, 12:22:13
Yarın 36. haftaya giricem hayatım ha gayret arkandan geliyorum :k06:

Artık çok çabuk yoruluyorum ya inanılmaz kendimi öyle bitkin hissediyorumki.

Birde ya erken doğarsa korkusu başladı

canım benim 2 haftan kalmış, korkma 38 den sonrası tehlikeli değil. kendini yorma fazla bol bol dinlen.

tılsım

geçer geçer kocişlerin elinin değdiği yer  :ehi: :ehi:

Angel

:k06:  :k06:   

nagiss senin safak azaliyorrr bitanemmmm    :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

Az kaldi azzz iki tanenn prenses gelicek ardi ardinaa insallahhhhh

fıstık

hoşbulduk yeşimcim iyiyim kızım artık sığmıyo eskisi kadar çok hareket edemiyo kuzucum daha doğrusu sırtı dışa dönük sanırım

ben içeriden hissediyorum hareketleri arada kaburgama yapıştırıyo bitane ama annem diyorum ya yer yok ben napayım :k06: