2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Tamam tülinim heyecan ve sinir yapma bebişim yaşlı olan yok kıslaaaaaaaaaaaaaarrrrr ona göre sopa geliyo valla

Hoşgeldin neslihancım bilirim canım özel iş yerlerini bende zamanında kimseye izin vermezdim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

neslihancim hosgeldin canim   evet hemde nasil somuruyor kuzucuklarimiz iliklarimizden butun kalsiyumu o yuzden bende kalsuyum hapini aliyorum hergun  . iyi olmaniza sevindim canim   :opucuk:  prensesimize ve kendine cok iyi bak canim calisan anne adaylarina Allah sabir versin islerine kolaylik versin kizlar bende kizima hamileyken cok calismistim   :'(  Allah yardimciniz olsun  

neslihan

Müdürlükten ev hanımlığına terfi ettin güzelim ya.Sanırım çalışmıyorsun dimi?Hoşbulduk buarada

EKonomik kriz ekonomik kriz e bırakın bari tatilde evde oturalım.Hem servis hem yemek parası vermemiş olursunuz.Yok etrafa tatilde bile çalışacak kadar yoğunlar izlenimi vericez ya sürünelim bakalım

tılsım

nagehancım anladım güzelmiş yaa bölümün

ay kimse yaşlı değil bencede hepimiz genciz sopa kalkmasın  :suclu:

neslihancım selam canım özel şirketler hep öyle allah kolaylık versin sanada banada bizde sanırım yarım gün çalışıcaz gümrükler kapalı olur inş.. ta hiç gelmeyiz  :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

neslihan

Tülincim ben hiç çalışmayı sevmiyorum ama macburen şuan evim yok.Evim olana kadar eşime yardımcı olmam lazım.Ondan sonra ben sadece kendi evimin kahrını çekmek istiyorum.Elin adamlarının değil.Eşime çocuğumla gönlümce ilgilenebilmek istiyorum.

fıstık

Evet neslihancım aynen öyle oldu çünki benim gecem gündüzüm belli olmaz sabahın 5'inde de fabrikadayım gecenin 2'sindede bir taraf

mecbur fedakarlık yapacaktı eşime de sen otur ben çalışırım diyemedim zaten bebek olunca 3-4 sene çalışmıcaktım biraz erken oldu

IŞIL 'ım büyüsün başlarım bi yerlerden

Angel

21 Nisan , 2009, 13:09:09 #2736 Son düzenlenme: 21 Nisan , 2009, 13:10:46 Angel
Alıntı yapılan: S E L C A N - 21 Nisan , 2009, 12:59:11
selammmmm kıslarrr  :tongue3:

canimm hosgeldin kisss  :flowers:  :flowers:  kizlar misafirimiz gelmissss    :muzz:  :muzz:

neslihancim cokk haklisin canim insallah kendi evinizi aldiginizda dahada rahat olursunuz.insanin evi gibi yok gercekten    :opucuk:

su

CANIM NESLİHAN CIM BEN EN İYİSİ SÜTÜ ARTIRIYIM GEÇEN DOKTORA GİTTİĞİMDE PROTEİN EKSİKLİĞİ VAR DEMİŞTİ AMA KALSİYUM LA ALAKALI BİŞEY DEMEDİ
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

fıstık

SELCAN HOŞGELDİN  :flowers:

ÇAY KAHVE NE İKRAM EDELİM SANA

fıstık

Alıntı yapılan: su - 21 Nisan , 2009, 13:10:42
CANIM NESLİHAN CIM BEN EN İYİSİ SÜTÜ ARTIRIYIM GEÇEN DOKTORA GİTTİĞİMDE PROTEİN EKSİKLİĞİ VAR DEMİŞTİ AMA KALSİYUM LA ALAKALI BİŞEY DEMEDİ

CANIM SU PROTEİN EKSİKLİĞİNİ SÜT KARŞILAMAZ CANIM HAYVANSAL PROTEİN OLARAK ET BALIK TAVUK TÜKETMEN

BİTKİSEL PROTEİN OLARAK KURU FASÜLYE NOHUT BARBUNYA TARZI ŞEYLER YEMEN LAZIM

AYRICA KAHVALTILARDA YUMURTA YE GÜZELİM

fıstık

ANAAA RESMEN DANIŞMANLIK YAPIYORUM KISLAR ÜCRETE TABİ BUNDAN SONRA HA ONA GÖRE   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ŞAKA ŞAKA  :toothy10: :toothy10:

su

CANIM BİLİYORUM SÜT KARŞILAMAZ DİYE ACABA BİLEK AGRIMIN PROTEİNLE ALAKASI VARMIDIR DİYE İNANILMAZ CANIM ACIYOR NAGEHANCIM
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

selcanım hoşgeldin bebem sayfamızaaa  :opucuk: :k06: :k06:

protein en güzel et tavuk ve balıktan karşılanıyor tabi baklagillerde aynı görevi görebiliyor yeri gelince

yaa nerde hergün yumurta yicez anca hafta sonları 2 gün yiyorum ben gerçi haftada 2 kere yemekte yeterliymiş ama ne bileyim  :dontknow:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

kizlar banu halen gelmedii aciba dusundugumuz seymii  :icon_scratch:   simdi gelmesi lazimdi   :dontknow: 

fıstık

TAMAM SUCUMDA BÜTÜN VÜCUDUNLA ALAKASI OLURDU O ZAMAN HANİ BENDE DOKTOR DEĞİLİM KESİN BİŞİ SÖYLİYEYİM

AMA BELKİ EN ZAYIF YER ŞUAN BİLEKLERİNSE VE ZORLADIYSAN OLABİLİRDE SEN DEDİKLERİMİ YE YOKSA VEJETERYAN MISIN   :icon_scratch:

PROTEİN EKSİKLİĞİ KASLARI ERİTİR KALSİYUM İSE KEMİKLERİ ORDAN YOLA ÇIK İŞTE DOKTORUN NE YE DEDİYSE ONLARI YE AKSATMA