2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

BEYAZ_KELEBEK

selam kızlar kaynatıyorsunuz bakıyorum.angel seninkide erkekmiş canım gözünaydın.benimde bir kızım var erkek olsa yok demem ama hayırlısı tabi.ama sanırım yeni öğrenmişsin senin bebişte göstermiyormuydu yoksa.benim bebiş şimdi 16 haftalık göstermedide.

buarada fatoş göbiş çıktıysa hamile kıyafeti almaya erken başlıycaksın heralde.ben geçen hafta bir pantolon aldım valla.üsttler oluyor ama pantolonlar olmuyordu.halbuki kızımda 5 ayda sonra giymeye başlamıştım. :icon_scratch:

tılsım

su canım seninkidemi benimki gibi valla benimki çıkartır acısını çok naz yaparsam o yüzden ölçüsünde yapıyorum ben zaten daha pek bişeyde istemiyorum 7 aylık oldu diye naz yapıcak bi durumda çok yok ama ev işlerinde oluyo arada naz tabiki  :tongue3:

beyaz kelebek hoşgeldin canım nasılsın cinsiyeti belli değilmi hayırlısı olsun kızın varmış belki bu erkek olur allah gönlğne göre versin hayırlı evlat olsunlar en önemlisi o sağlıklı olsunlar  :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

beyaz kelebek hosgeldin canim demek senin bebis kendini gostermedi uzulme guzelim hayirlisi simdi goremezssen daha sonra gorursun hayirlisiyla. aramiza 4 hafta var seninle canim demek bir kizin var Allah bagislasin .benimde bir kizim var 5 yasinda  .

bizde oglumun cinsiyetini dun ogrendik canim cok saol  :opucuk:  hayirli evlat olsunlarda  yinede insan ogrenmek istiyor hazirligini ona gore yapsin ister .

benim ogluss nerdeyse bize pipisini gostermiyordu teyzesii  :k06:   bacaklari ust usteydi drumuz cok ugrasti  cabaladi konunda pes etti yavrum acti bacaklarini  :k06:   :nazar:  :nazar:

sen kac kilo aldin canim .buarada ben tulin senin isim neydi   :opucuk:

BEYAZ_KELEBEK

hoşbulduk kızlar sağolun.yaa öle çok cinsiyet derdinde değilim ama insan öğrenmek istiyor işte.hatta başta 7 aya kadar öğrenmiycem diyordum eşim çok ısrar ediyordu ama şimdi bende merak ediyorum tabi.ama dediğim gibi hayırlısı. :amin:

tülincim adım figen.benimde kızım 4 buçuk yaşında.yaşıt sayılırsar.kardeşleride yaşıt olucak inşallah.sorunsuz şekilde tamamalrız hamileliğimizi.

su

FİGENCİM HOŞGELDİM CANIM BEN 23+6 GÜNLÜK HAMİLEYİM VE Bİ OĞLUM OLUCAK ALLAH KISMET EDERSE  :nazar:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

memnun oldum figencim   :opucuk:   :flowers:  :flowers:  

evet kizlarimiz ayni yasta meleklerimizde ayni yasta olucaklar Allahin izniyle insallah   :amin:

senin hamilelik nasil gidiyor yorgunluk miyde bulantilarin ,karinin ciktimi   :D  benim karnim basket bol topu gibi ciktii    :k06:  tam bir erkek gobusu   :binkybaby:  :binkybaby:   :love3:   :nazar:  :nazar:  :nazar:

nazan

Angel

hosgeldin nazancim   :opucuk:  biz yine burdayiz kizimi uyuttum cok sukur az sonra kocis gelicek simdi burda saat 11.10 geciyor gece ve uyuku gozumden akiyorr   :sleepy1:  :sleepy1:

su canim bilegin nasil halen aynimi   :sad1:

su

EVET CANIM YA ÇOK AGRIYO İNAN HİÇ GEÇMİYO AGRISI

SENİN KOCİŞ NEDEN BU KADAR GEÇ GELİYOR HIIIII :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

canim yaa ihmal etme sen su durumu druna bir danis   :opucuk:

:k06:  benim kocis oglenci  canim oglen 3 de ise basliyor gece 11.30 da eve geliyor o yuzden    :k06:   

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: Angel - 21 Nisan , 2009, 16:08:59
memnun oldum figencim   :opucuk:   :flowers:  :flowers:  

evet kizlarimiz ayni yasta meleklerimizde ayni yasta olucaklar Allahin izniyle insallah   :amin:

senin hamilelik nasil gidiyor yorgunluk miyde bulantilarin ,karinin ciktimi   :D  benim karnim basket bol topu gibi ciktii    :k06:  tam bir erkek gobusu   :binkybaby:  :binkybaby:   :love3:   :nazar:  :nazar:  :nazar:

canım iyiyim buara.başta tansiyonum çok düşüyordu tüm gün yatıyordum diyebilirm.sonra tam düzeldi derken miğde bulantıları falan.birde lekelenem oldu 2 aylıkken.benim öncedende düşüklerim olduğu için korktuk bir süre evden çıkmadım falan.yani anlıycağın pek kolay değildi ama olsun geçti işte.şimdi bir tehlike yok çok şükür önemli olan bu.gerçi kızım beni durmadan yatıyor görünce ilgi çekmek için çok huy değiştirmiş durumda am yoluna girdiricez artık bir şekilde.canım diyorum ya kızımda 5 aydan sonra giymiştim hamilelikleri ama ozaman 52 kiloyla kalmıştım ve birden alıp 18 kilo almıştım.doğumdan sonra 61 kilodaydım 54 indim ama sonra çıktım.bunları aradaki farkı anlamanız için yazıyorum.çünkü bu sefer 62 kiloyla hamile kaldım.yani 10 kilo farkla :crybaby2:

ama kötü olan bizde hep bölgesel kilo alırız malesef.üstte hiçbişey yok göbek basen  :suclu:ee hamilelikte eklenince :k06:aslında şuan 3  veya 4 kilo almışım ama daha çok görünüyor.
sen kaç kilo aldın canım.normalde zayıf birisin heralde öle top gibi göbek genelde zayıflarda oluyor. :ehi:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

tülicim linkler için teşekkür ederim bende takip ediyorum tabiiki netten her hafta gelişimini :k06:

kelebeğim sorma ilk göğüslerim ve karnım şişti benim daha reglime 10 gün fln vardı halada gittikçe şişiyor. geçen alışverişe çıkmıştım lc waikikide bi kot gördüm beli lastikli aldım hemen çünkü pantolonlarım olmuyo atrık o derece şiştim yani.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

tılsım

:ehi: :ehi: :ehi:

kızlar ben bu ay yani en son 3 hafta önce gittim doktora pazartesi gidicem haftaya 2.300 gr almışım bu süre içinde  :tongue3: ama göbüşüm top gibi birazda bacaklarım doldu işte kilo alıyorum çok mutluyum  :muzz: :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

nazan

hosbulduk bende cok yoruldum temızlık yaptım hamısken temızlık yapmak coooooooooooooooooooooook zormusss :honk:

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯) - 21 Nisan , 2009, 16:18:11
tülicim linkler için teşekkür ederim bende takip ediyorum tabiiki netten her hafta gelişimini :k06:

kelebeğim sorma ilk göğüslerim ve karnım şişti benim daha reglime 10 gün fln vardı halada gittikçe şişiyor. geçen alışverişe çıkmıştım lc waikikide bi kot gördüm beli lastikli aldım hemen çünkü pantolonlarım olmuyo atrık o derece şiştim yani.
anlıyorum sende bendensin :k06:neysee bir sorun olmasında kiloları veiririz canım ne olcak :icon_thumright:  
Alıntı yapılan: tılsım - 21 Nisan , 2009, 16:21:36
:ehi: :ehi: :ehi:

kızlar ben bu ay yani en son 3 hafta önce gittim doktora pazartesi gidicem haftaya 2.300 gr almışım bu süre içinde  :tongue3: ama göbüşüm top gibi birazda bacaklarım doldu işte kilo alıyorum çok mutluyum  :muzz: :muzz: :muzz:

toplamda kaç kilo aldın pekii :dontknow: