2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

efsane

eeeeeeeeeeee siyeset demek halki somurmek demek :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:soyguncular nolcak :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ada-beste-banu

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
evet bizde böyle ağlanacak halimize kahkalarla güleriz.  :ehi: :ehi: :ehi:
eee napalım şekerim alışmışız bir kere soyulmaya  :caca: :caca: :caca:

oozge

gunaydın bebişlerimmmmmmmmm

hayırlı cumalar herkeseeeeeeeeeeee :amin:

nasılsınız kuzucuklarım :love9:

Ada-beste-banu

tılsım

günaydın kızlarrrrrrrrrrr

nasılsınız hayırlı cumalar hepinize ne güzel bi gün  :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

efsane

gunaydin hepnize hayirli cumalar kizlar ben kactim avcayip belim agirdi ya saat 02:32 oldu yaticam hepiniz cok optum beste yarin sabah bekliom ama okul yok sen yatarsin kesin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

(gülşen)

günaydın hayatım çok teşekkürler  özgecim  :opucuk:  herkeze hayırlı cumalar biz iyiyiz sabah sabah obamayı çekiştiriyoruz  :ehi:  :ehi: sen nasılsın
yeşimcim günaydın canım  :opucuk:  

(gülşen)

lalecim iyi bile dayandın sana iyi geceler  :opucuk:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: LALE24 - 17 Nisan , 2009, 09:31:51
gunaydin hepnize hayirli cumalar kizlar ben kactim avcayip belim agirdi ya saat 02:32 oldu yaticam hepiniz cok optum beste yarin sabah bekliom ama okul yok sen yatarsin kesin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yarın cumartesi değil mi bebem yaaa. sende yat erkenden. Tatlı rüyalar bebişim.  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 17 Nisan , 2009, 09:29:50
günaydın kızlarrrrrrrrrrr

nasılsınız hayırlı cumalar hepinize ne güzel bi gün  :muzz: :muzz:

günaydın yeşimim nasılsın bakalım  :opucuk:

efsane

Alıntı yapılan: banu**beste - 17 Nisan , 2009, 09:35:14
Alıntı yapılan: LALE24 - 17 Nisan , 2009, 09:31:51

yarın cumartesi değil mi bebem yaaa. sende yat erkenden. Tatlı rüyalar bebişim.  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
iste cts oldugu icin senin kzin okulu yok sende erken kalkmiycan pc acmiycan yatcan artik yani yrn sabah kimseyi bulamiycam burda hafta sonu die :ehi: :ehi:

Ada-beste-banu

belli olmaz bebem yaaa. uyanırsam sana katılırım merak etme hadiiiiiiiiiiiii
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat
artıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııık  :ehi: :ehi: :ehi:

efsane

kanirma beni he bekliycem seni yatiom busefr son msjimdi byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ada-beste-banu

tılsım

canlarım banucum gülşencim lalecim hepinize günaydın

lalecim sana iyi geceler diyelim ay bu saat farkıda ne zor  :k06: :k06:

canlarım ben iyiyim ay kahvaltı yapıyodum simit ve karper peynirle bi simitle doymadım şimdi yine söyledim onu bekliyorum

bu arada iyiyim kızlar nede olsa bugün cuma yarın iş yok ama kurs var  :tongue3:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting