2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

tılsım

ne kaynatalım bebem yaa bildiğin gibi hoşgeldin sayfamıza

tılsım

Angel

sekercim sen nasilsin canim bebisimiz nasil annesi sanirim buaralar cok yorgunsun canim kiyamam sana bende oyleydim simdi yavas yavas ev islerimi yapa biliyorum cok sukur  .miyde bulantilarin varmi canim    :opucuk:

tülincim benim bulantılarım çok olmadı allaha şükür. arada bir az az oluyo tabi ama daha çok iştahım açıldı benim. bebiş iyi allaha şükür canım. bu gün tam 10 haftalık olduk cuma kontrolümüz var.senin bebiş nasıl? kaç haftadasınız şimdi ? evet tülincim sanırım bide baharın etkisiyle bi kaç gündür çok yorgun hissediyorum kendimi.

Angel

canim benim Allah yardimcimiz olsun  hayirlisiyla kucagimiza almayida nasip eder rabbim   :amin:

hadi hayirli olsun canim 10 haftalik oldunuz masallah   :nazar:  :nazar:  :nazar:  cok sevindim buyuyor yavrumuz annesi yavas yavas istahinda acildi masallah canim ye bebisimize et olsun annesi  :hungry:   :binkybaby:   oyy yerim be onuu icimden kiz gibi geliyor sekercim senin bebisine hayirlisi olsun   :amin:

benim pasam 20 haftalik oluyor teyzesi   :nazar:  :nazar:  yani persembeye tam 5 aylik olurum cok acbuk geciyor gunler cokk   :basardim:  .benim miyde bulantilarim cok koturdu sekercim 6 haftadan bir basladi simdi yeni yeni duzeliyorum.herseyden tiksiniyordum miydem bulaniyordu .evimin kokusundan ,suyun tadindan   :k06:  ,bulasiklarimin kokusundan  aklina ne gelirse hep onlardan miydem bulanirdi  :k06:  cok sukurki cok gecti azi kaldi    :laughing7:  .

ben simdiye kadar hic asermedim .kizima herseyi aseriyordum  20 kilo almistim kizima hamileyken ama  oglusuma simdiye kadar sadece 3 kilo aldim    :basardim:  :basardim:   :nazar:  :nazar:  :nazar:   

maşallah kocaman olmuş annesi  :nazar: :nazar: allahım nazarlardan saklasın hayırlısıyla gelsin bebişlerimiz  :amin: :amin:
aşermeyi hiç sorma tülin'cim ne görsem yemek istiyorum.   :hungry: :hungry: :hungry: ben daha test bile yapmamıştım belirtilerden hissettim hamileyim ve kızım olacak dedim. babamız erkek dedi. çoğunluk kız diyor arada erkek diyenlerde var tabii. rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize. kız erkek ikiside bizim evladımız neticede. birde ben 2 kötü tecrübe yaşadım biliyosun. Hayırlısıyla doğsun, gelsin kucağımada hiç önemli değil.

tülincim normalde öyle dururp dururken olan bulantım yok allaha şükür. kötü bi koku alırsam v.s. normalde midemi bulandırmıycak bi koku şimdi bulandırıyo oda çok nadir hani günlük 1-2  kere oda hemen geçiyo zaten.

oğluşun kocaman olmuş cnm ya. :nazar: :nazar: yerim ben onu  :hungry: :hungry:  biz daha yolun başındayız  :honk: aslında şimdi zaman geçmiyomuş gibi geliyo bana

Angel

canim banada oyle geliyordu ilk aylarimda ama 3 ayliga girdigimde baktimki masallah gobegim buyuyor ve her hafta hatta iki uc gunde buyudugunu goruyordum aynada ve oyle cok acbuk geciyorki anlatamam 3 ayligi gecir sende hayirlisiyla ozaman goruceksin nekdar cok hizli gectigini .buarada bol bol resim cekmeyide unutmayin canim nasil olsa tek hatira onlar kaliyor yanimiza    :binkybaby:  :binkybaby:

sen bol bol istirahat et canim baska birsey dusunme neneginden hatic nasilsa zaman  su gibi akip gecicek  bu zamanlarini cok ariycaksin bak tecrube konusuyorr    :sleepy1:  :sleepy1:  bol bol dinlen yat uyu heeeee birde en oenmlisi naz yapmayi unutmaa sakinnn    :k06:   tek naz yapabilecegimiz bu zaman  Allahim butun meleklerimizi korusunn   :amin:  :amin:

Alıntı yapılan: Angel - 21 Nisan , 2009, 15:24:03
canim banada oyle geliyordu ilk aylarimda ama 3 ayliga girdigimde baktimki masallah gobegim buyuyor ve her hafta hatta iki uc gunde buyudugunu goruyordum aynada ve oyle cok acbuk geciyorki anlatamam 3 ayligi gecir sende hayirlisiyla ozaman goruceksin nekdar cok hizli gectigini .buarada bol bol resim cekmeyide unutmayin canim nasil olsa tek hatira onlar kaliyor yanimiza    :binkybaby:  :binkybaby:

sen bol bol istirahat et canim baska birsey dusunme neneginden hatic nasilsa zaman  su gibi akip gecicek  bu zamanlarini cok ariycaksin bak tecrube konusuyorr    :sleepy1:  :sleepy1:  bol bol dinlen yat uyu heeeee birde en oenmlisi naz yapmayi unutmaa sakinnn    :k06:   tek naz yapabilecegimiz bu zaman  Allahim butun meleklerimizi korusunn   :amin:  :amin:

tülincim vallahi benim karnım çok erken çıkıcak sanırım şimdide kocaman ilk haftalarda gazdan dedik ama hiçbi değişiklik yok gittikçe şişiyo. :k06: :k06:
tavsiyeler için teşekkür ederim cnm ee tecrübelilerden öğrencez yavaş yavaş :k06: :k06: fotoğrafları biraz daha karnım çıksın öyle başlayalım diyorum. naz yapmaya gelince ben zaten normaldede çok naz yaparım eşime şimdi iyice şımardım :k06: :k06: allah eşimin yardımcısı olsun ne diyim.

ilerleyen haftalarda karın büyüyünce v.s. zorluklarda başlıyordur dimi. neler yaşıyosun bu haftalarda canım

tılsım

fatoş şimdiden şişiyo  :ehi: :ehi: ben fazla naz yapmadım kocişime yazık yanee alır benimki intikamını bide hamişlik bitince  :tongue3:

intikam fln almaz benim kocişim ne yapsam çeker valla hiç sesi çıkmaz

su

KISSS YEŞİM SENİN KOCİŞ DE BENİMKİ GİBİ ALIR VALLA İNTİKAMINI
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

fatoscum miyde bulantilar,halsizlik ,ve istahtan ayri aklima baska birsey gelmiyor ben surekli internetten bakiyorum herhafta bebegimin gelisimine bana vucudumdaki degisikliklere sende bak canim cok yararlanirsin mesela sen 10 haftaliksin yaz 10 haftalik hamileyim diye butun bilgileri yazicaktir sana ..

http://www.e-gebelik.net/hafta_hafta_gebelik/hafta_10.asp

http://www.webanne.com/10.hafta.html

bunlara tiklaya bilirsin fatoscum bak bebegin bukadar buyudu annesii   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: :nazar: