2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

SİMİT Mİİİİİİİİİİİ  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
bende istiyorum yaaaa

su

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

afyet olsun canım bende sabah kahvaltıyı az yapmıştım şimdide bisküvi yiyorum  :hungry:

tılsım

ay canım benim canınımı istettim ay kafama  :BangHead: :BangHead:

hemen gönderiyim sana kıss adresini ver  :k06:

günaydın su canım

nasılsın tatlımmm paşamız nasıl

gülşencim sağol canım afiyet olsun sanada  :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

günaydın bitanem iyiyim kıss yeşim ogluşumda ii bu gün baya bi tekmeliyo sen nasılsın prensin nasıl

tılsım

su canım çok sevindim iyi olmanıza bebeişimizede kırk bir kere maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ee annesi artık tekmelerini daha iyi hissediceksin yavaş yavaş  :hello2: :hello2:

ben iyiyim canım oğluşumda çok iyi tekmeliyo dönüyo geriniyo sanırım arada

su

yeşim iyi olsunlarda başka bişey istemiyorum yeşim ya nasıl bir duygudur bu inanılmaz bişey başka bişey düşünemiyorum annemi şimdi öyle ii anlıyorumki bitanecik annem bekarken çok kırmıştım onu bazen okadar çok kızıyorum ki kendime hep bana derdiki evladın olunca anlarsın beni ben aman ne alaka derdim şimdi çok iyi anlıyorum neyse sıkmıyım sabah sabah

:love9: :love9: :love9: :love9:BİTANECİK ANNEM ONU  ÇOK SEVİYORUM DÜNYAM O BENİM  :love9: :love9: :love9: :love9:

tılsım

su haklısın canım iyi olsunlar yeterki canım gerçekten çok güzel bi duygu dimi inanılmaz güzel hemde bi mucizenin gerçekleşmesi ve devamı anneni anlıyosun dimi bende öyle bende diyorum bazen annecim seni bekarken çok kırdım affet diye gözlerim dolarak bende çok kızıyorum kendime niye kırdıysam kalbini derdi banada anne olunca anlıcaksın diye insan daha şimdiden anlıyo valla canım sıkmak ne demek duymamış olıyım arkadaşız biz konuşuyoruz herşeyi

:love9: :love9:annecim seni çok seviyorum iyiki varsın ve benim yanımdasın allah başımızdan eksik etmesin onları   :love9: :love9: :love9:

su

tılsım

burcum

:amin: :amin: :amin:
günaydın kızlar ve bebişler gününüz aydın olsun kelebeğimle biz geldikkk  :muzz: :muzz: güzel güzel sohbetler yapılmış maşallah ALLAH muhabbetinizi arttırsın obama muhabbetine çok güldüm gülşencim
yeşimcim sen nasılsın canım paşa nasıl?
banucum sen nasılsın daha yok demi birşey ağrın sancın ay ben hergün sorarım sana artık
buarada dün bahsettiğim diğer sitedeki arkadaş normal doğumla doğurmuş 41+4 günlük 53 cm 36650 gram  :nazar: ALLAH analı babalı büyütsün

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 17 Nisan , 2009, 10:51:56
:amin: :amin: :amin:
günaydın kızlar ve bebişler gününüz aydın olsun kelebeğimle biz geldikkk  :muzz: :muzz: güzel güzel sohbetler yapılmış maşallah ALLAH muhabbetinizi arttırsın obama muhabbetine çok güldüm gülşencim
yeşimcim sen nasılsın canım paşa nasıl?
banucum sen nasılsın daha yok demi birşey ağrın sancın ay ben hergün sorarım sana artık
buarada dün bahsettiğim diğer sitedeki arkadaş normal doğumla doğurmuş 41+4 günlük 53 cm 36650 gram  :nazar: ALLAH analı babalı büyütsün

Canım benim günaydın.  :flowers: henüz bir şey yok bebem iyiyiz meleğimle. Arkadaşına çok geçmiş olsun. Allah analı babalı büyütsün inşallah. Kız mı erkek mi doğurdu, adını ne koymuşlar.

fıstık

Günaydın kıslaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrr

Bebişleeeeeeeeeeeerrr keyifler nasıl  
:muzz: :muzz: :muzz:

tılsım

günaydın burcum günaydın nagehancımm

burcum iyyiim çok şükür kurabiyemde iyi maşallah  :nazar:

sen nasılsın

nagehancım nasılsın canım ışıl ımız nasıl annesi

Ada-beste-banu

günaydın canım keyifler iyi bebişlerde iyi valla. içerde kıpır kıpır dans ediyor benimki