2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

gulsencim masallah buyuyor seninde gobuss   :nazar:  :nazar:  :nazar:  nekadarlik oldu canim    :binkybaby: 

(gülşen)

14 haftalık olduk canım hem onu hissetmeyede başladım  :k06: dün ilk defa akşam hızlı bi tepik yedim düşünsene ay diye bağırmışım yani  :k06:

tılsım

Neslihancım kesinlikle canım az kaldı hiç düşünmeye bile gerek yok en önemlisi bebişlerimiz şuan sağsalim kucağımıza alalım hayırlısıyla başka bişey düşünmeyelim az zamanımız kaldı çok şükürki  :amin:

tülincim sevindim canım 2 günün kalmış ne güzel yavrunu görmeye ben 10 gün sonra gidiyorum doktoruma gideyimde oğluşumu göreyim  :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

TÜLİN CANIM HOŞGELDİN NASILSIN BEN VE BEBİŞİM İYİYİZ AYYY TÜLİN İNŞALLAH GÖSTERİR BU SEFER PİPİSİNİ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: İNŞALLAH

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

:k06:  insallah kizlar insallah ayy pipisinimi gostericek yoksa pamugunumu bilemiycem ama icimden pipisini gorecekmisiz  gibime geliyorr hayirlisiyla bir gorelimde kiyafetlerini ona gore alalimm  allahin izniyle 

hepinizi opuyorum kizlar   :sleepy1:   size iyi sohbetler    :hello:    :opucuk:

nazan

slm kızlar gene ben geldım moreller nasıl bakalım

tılsım

tülincim pipisini göstericek bu kez inş...  :muzz: :muzz: :muzz:

bence erkek inş.. yanılmam ay çok merak ediyorum

Angel

hemen gelir gelmez yazarim size insallah o gun hayirlisiyla gelsinde insallah  yemektemiydin canim   :opucuk:

tılsım

yaz mutlaka anım valla çatlıyorum zaten çok bekletti merakta bıraktı bizi  :k06: :k06: yemek yedim canım sağa sola sataşıyodum msnde bide şirketteki arkadaşa  :muzz: :muzz:

kendime eğlence arıyorum iştee can sıkıntısı  :occasion5:

GAMZE&FIRAT

MERHABALAR ARKADAŞLAR.BEN EN KÜÇÜGÜNÜZ GAMZE.BEBİŞ OLMA KONUSUNDA YARDIM İSTİYORUM SİZLERDEN.ADETİM YENİ BİTTİ.HANGİ SÜREÇLER ARASINDA BAŞLAMAM LAZIM ÇALIŞMALARA VE SONUCUNA NEZAMAN ÖGRENEBİLİRİM.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...GAMZE
GAMZE

tılsım

gamze merhaba canım hoşgeldin yeşim ben memnun oldum 27+3 günlük hamişim bi oğlum olucak inş..  :amin: :nazar: :nazar:

canım adet günlerin hakkında bilgi verisen yardımcı olmaya çalışırız sana örneğin kaç günde bir adet oluyorsun döngülerin nasıl ona göre yumurtlama günlerini hesaplayalım

GAMZE&FIRAT

17 Nisan , 2009, 17:00:29 #2546 Son düzenlenme: 17 Nisan , 2009, 18:12:06 GAMZE&FIRAT
NAZLICIM GELİNLİGİN ÇOK GÜZEL.ALLAH TÜM KIZLARA NASİP ETSİN BEN GİYMEDİM AMA KIZIM GİYCEK BENİM YERİME
GAMZE

oozge

Alıntı yapılan: GAMZE&FIRAT - 17 Nisan , 2009, 16:39:01
MERHABALAR ARKADAŞLAR.BEN EN KÜÇÜGÜNÜZ GAMZE.BEBİŞ OLMA KONUSUNDA YARDIM İSTİYORUM SİZLERDEN.ADETİM YENİ BİTTİ.HANGİ SÜREÇLER ARASINDA BAŞLAMAM LAZIM ÇALIŞMALARA VE SONUCUNA NEZAMAN ÖGRENEBİLİRİM.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...GAMZE

hosgeldın gamzecımmm :flowers: :-*
adım özge bekarım henuz 22 yasındayım

sen kaç yasındasın[/b]

GAMZE&FIRAT

17 Nisan , 2009, 17:09:58 #2548 Son düzenlenme: 17 Nisan , 2009, 17:49:19 GAMZE&FIRAT
evet özgecim.hayat bu kimin derdi yokki.sadece eşim var şu hayatta zaten.annem ve babam var ama yok.4 aydan beri y anındayım ve allahıma binlerce kez şükür.3 sene çıktık ve sonu böyle oldu.ben  herşeye rahmen çok mutluyum.ve rabbime isyan etmiyorum.kimsem olmasın.eşim ve dogcak bebişim herkese deger.herkesin kadeeri güzel olsun.ben mutlulukla 18 zime kadar hiç tanışmadım.şuan .çok mutluyum.mutlulugun gülmenin ne oldugunu eşim sayesinde ögrendim
GAMZE

tılsım

gamzecim ne kadar tatlısın sen yaa tatalı dilli bi arkadaşımız daha oldu  :muzz: :muzz:

adetini anladığım kadarıyla 28 günde bir oluyosun ozaman şöyle yap canım adet olduktan sonra ilk günden itibaren yani 1 . günden say 14.gün ilk yumurtlama günün 1. günde dahil ve bi dolu bi boş şeklinde 14-19 günler arasında çalışmalaraınıza hız vericeksiniz

peki canım üztüne görüyo olabilirmisin kimisi öyle oluyo çünkü 4. aya kadar farketmeyenler var çünkü ilginç ama hiç kan testi yaptırdınmı gebelik için yada başka bişeyden dolayımı şişlik oluyo kasıklarında doktorada danışsan olur sağol canım evet oğlum gelicekk inş.. rabbim sanada nasip etsin